0

@MESSIah16 Jak dla mnie tylko świetny piłkarz, to samo z Ronaldo. Nie rozumiem jak można umniejszać w ten sposób byłym kolegom z drużyny.
"Do sukcesów Barcelonę poprowadziłem ja, a nie Messi"

0

@czółkovsky chyba że tak :D. Wcześniej pisałeś coś chyba o jakimś zaawansowanym handlu, dlatego pytam. Nie wolałeś zostawić pogby?
@Suzu to chyba karta wypożyczenia.

0

@Kris_Barca Daj linkacza.

0

@czółkovsky Ładny wariat jesteś, grasz też tak dobrze jak handlujesz?

3

@Kuczek A co mnie to guwno obchodzi.

0

@adambądkowski93 Ale żem se kichnął.

0

@Matt_i1992 a jaką masz pewność że zawodnik wykonuje założenie taktyczne? Skąd wiesz jaki pomysł na grę miał trener przed rozpoczęciem meczu? Ja osobiście nie byłbym w stanie ocenić trenera, oglądając piłkarzy. Jeżeli pokażesz pracę trenera przed meczem, owszem możemy go oceniać.

0

@Matt_i1992 A tak wchodząc do tematu, w jaki sposób chcesz ocenić pracę trenera w danym meczu? Będziesz obserwował jego reakcje na zepsute zagranie czy jak xD?

0

@MichalZZZ według mnie nie realne

0

@Lola120 powodzenia, daj znać jak poszło.

1

@Coutinho007 juz pisales, nudny jestes.

0

@NemeZis93 dziwny jakiś

0

@NemeZis93 pewnie i tak dalej znajdziemy jak oni, a Ty będziesz pisał jakie to psg słabe.

1

@Janiama chyba źle odebrałes mój komentarz. Spróbuj przeczytać jeszcze raz.

1

@AmigoBlancos A z Cafe fusball nie poogladasz?

2

@pawello10 zapytaj czy trzeba wgl z nią chodzić.

0

@Janiama pomijając te Twoje wypociny, które i tak nie dotrą do większości tych osób. Tutaj naprawdę nie chodzi o to, kto jakie ma doświadczenie, tylko o szacunek.
jesteśmy strasznie rozpieszczeni, a do tego u niektórych dochodzi arogancja i brak jakiejkolwiek ludzkości.

0

@Krzychu1899 brak stroju na wfie

0

@xVENUMx wczoraj taki miałem, dzisiaj jak sram to do pojemnika, bo nie wiem czy będę miał co jeść do 10.

1

@MaTt_BarcaFan sorry, ale jak obarczacie winą trenera za coś czego nie mógłby być samodzielnym wykonawcą, to coś jest z wami nie tak. @sidzej jeżeli była by opcja wzięcia Guardioli czy innego świra za valverde, to oczywiście że wybrał bym Guardiole. Jeżeli Twoim zdaniem bycie ambitnym równa się z tekstami #valverdeout czy wylewaniem szamba na trenera, to coś tutaj nie gra. Jestem tego zdania, że jest to członek naszej rodziny na tą chwilę, tak samo rakitic i reszta. Szacunek trzeba mieć i nie obarczać winą samego trenera za wtopy z Roma czy Liverpoolem.
Swoją drogą, chciałbym poznać tych waszych treneiro, którzy mieli by wskoczyć w buty valverde w na tym etapie sezonu.

0

@Danny Gaucho rówieśniczki to duży nastawiają jedna po drugiej, młody będzie miał spory problem aby znaleźć kobietę swojego życia.

0

Dzień dobry, wczoraj wzięło się za mnie jakieś potężne choróbsko, mega katar, dyskomfort w okolicach brwi, ból głowy, być może gorączka (nie mierzyłem, ale chyba jest). Ból kości, w plecach to czyje jakbym wczoraj z 8 ton węgla przetargał. Co dziwne. Przedwczoraj zanim poszedłem spać nie było żadnych oznak, a wczoraj już obudziłem się zaawansowanie chory.
Macie jakieś tipy, jak przespać noc? Położyłem się o 2, budziłem się kilkakrotnie, teraz wziąłem telefon do ręki, patrzę 5 a mnie się spać nie chce. Wleciał wczoraj przed spaniem jakiś gripeks, potem jeszcze wypiłem w proszku jakiś syf i zrobiłem sobie chłodny okład na czoło. Zamierzam jeszcze skoczyć z mostu.

0

@swiergol2 Dokładnie, zobacz ile komentarzy od rozpoczęcia meczu potrafili wyprodukować ludzie o których mówię.

0

@FafitFCB Idz do lekarza.

3

Mamy na wyjeździe remis. Nie jest dobrze, ale nie jest i źle. Skoro gramy lepiej u siebie, to raczej lepiej, niż gorzej. Liczę, że z rewanżu wyjdziemy zwycięsko.
A to jaką frustracje wylewają jakieś przegrywy (niektórzy nawet awatarki zamontowali, aby nie trzeba było długo węszyć, by się zorientować) przyprawia mnie o taki bezradny uśmiech. Dobranoc tyłeczki :).

6

Jak wyłączyć trenera w fifie, może komuś się przyda w 20.


0

@usztafeusze Jak widać jakiś był skoro nie wyszedłeś z tego celująco xDDDD.

1

@usztafeusze Wariacie, pochwal się swoimi wynikami ze szkoły, czy aby tak ją kochałeś i nauka nie sprawiała żadnego problemu :)

5

@Piotr89Sand lol XD.

1

Ale cwaniak ten Arthur, ciekawe czy jego zostawiona prawa lewa noga dalej tam stoi XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?