0

Czemu którejś konkretnej? Pewnie obie miał na myśli.

0

Ty się bawisz od kilku dni.. już się tego czytać nie da gdzie popatrzę to twój komentarz. Aż dam sobie opcje ignorowania bo niedobrze się robi.

0

Działa wam aplikacja Fortuny?

0

To on musiał mieć 8/9 lat kiedy zalał forme.

8

Tak samo jak w Barcy gra brat Jessiki Alby.

0

I tak nie por***asz.

2

Link do finału Ligi mistrzyń

0

Śmiać mi sie chce z takich ludzi co mają więcej nienawiści do innych klubów niż sympatii do klubu któremu się kibicuje.

0

Ondrej Duda, kilku kadrowiczów aktualnych (Milik, Lewandowski, Bereszynski) zresztą długo by wymieniać. Nie są to nie wiadomo jakie gwiazdy ale piłkarza którzy wypromowalisie przecież w Polsce żeby trafić do lepszych klubów.

0

Głupoty piszesz. Powtórzę że wielu młodych zawodników się wypromowalo w samej Legii.

0

Tylko Bayern to nie tacy frajerzy.

0

No tak bo w innych polskich klubach to same gwiazdy. A Piast jak bedzie mistrzem to ściągnie Griezmanna i Rodriego.

0

Skad wiesz co będzie? W Legii już wielu zawodników się wypromowalo w przeszłości.

0

Pierwszym letnim transferem Legii ma być Marcel Zylla z młodzieżowej drużyny Bayernu.

0

Kto będzie mistrzem Polski przy remisie Piasta i wygranej Legii?

0

Przeglądam sobie Youtuby i trafiłem na film z kilkunastoma bramkami Messiego i Maradony. Jak się okazuje potrafili strzelać łudząco podobne bramki.

0

Golf 4 silnik 1.6

0

Jak się wcisnie gazu.

0

Benzyna. A jeśli to spalanie oleju to ile może kosztować naprawa mniej więcej? Orientujesz się?

0

Niebieski

0

Mi do mechanika daleko i dla mnie to czarna magia. Od razu niech ktoś napisze ile trzeba by zabulic za naprawę mniej więcej.

0

Bardzo śmieszne.

0

Miał ktoś kiedyś problem z za bardzo kopcącym samochodem?

0

Zdaje sobie sprawę ale jutro mam cały dzień innych planów a dzisiaj mam chwilę.

0

Jeśli w dowodzie rejestracyjnym mam podany termin przeglądu na jutro to mogę dzisiaj go zrobić?

0

Czyli Barca zniszczyła Coutinho i odejdzie do Betisu patrząc na twoja logikę?

0

Niedawno czytalem gdzieś że Juventus bierze pod uwagę Rabiota.

0

Gdyby nie Legia dalej byście czekali na Polska drużyna w LM i byście narzekali.

0

WPpilot

1

Messi też znika w ważnych meczach i co? Uwazasz że jest gorszy od Mbappe? Futbol to gra drużynowa a Hazard w Chelsea nie ma z kim grać za bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?