Ten jego agent działa mi na nerwy, skąd on się wziął w ogóle? Toure to jest najlepszy defensywny obrońca może grać nawet na stoperze :) Jest uniewersalny, nie chce czepiać się Keity ale to on powinien szukać nowego pracodawcy. A ja mam nadzieje, że to są tylko pomówienia i spekulacje. :) Pozdrawiam wszystkich cules;) VeB
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Oficjalnie potwierdzono odrzucenie oferty, więc nie ma co robić sobie złudzeń. Ma podpisany kontrakt z Arsenalem na długi czas, więc wątpię w to żeby to coś pomogło. Oczywiście Chciałbym żeby Cesc zagrał w naszym trykocie :)! Pozdrawiam :) VeB
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Oficjalnie potwierdzono odrzucenie oferty, więc nie ma co robić sobie złudzeń. Ma podpisany kontrakt z Arsenalem na długi czas, więc wątpię w to żeby to coś pomogło. Oczywiście Chciałbym żeby Cesc zagrał w naszym trykocie :)! Pozdrawiam :) VeB
Ten jego agent działa mi na nerwy, skąd on się wziął w ogóle? Toure to jest najlepszy defensywny obrońca może grać nawet na stoperze :) Jest uniewersalny, nie chce czepiać się Keity ale to on powinien szukać nowego pracodawcy. A ja mam nadzieje, że to są tylko pomówienia i spekulacje. :) Pozdrawiam wszystkich cules;) VeB
Komentarze
0
Ten jego agent działa mi na nerwy, skąd on się wziął w ogóle? Toure to jest najlepszy defensywny obrońca może grać nawet na stoperze :) Jest uniewersalny, nie chce czepiać się Keity ale to on powinien szukać nowego pracodawcy. A ja mam nadzieje, że to są tylko pomówienia i spekulacje. :) Pozdrawiam wszystkich cules;) VeB
0
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Oficjalnie potwierdzono odrzucenie oferty, więc nie ma co robić sobie złudzeń. Ma podpisany kontrakt z Arsenalem na długi czas, więc wątpię w to żeby to coś pomogło. Oczywiście Chciałbym żeby Cesc zagrał w naszym trykocie :)! Pozdrawiam :) VeB
0
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Oficjalnie potwierdzono odrzucenie oferty, więc nie ma co robić sobie złudzeń. Ma podpisany kontrakt z Arsenalem na długi czas, więc wątpię w to żeby to coś pomogło. Oczywiście Chciałbym żeby Cesc zagrał w naszym trykocie :)! Pozdrawiam :) VeB
0
Ten jego agent działa mi na nerwy, skąd on się wziął w ogóle? Toure to jest najlepszy defensywny obrońca może grać nawet na stoperze :) Jest uniewersalny, nie chce czepiać się Keity ale to on powinien szukać nowego pracodawcy. A ja mam nadzieje, że to są tylko pomówienia i spekulacje. :) Pozdrawiam wszystkich cules;) VeB