0

@monsterrize No jasne, ale ktoś musi grać na tej becie i zgłaszać błędy, aby po oficjalnym starcie było ich jak najmniej. Beta testerem można być nawet odpłatnie. :)

0

@daniel32778 Pewnie masz odróbki, prace społeczne, a żeś peta skiepował na chodnik.
@edit. To sąsiad mandat opłaci, piwo kupił.

0

@monsterrize No wiem o co Ci chodzi, ale do czego nawijasz? Znaczy że, na razie jesteś zawiedziony, bo liczyłeś na lepszą grafikę?

0

@Ghotti Po to, aby zgłaszać zgłaszać błędy, aby potem grało się lepiej?

0

Jakieś wrażenia po rozpoczęciu zamkniętych beta testów fify 20?

1

@Colon Kotlin kozak. Dawtone też niezły.

0

@msmsms Byłem na meczu ligi mistrzów totków właśnie z nami, membera wykupić musiałem + bilet w narożniku, wyszło jakoś do 80 funtów.

0

@SuperPatsonFCB jak coś to się dokladam

0

@nitey Pewnie byłaś, a ja serdecznie pozdrawiam z za granicy ;) nie wiem skąd tyle wyzburzenia z Twojej strony, ale nawet mnie to śmieszy. A na zakończenie, polecam przeczytać jeszcze raz to co napisałem wyżej, że Polacy nie koniecznie piją więcej niż inne narody, tylko porostu niekulturalnie i w sposób niewłaściwy. Statystyk nie oszukasz kotek. Swoją drogą mijając dwa pub'y jak wracałem, oba były pełne, a przy jednym nawet jakaś kobitka lekko zataczając się rozmawiała z facetem.

0

@QUNJ Nie wiem o czym Ty do mnie burzysz, ciężko mi zrozumieć Twoją wypowiedź, a Tym bardziej na nią odpowiedzieć. Mam wrażenie, że Nie zrozumiałeś mojej opinii w tym temacie.
Zatem zostańmy przy swoim, bo najzwyczajniej w świecie nie chce mi się kontynuować takiej dyskusji.

1

@Mario96w Próbuję się właśnie nakręcić na yerbę, może przyjdzie jeszcze na to czas :).

0

@MSDCbrzdyk buduj Hwanga wariacie.

0

@Mario96w A może z biegiem czasu te "mega przeszkodliwe" składniki zamieniane są lepszymi dla naszego zdrowia zamiennikami? Sam byłem przekonany, że nie są najlepsze dla mojego organizmu, ale nigdy nie twierdziłem, że po paru dniach regularnego picia 1/d mogę wykitować. Ilość chemii jaką przyswajamy w dzisiejszych czasach jest na tyle przerażająca, że nie ma co opłakiwać wypitego schłodzonego energola późnym rankiem.

0

@QUNJ Nie rozumiesz jaki wpływ może mieć środowisko na picie alkoholu? No to mało świata widziałeś kolego. Co do Twoich doświadczeń z innych krajów, to jak widać nie są wiarygodne. Niżej @feiticeira wrzucił Ci ciekawą statystykę, możesz sprawdzić to głębiej. A więc nadal zostaję przy swoim, Polacy niezbyt umieją pić alkohol, są kraje które spożywają go więcej, ale robią to w sposób kulturalny i cywilizowany.

3

@Drzakubs "Polska jest chora na alkoholizm.
" To niepełnoletni nie są Polakami?
@nitey zalecasz mi pójście do okulisty? Ja zalecam Ci wyjechać poza polską granicę przejść wieczorem, nawet w środku tygodnia ulicami, lub w Polsce zmienić środowisko :)
To że słyniemy z "pijaństwa" nie jest spowodowane tym ile pijemy, tylko jak pijemy, bo angol czy niemiec potrafi wejść do pubu, wypić parę piw i normalnie dyskutować. A większość polaków raczej nie umie pić i nie umie usiedzieć na tyłku już po 3/4 piwach.


1

@nvidd Jasny redbull, albo monsterek biały lub czerwony. Owszem energetyk to syf, ale co nie jest syfem w dzisiejszych czasach? Ja wolę zimnego energetyka z rańca wypić niż ciepłą kawę, oczywiście mówimy o okresie letnim i rano, mam na myśli rozpoczęcie pracy o godzinie 8/9.

4

@Drzakubs No tak, bo 3 miliony, na 35, to zdecydowana większość. Tym bardziej, że właśnie CI alkoholicy pewnie nie kupują jednej a więcej.

Zresztą, mnie to zupełnie nie dotyczy, wstaję o 13 :).

16

@Mat52 Już serwuje.

1

@Avada Kedavra ban za wspominanie o zbanowanej osobie jest bardzo mało prawdopodobny. Jestem pewien, że nie dostał bym bana za nieumyslne oznaczenie osoby zbanowanej np. pod postem z widokiem np. Camp nou. Ale jak hołota nagle dowiaduje się, że ktoś "znany" dostał bana, to nagle prawi swoje wywiady, " a za co on dostał bana, a nie słuszny, a ta moderacja taka owaka, masz bana heh" itd itp.

7

@adamek1910 co nie zmienia faktu, że szacunek i podziw się im należy.

5

Dobranoc i udanego poniedziałku żołnierze!

0

@Striker A za co ma być pochwalony? To go pochwal.

0

@adamek1910 tyle opcji w fifie opracowanych, to co Ty myślisz.

0

@Volk Ja to bym wolał z tym wariatem normalnie jak gość z gościem pogadać, tak o przy herbatce :)

0

@ollo0 a wujek potwierdza, że szedł wypożyczony poszedł ciocia nie ciekawe

2

@Janiama bo grają na pamięć.

0

@Wilczeq Ale kapa.

0

@masq Proszę, oto link do pewnie jednej z wielu Twoich dyskusji. Pokazuje jak traktujesz innych z góry i jaki zadumany w sobie jesteś. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7370315#comment-7370451

3

@masq "Jakiś czas temu obiecałem sobie, że nie będę wchodził z Tobą w żadne dyskusje, bo nie chcę się denerwować."

Mam to samo, po prostu jesteś osobą z którą bardzo ciężko się dyskutuje, nie potrafisz odpuścić. Ciężko to określić, ale taką natrętną dążącą do celu po trupach, patrzysz na innych z góry.

0

@masq I co w związku z tym, że to dzisiaj już jego drugi tego typu post?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?