O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3214
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 17

Komentarze

1

Nie ma to jak pod każdym jednym artykułem czytać komentarze o Perezie

1

Haha mimo iż to co powiedziałeś było dosyć zabawne to chyba wątpię że on ma coś tutaj do gadania, to piłkarz jak inni. A co do samego VAR'u to normalnie doczekać się nie mogę. Z pewnością nie tylko ja.

0

szymon6847 Co ? Masz na myśli że gdyby nie faule to nie byłoby go tu gdzie jest ?

0

Skąd info ? :)

0

Właśnie kolego na takie miano trzeba sobie latami wypracowywać a nie kilkoma miesiącami..

Zobacz wszystkie

7

Już bez przesady, nie trzeba wszędzie doszukiwać się kłamstw, spisków i szubrajstw..

3

Ale nie jako pierwsi..

2

Zdajesz sobie sprawę z poziomu Twojego pytania ? Oczywiście że będzie pewnie oglądał mecz na który zagłosował prawda ??

1

Oczywiście że tak. Zebrał tego teraz piękny owoc. Jest w klubie swoich marzeń ale karę poniesie teraz srogą. 4 Miesiące przerwy to baardzo dużo. Wystarczy spojrzeć na Bale'a i to jak długo dochodzi do siebie po właśnie 4 miesięcznej przerwie. Jakby inny piłkarz.

1

Jak to nie jego wina ? :D Nie brał udziału przez połowę wakacji w okresie przygotowawczym więc to w 100 % jego wina. Jakby wtedy trenował to teraz w te 4 miesiące strzeliłby z 15 bramek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?