Tom0VeB
Dołączył/a: maj 2023
Brzesko
9 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@tadzik447 jest tak gorąco, że stary poszedł trawę kosic wychodzę a tam ani trawy ani starego.
0
@Chaoss Proszę, przeczytaj mój komentarz wyżej, jeżeli nadal masz zamiar narzekać to zmykam. Jak można porównywać czasy szkoły, do czasów pracy...
0
@ArdoFCB xperia z3 - nie polecam. Za niedługo pewnie przeskoczę na s10.
0
@Chaoss Aż tak złe doświadczenia miałeś idąc do pracy?
0
@Arkon Ja widzę bardzo dobrego Albę, Umtiti też niczego sobie, przed kontuzją. Arthur, który niestety może i nawet do teraz zmaga się z problemami mięśniowymi? No i ci, których wcześniej już wymieniono.
0
@Lola120 No co Ty wariat? To ja pracuję przeważnie po 10h i mam czas na LR, a Ty nie dasz rady? :)
Wracając do tematu, zresztą już był przewijany ten temat tutaj, i ludzie bardzo ładnie wyjaśniali tych "kiedyś też tak było".
Oczywiste, że moment wejścia w dorosłość na pewno powoduję tęsknotę za czasami szkolnymi, ale zapewniam, że jeżeli ktoś kazał by wrócić do szkoły, to nadal byś narzekał @draxidox Po prostu, po ukończeniu czasów szkolnych mamy sentyment do młodości, jeszcze większy ten sentyment będzie kiedy będziesz miał 50 i więcej lat, Ale pojawi się również sentyment do czasów "roboczych" tych w których jesteś teraz. Jeżeli jesteś tego typu człowiekiem, to nie ważne czy masz 10/20/50 czy 80 lat, będziesz tęsknił za czasami wcześniejszymi. To takie januszowate myślenie, tak samo jak "kiedyś to było", tak samo i "kiedyś też tak było i było". Życie trzeba przeżyć całe, a nie żyć tylko czasami kiedy do rodzice wrzucali do miski i wyprawiali tornister na lekcje. Świat ma być udoskonalany, a jeżeli komuś jest robione pod górkę, to dlaczego ktoś nie może wyrazić swojego zniechęcenia? "Bo kiedyś też tak było i było" - To właśnie jeden jedyny Wasz argument. Pozdro.
I nutka na rozluźnienie ;)
2
@Lola120 Współczuje, niestety niektórzy nadal twierdzą, że jak kiedyś było chu*owo, to dlaczego teraz ma być lepiej... Powodzenia.
15
@Hosh Fajnie, że ktoś potrafi o tym mówić.
1
@G9 Upamiętniamy :)
1
@Theodore_Bagwell Ja samochód już 4 rok idzie jak posiadam, a ani podnośnika, ani kabli, ani apteczki... Gaśnica jest, trójkąt jest i rurka...
0
@AdrianStoku zawsze mam wrażenie ze ja w takiej sytuacji umiał bym zachować spokoj.
0
@bohunn Jeżeli dla ciebie oni są bohaterami...
0
@Theodore_Bagwell RAMBLA NAWET PRZY AWARII POMOCNA :D
0
@matkep ciężko było by mi teraz wyszukiwać przykłady, ale często zauważalne jest to, po podaniu składów jak ktoś cieszy się lub nie. A potem po strzelonej wychwala w niebo głosy, a po straconej czy zepsutej okazji sprzedaje.
9
Panowie. Jak to jest ze my faceci krytykujemy kobiety, podsmiechujemy się z nich, między innymi za zmienność. A za każdym razem jak wejdę tutaj w dzień meczu, to mam uczucie jakbym był w jakimś ośrodku leczenia rozdwojenia jaźni.
1
@PatrychoO ta bluza prze kozak
0
@macio_944 "Perez w szoku, że w ogóle to podanie doszło, bo w większości takie podania to rzadkość w tej drużynie... "Jak dla Ciebie? Ja tutaj widzę fakt stwierdzony.
0
@macio_944 Ja tylko zacytuję Twój post:
Perez w szoku, że w ogóle to podanie doszło, bo w większości takie podania to rzadkość w tej drużynie...
I zapytam jeszcze raz, ile takich zagrań ala Arthur widziałeś w ostatnich kolejkach swoich drużyn?
0
@Deltta Dlaczego? Nie trzeba być żadnym obrońcą, żeby widzieć co się dzieje.
@Commando A Ty dlaczego przeciw?
1
@fajny_football Panie majster nie mamy betoniarki!
0
@DonAndrzejos Perez, Arthur, Atsu +. Kulała obrona. Niewidoczny Griezman i bardzo nierówny Busquets.
0
@student97r Podzielam zdanie, nawet parę komentarzy niżej napisałem praktycznie to samo :D.
1
@Icamys Liga a liga mistrzów, to dwie różne sprawy. Choćby nawet w tamtym sezonie pokazywaliśmy właśnie tą niezależność, gdzie po nieudanym, lub kiepskim meczu w lidze, potrafiliśmy zagrać bardzo dobry mecz w lidze mistrzów.
@M4C1O0 No to przy czymś się jednak choć trochę zgadzamy.
0
@jedrek7000 nie chciałem abyś pisał jakąś kolejna bezbecką głupotę, tylko ewentualnie odpowiedział na moją propozycję.
0
@macio_944 Było by dla mnie przyjemnością, jakbyś to tam właśnie poszedł siać ferment. Pomimo, że mam cie za niezbyt inteligentnego, to jeszcze pozwolę sobie spytać, ile takich zagrań ala Arthur widziałeś w ostatnich kolejkach swoich drużyn?
0
@M4C1O0 obstawiam że już dzisiaj napisałeś z 6 razy valverde out, zatem ślę całusy.
0
@Striker mnie akurat zmusiła sytuacja natury, usiadłem na desce klozetowej i mówię poczytam laramble po meczu. Ech no...
2
Arthur świetna zmiana, podanie pierwsza klasa, Ansu z brameczką, bardzo pozytywnie, Perez? Chłopak niezbyt doświadczony, ale są dwie asysty. Niezły mecz w jego wykonaniu, szkoda niewykorzystane sytuacji, ale cóż... Mamy punkt na trudnym terenie.
3
Komentarz usunięty
0
@jedrek7000 oddam Ci te 200 zł jak puścisz ta wiązanke i dostaniesz bana.