0

@Patry10 za 100 baniek Lautaro. Kogo jeszcze kupic za te pozostake 45mln o ile wgl te 100 baniek na Lautaro wystarcza.

0

@karolaskarol narazie ten pewny mlody holender zawodzi i to bardzo wedlug mnie w Juve...

3

@quarto kolego niewiem ile masz lat (oczywiscie bez obrazy) ale kazdy kolejny mundial z biegiem lat staje sie nudniejszy. Tak jak kolega nizej tobie odpisywal, ze najlepsze mundiale byly za dziecka.

0

@lukas10 hahaaaha. Jedne fifa dziecko wyszlo z jaskini i atakuje. Barca co roku ma na transfery ok. 75mln na transfery do tego to co dojdzie ze sprzedazy. Jak sprzedadza Rakiete Cou Dembele to moze wystarczy im na te 2 transfery. Ale znajac zycie to ledwo wystarczy bo jak kluby beda widziec zastrzyk gotowki dla Barcy to znowu bedzie podwyzka cen tak jak to bylo w przyoadku sprzedazy Neya i kupna Cou i Dembusia

1

@zdrowyrozsądek no bo ludzie za duzo zyja fifa i mysla ze to jest tak samo jak w fifie.

0

@barteq Moze ten kandydat co Xavi o nim mowil. Font ? Chyba tak. On nawet zbieral te podpisy o wotum. Moze ten by sie sprawdzil.

0

@Rochemback Chlopie ty zdajesz sobie sprawy z kasy jaka jest potrzebna na Neya i Martineza ? Ochlon bo dla mnie to nie realne zeby sprowadzic ich obu. Aczkolwiek no jak zarzad dobrze to rozegra to moze sie nawet i uda ale nasz zarzad jest daremny jak flaki z olejem.

0

@qbsonFCBarca hahahah. Wszyscy cie dobrze wspominaja xd

0

@qbsonFCBarca o kurde to musial byc niezla impreza

0

@IronSanHybrid kup mu jakis bon z jakiegos sklepu do ktorego lubi chodzic na zakupy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@shaun sporadycznie tam ktos huknie co jakis czas 50bramek

0

@Piotr777 i to tylko po 1 meczu w PK. Takze jeden blad i out z turnieju jest

5

Wygrajcie chociaz jedno trofeum.

0

@Stoiczkow700 ty sie mylisz sezonowcu

0

@Stoiczkow700 obawiam sie ze to wlasnie ja dyskutuje z dzieckiem

0

@Stoiczkow700 teraz to wymysliles ? Ty i kibicowanie od 1990. Jakbys napisal od 2019 to bym ci uwierzyl. Sezonowcu

4

@Maximus2 odpocznie przez swieta.

0

@Stoiczkow700 tak. Ty kibicujesz jak mnie na swiecie nie bylo. Jak ty sezonowcem jestes to jak mozesz dluzej im kibicowac. Moze naeet jestes mlodszy od3 mnie

0

@Bartek22 ogladasz mecz ? Czy sluchasz w radiu jakies relacji bez zasiegu ?

0

@Volk zauwazylem ogolnie ze Messi trzyma sie bardziej prawej strony niz tak jak zwykle srodka

0

@supermisiek98 nawet da sie ? Porowanie do meczu z Realem to ten dzisiejszy to niebo a z realem to dno i metr mułu

0

@kulek22 podobna sytuacja do tej z Mendym

0

@Lucek0700 sport365.sx

1

Teraz trzeba odliczac czas do 1 pomyj wylanych na Valdka

0

Zadna nowosc Wague i Todibo trybuna VIP

0

@student97r no ale nie dosc ze oni graja co 2 dni praktycznie to jeszcze w to jakis turniej ? Czy te fina four

0

@student97r troche taka dziwna jest ta propozycja nowego formatu

1

@nawy12 bo oni od lat graja jedna wielka kupe. Wiecznie tankuja zeby na koncu zadnej gwiazdy na maksymalny kontrakt nie zakontraktowac. W tym sezonie bylo sporo okazji. A znowu dali du.y ogolnie tam zarzad to jeden wielki kabaret

0

@betonito Messi :D. Atak na serio FDJ Griz moze Pique jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?