TheView
Dołączył/a: październik 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Być może Kroos jest zawodnikiem dającym więcej w ofensywie, ale za to Rakitić jest nieodzowny w destrukcji, takie płuca drużyny. W drużynie to Iniesta ma być zawodnikiem od kreacji. W tym wypadku Real zyskał zawodnika kreatywnego, jednak balans między obroną a atakiem został zaburzony. Wydaje się, że okno transferowe Barcy było dużo bardziej przemyślane.
0
nie czepiam się kota, ale strona komentarzy wygląda przez to mało estetycznie. Mógłbyś chociaż skrócic nick do ghdfsjhzcbcjbhzicgasdfiub56452sdsdhcbzxcnzsdasczxczxczxczx, wtedy mieści się w ramce:)
0
Nie podoba mi się szum, który powstaje wokół Munira. Chłopak miał poprawny debiut, zapowiada się na nieprzeciętnego grajka. Oby tylko całe medialne zamieszanie nie wpłynęło na jego psychike, zwiększa to tylko ciężar jaki ma na barkach.
17
Wczorajszy mecz oglądało się bardzo przyjemnie. Jednak lekko irytowały mnie ciągłe stwierdzenia Leszka Orłowskiego, jakoby Rakitić rozegrał bardzo słabe zawody i generalnie kiepsko odnajduje się w stylu Barcy. Jak dla mnie poziomem Rakitić stał na równi z Iniestą w tym meczu.
2
Z całym szacunkiem dla przyjaciela, ale w jakim celu piszesz takie rzeczy na forum poświęcone FC Barcelonie?
2
Ehh z jednej strony cieszy ilość komentarzy pod każdym artykułem - strona jest żywa. Jednak za każdym razem coraz ciężej jest znaleźć komentarz na poziomie wśród krzaków "Ronaldo>Messi" tudzież "Messi>Ronaldo" połączone oczywiście z wyzwiskami w kierunku osób, które mają odmienne zdanie. Chętnie wróciłbym do nieco mniejszej frekwencji na stronie, na której jednak można realnie podyskutować:)
0
świetna akcja Neymara, widać jak bardzo potrzebuje on dobrego wejścia w mecz. Jeśli zachowa taką formę na sezon w La Liga...
0
Żyjemy w ciekawych czasach, teraz każdy średniej klasy kopacz musi kosztować nie mniej niż 50 mln. Jednak szejkowie ze swoimi petrodolarami strasznie psują piłkarski rynek. Kiedyś takie kwoty były wydawane na piłkarzy naprawdę wybitnych (vide Zidane). Oficjalnie przestane wierzyć w zdrowy rozsądek, gdyby Barca sfinalizowała ten transfer.
0
Jak dobrze, że zbiłeś wszystkie jego teorie celną i przesiąkniętą sarkazmem ripostą - BRAWO
5
Mam wrażenie, że gdyby Messi nie miał na nazwisko Messi własnie, występ takiego zawodnika ocenilibyście na bardzo dobry. Jednak Leo przyzwyczaił nas do takiego poziomu, że gdy w kolejnym meczu nie strzela dwóch hat-tricków i nie ma 17 asyst(oczywiście wszystko po przedryblowaniu całego składu drużyny przeciwnej) to zagra beznadziejny mecz. Na chwile obecną Messi ciągnie grę Argentyny a wam ciągle mało.
Pozdrawiam
0
Sposób na autobus przeciwnika - chyba tego nikt nie wymyśli. Jedyne rozwiązanie jakie widze to kupno wyższego napastnika - typowej "9", która będzie czyhać na okazję. Messi ostatnio często wraca do środka przez co brakuje na szpicy zawodnika, który rozerwałby zasieki przeciwnika ruchem bez piłki - nie trzeba mu nawet podawać, wystarczy że zrobi więcej miejsca innym.
0
wszyscy martwią się tutaj o zestawienie ofensywy, a jest to jeden z tych problemów "przyjemnych" biorąc pod uwagę dyspozycję tych zawodników. Nieważne na kogo postawi Tata możemy być pewni dużej jakości. Bardziej martwi mnie linia obrony, szczególnie Alves i Mascherano...Czy nie lepiej za nich odpowiednio Montoya i Bartra?
0
Każdy ma prawo do swojej opinii, z którą reszta może się nie zgadzać. Jednak w tym wypadku warto poprzeć swoje tezy statystykami i faktami, a nie tylko poddawać się ciężkiemu do uchwycenia "odczuciu". Głównie brak takiej merytorycznej argumentacji przeszkadzał mi w tekście Challengera. Pax jednak lepiej odrobił zadanie domowe:)
Świetny artykuł
0
polecam Warke na rynku. Jak zadzwonisz teraz z rezerwacją, powinno być jeszcze miejsce.
0
Milan jak zwykle wyjdzie zmotywowany do tego spotkania. Ich sytuacja w tabeli w lidze włoskiej jest groźna, ale wyłącznie dla naszych piłkarzy - nie mogą zlekceważyć przeciwnika
0
Z tego maratonu cieszę się jako kibic. Pomijając eksploatowanie piłkarzy - 5 spotkań Barcy w ciągu 2 tygodni? zapowiada się piłkarska uczta:)
0
Na chwilę obecną jestem zadowolony ze wszystkich ruchów i wypowiedzi Taty. Przyznaję, na początku panował pewien sceptycyzm po wyborze- w końcu nie było to "wielkie", europejskie nazwisko. Jednak jego układanka zaczyna coraz sprawniej funkcjonować a Barca ma szansę wrócić na szczyt futbolowego świata. VeB