Tomek54321
Dołączył/a: grudzień 2013
Gliwice
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patry10 za 100 baniek Lautaro. Kogo jeszcze kupic za te pozostake 45mln o ile wgl te 100 baniek na Lautaro wystarcza.
0
@karolaskarol narazie ten pewny mlody holender zawodzi i to bardzo wedlug mnie w Juve...
3
@quarto kolego niewiem ile masz lat (oczywiscie bez obrazy) ale kazdy kolejny mundial z biegiem lat staje sie nudniejszy. Tak jak kolega nizej tobie odpisywal, ze najlepsze mundiale byly za dziecka.
0
@lukas10 hahaaaha. Jedne fifa dziecko wyszlo z jaskini i atakuje. Barca co roku ma na transfery ok. 75mln na transfery do tego to co dojdzie ze sprzedazy. Jak sprzedadza Rakiete Cou Dembele to moze wystarczy im na te 2 transfery. Ale znajac zycie to ledwo wystarczy bo jak kluby beda widziec zastrzyk gotowki dla Barcy to znowu bedzie podwyzka cen tak jak to bylo w przyoadku sprzedazy Neya i kupna Cou i Dembusia
1
@zdrowyrozsądek no bo ludzie za duzo zyja fifa i mysla ze to jest tak samo jak w fifie.
0
@barteq Moze ten kandydat co Xavi o nim mowil. Font ? Chyba tak. On nawet zbieral te podpisy o wotum. Moze ten by sie sprawdzil.
0
@Rochemback Chlopie ty zdajesz sobie sprawy z kasy jaka jest potrzebna na Neya i Martineza ? Ochlon bo dla mnie to nie realne zeby sprowadzic ich obu. Aczkolwiek no jak zarzad dobrze to rozegra to moze sie nawet i uda ale nasz zarzad jest daremny jak flaki z olejem.
0
@qbsonFCBarca hahahah. Wszyscy cie dobrze wspominaja xd
0
@qbsonFCBarca o kurde to musial byc niezla impreza
0
@IronSanHybrid kup mu jakis bon z jakiegos sklepu do ktorego lubi chodzic na zakupy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@shaun sporadycznie tam ktos huknie co jakis czas 50bramek
0
@Piotr777 i to tylko po 1 meczu w PK. Takze jeden blad i out z turnieju jest
5
Wygrajcie chociaz jedno trofeum.
0
@Stoiczkow700 ty sie mylisz sezonowcu
0
@Stoiczkow700 obawiam sie ze to wlasnie ja dyskutuje z dzieckiem
0
@Stoiczkow700 teraz to wymysliles ? Ty i kibicowanie od 1990. Jakbys napisal od 2019 to bym ci uwierzyl. Sezonowcu
4
@Maximus2 odpocznie przez swieta.
0
@Stoiczkow700 tak. Ty kibicujesz jak mnie na swiecie nie bylo. Jak ty sezonowcem jestes to jak mozesz dluzej im kibicowac. Moze naeet jestes mlodszy od3 mnie
0
@Bartek22 ogladasz mecz ? Czy sluchasz w radiu jakies relacji bez zasiegu ?
0
@Volk zauwazylem ogolnie ze Messi trzyma sie bardziej prawej strony niz tak jak zwykle srodka
0
@supermisiek98 nawet da sie ? Porowanie do meczu z Realem to ten dzisiejszy to niebo a z realem to dno i metr mułu
0
@kulek22 podobna sytuacja do tej z Mendym
0
@Lucek0700 sport365.sx
1
Teraz trzeba odliczac czas do 1 pomyj wylanych na Valdka
0
Zadna nowosc Wague i Todibo trybuna VIP
0
@student97r no ale nie dosc ze oni graja co 2 dni praktycznie to jeszcze w to jakis turniej ? Czy te fina four
0
@student97r troche taka dziwna jest ta propozycja nowego formatu
1
@nawy12 bo oni od lat graja jedna wielka kupe. Wiecznie tankuja zeby na koncu zadnej gwiazdy na maksymalny kontrakt nie zakontraktowac. W tym sezonie bylo sporo okazji. A znowu dali du.y ogolnie tam zarzad to jeden wielki kabaret
0
@betonito Messi :D. Atak na serio FDJ Griz moze Pique jeszcze.