Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real jest w lekkim dołku Szachtar to nie taka znowu najgorsza drużyna ostantio przegrali co prawda 0:4, ale oglądałem ten mecz i mogło być róznie, co do Malmo to z Realem u siebie również mieli spore szansę na bramkę.
0
ok dzięki za info :)
0
Hej małe pytanko do jutrzejszych meczy, dalibyście jakąkolwiek szansę na zwycięstwo takich drużyn jak Szachtar (u siebie z Realem), Malmo (u siebie z PSG) oraz PSV (na wyjeździe z United) ?
0
Ma ktoś może statystykę z tego sezonu zamienionych na bramki rzutów wolnych przez Williama?
20
Najbardziej szkoda to mi chyba było Pique, tak się angażował pod koniec do ataku, tak bardzo chciał zdobyć bramkę i gdy już piłka zmierzala pod jego nogi i stanąłby sam na sam z Navasem to Munir sprzątął mu ją z przed nosa i sam zpaprał robotę.. Tak mi się marzyła bramka Pique na Bernabeu ucieszyłby kibiców zdobywając La Manite to byłoby coś pięknego.... Nie wybacze tego Munirowi....
0
Największe zagrożenie czyli James zaczyna na ławce haha wspaniała informacja! :))))
0
Ciekawa 11stka juz chce to zobaczyć w praktyce na boisku, Leo wejdzie w drugiej połowie i dobrze :) została jeszcze godzina cóż za napięcie :D
0
serio? nie ogladam wojewodzkiego ale to chyba na zarty bylo co? ;p
0
Lewandowski - napastnik kompletny, a przede wszystkim nasz rodak,
Douglas Costa - kocur jakich mało, uwielbiam go oglądać,
Ibrahimovic - niekonwencjonalne wykończenia oraz poczucie humoru,
Agüero - styl bycia, przyjemny gość oraz świetny piłkarz,
Pogba - potrafi poczarować z piłką, ładnie podać i mocno uderzyć.
Wymieniłem tych którzy obecnie są na topie. Oczywiście gratis dorzucilbym tu jednego od którego moja przygodana dobre się zaczęła lecz jest już u schyłku kariery, a mianowicie prawdziwy magik Ronaldinho :)
1
Rodzice raczej mają rację, tzn co do samego testu chłopak może się stresować, ale bierze się to raczej z tego, że test jest banalny i trzeba strasznie uważać, żeby nie robić głupich błędów i tu wg mnie jest haczyk. Sam pisałem go już dawno temu, ale wiele zapewne się nie zmieniło, co roku ktoś z mojej rodziny pisze test i co roku jest ta sama gadka. Progi są wysokie bo jak powiedziałem testy są bardzo proste i jedyne na co należy uważać to po prostu uważnie czytać pytania najlepiej po dwa razy, a nie zaznaczać pochopnie odpowiedzi ;)
1
Jeśli tak na to patrzyć to rzeczywiście ^^ aczkolwiek nie doszukiwałbym się żadnej złośliwości ze strony Ronaldo, myślę, że to też człowiek i do Messiego nic nie ma :p
0
Haha tak rzeczywiście za dużo ostatnio tej polityki, a właśnie tvn24 oglądam xd ok widzę, że do doczepki każdy jeden mądry tutaj :D jak będę chciał to będę poprawiał, bo uważam, że pisanie nazwiska z małej litery to znieważenie danej osoby, a błąd językowy to inna kwestia, być może tego, że humanistą nigdy dobrym nie byłem na całe szczęście zresztą :)
0
Jasne, dzięki w takim razie poprawka "dużą literą", a nie "z dużej". Politologiem nie jestem, ale wg mnie brak dużej litery bardziej szczypie w oczy niż brak odpowiedniej formy w wyrażeniu ;p tak czy siak dzięki za poprawkę :)
0
Nic dziwnego, El Classico towarzyszą zapewne podobne emocje jak w finale LM, sam nie wiem w którym meczu wolałbym zagrać gdybym miał wybór ;)
0
Medialności i robienia show na boisku i poza nim ;p
1
Nigdzie Ronaldo nie powiedział, że jego wyznacznikiem jest liczba goli, nie podał żadnego argumentu. Takie może być jego subiektywne odczucie i tyle. Wg mnie jego najlepsze sezony to są właśnie te które wymieniłeś, a szczególnie ten ostatni :) w tym roku zatracił bardzo dużo i nie można tego zwalać na ustawienie czy inne czynniki, wystarczy spojrzeć chociażby na wykonywane przez niego rzuty wolne. Jeszcze nie tak dawno był chyba w tym najlepszy, jego każde podejście sprawiało, iż spodziewaliśmy się atomowego uderzenia i bramki, a teraz? No właśnie..;)
1
Warto byłoby też uwzględnić liczbę rozegranych meczy, bo ich Leo ma chyba najmniej :)
1
Tak, zapewne nie ma w tej wypowiedzi grama szczerości. Ronaldo pluje jadem i chce zaszkodzić Messiemu, a zarazem zwiększyć swoje szansę na ZP w końcu znamy go doskonale. A i nazwiska piszemy z dużych liter :)
1
haha super :D podoba mi się ten filmik, fajnie się patrzy na takie zachowania piłkarzy, którzy przez większość uznawani są za niewiadomo kogo, a to też są zwykli ludzie :)
0
No tak Leo jeszcze wtedy u szczytu formy nie był, zgadza się :)
2
Pecha, albo i szczęście kto wie czy jeden dałby rady tak grać bez drugiego. Tego się już nie dowiemy. Myślę, że sam Ronaldo jest zadowolony jak sam przyznał nigdy nawet nie spodziewał się, że będzie w stanie zdobyć 3x Złotą Piłkę - to niesamowite osiągnięcie bez wątpienia, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że gra w czasach Messiego. Ciekawe czy gdyby jednego brakło drugi grałby równie dobrze i zgarnął np. 8 ZP :D
0
Tu nie ma żadnego "ale" :D teza poparta argumentem. Powiedział oczywistą prawdę, decydują głosy i każdy wie, że w tym roku to Leo otrzyma ich więcej, nie tylko za trofea klubowe, ale i decydującą rolę jako jednostka :)
0
Osobiście Ronaldo przyznał, że ZP w tym roku wyląduje w rękach Messiego, nie wierzę, szacunek mu za to oraz za to, że zdobył ową Złotą Piłkę, aż trzykrotnie w erze naszego cracka. Ile razy sam Leo powtarzał, że rywalizacja między nim a Crisem to wymysł mediów, a teraz sam CR to potwierdza "Mamy dobre relacje i szanujemy się, choć nie jesteśmy bliskimi przyjaciółmi", co zresztą można było niejednokrotnie samemu zauważyć chociażby na galach. Mam nadzieje, że oboje będą grali jeszcze jak najdłużej, mam nadzieje, że Ronaldo jeszcze się nie kończy.
1
50 bym nie dał, 10-20 nie byłoby mi szkoda. Ryzyko duże, ale kupon najgorszy nie jest, sam się nad takim zastanowię :)
0
śliczna, fakt. :)
3
Trzeba brać pod uwagę cały rok, większość czasu liderem był Messi.
2
Czy ja wiem czy taki plus. Póki co nie idzie im najgorzej, a braki w kadrze mają takie jak i my. Nie skreslalbym jeszcze całkowicie Beniteza. Carlo początkiem roku gdy James miał kontuzje tez przegrywał wszystko jak leci. To jest ich kluczowy zawodnik na ten moment, teraz dopiero wraca po kontuzjji, a na nasze zwycięstwo ciągle liczę :)
0
Serio myślisz, że szantażował go dla marnych paru groszy? Nie bądźmy śmieszni. Coś powiedzieć musiał, a oczywistym jest, że jak już to chodziło o coś innego.
1
Szantażował Valbuene sekstaśmą, przy okazji wyszła podobno jakaś sprawa z narkotykami, odsiedział jeden dzień w areszcie. Postępowanie i cała sprawa jest w toku, grać raczej będzie i pewnie zapłaci jakaś kaucję i nic z tego więcej nie wyniknie.
0
Świetne zdjęcie przydałaby się lepsza rozdzielczość ba tapetę. Podobne zdjęcie z kibicami na Camp Nou miał Messi jest może ktoś w jego posiadaniu?