3

@jacobFCB po 12zl super truskaweczki są u mnie

0

Karlica Monfilsowa 1-1. Jeszcze poczekamy na Igulca.

2

Ta frekwencja będzie ogromna. Śmiałem się z gościa, że postawil over 74.30% po kursie 3 a to lekko siadzie

0

I cyk, pierwsza karta w urnie.

0

@Herato bo dorósł, po takim czasie

0

Rozjadą ich jak bure suki

1

Chciałbym zobaczyć Barce pod takim odbiorem Psg

2

@Gronek uja bym oddał

5

W dupie mam ten finał! Dawajcie kolejny sezon

0

@szela1899 Oglądałem Inter - Arsenal. Oglądać się tego nie dało.

0

@Pablozeusz kapuśniaki - Valencia 00'

2

@dawidinho po tym było kilka zdarzeń ważniejszych niż słupek Yamala

1

@FcPortoFan1999 Zerkniesz na mecz lm? Nie wiem czy Ci sumienie pozwoli

2

@gumaz Pierwszy raz to gdzieś w 2008. Danny do przedszkola uczęszczał

0

@CurryTheGoat30 Borek i Mielcarski

0

@zurek1207 Mam zwycięstwo Włocha na kuponie, według mnie go dosyć sprawnie porobi

0

7k euro bilet na dzisiejszy finał w Monachium. Po taniości.

1

@Kapitan hawk Panuje optymizm w klubie.

0

@FcPortoFan1999 na lotnisko zawioze

0

@FcPortoFan1999 Koniecznie Barcelona. Chociaż w jednej sekcji.

1

@fart miło było poznac

4

@ToWinaSedziego Jarać się finałem bez udziału Barcelony? Strach się bać jakimi jeszcze meczami się jarasz.

11

@Lionel_Messi10 Kolejne tournee do Grenlandii i mecz z Eskimosami. Pewnie też w dupe

5

@Luciano99 To fajnie, że nie musiał Lewy trenować tylko po meczu od razu do baru na browary i pizze. Kurde też mogłem karierę zrobić, zyebalem.

12

@gumaz ale o co chozi. Co ma wspólnego Nawrocki z tym przypadkowym kibicem żaboli? W sumie to do Jadczaka pytanie

1

Ja pie.... Wisła wszystko robi co moze, a ten strzał życia miedziowego

1

Wow! Magda z drugim setem.

0

Fręch w 1 secie nie powąchała gema.

0

@MesQueUnClub96 Po jakiego dzwonisz?

1

No nieźle Hubercik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?