O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Diego Costa, Eden Hazard
  • Ulubione zespoły Chelsea
  • Barcelonie kibicuję od skąd pomysł że kibicuję FCB?

Statystyki

  • Dni w serwisie 4009
  • Liczba komentarzy 52
  • Polecenia 36

Komentarze

3

Gonzalo "Rakieta" Higuain

1

A gdyby Alves nie był z Barcy też według Ciebie byłby najlepszy? Wątpię...
Myślę że np. Isla był lepszy

1

11 wg WhoScored
Bravo
Alves - Murillo - Gimenez - Rojo
Messi - Vidal - Aranguiz - Di Maria
Sanchez - Guerrero
No na pewno Alves najlepszy PO XD

2

Tylko ze Argentyna była jednym z faworytów i za rok też pewnie będą w finale
A jakby taka Polska była w finale ME to co innego bo jesteśmy średniakiem i sam finał byłby wielkim sukcesem ale niedosyt na pewno by był

0

Myślę że to nie jest kwestia pecha/szczęścia XD

Zobacz wszystkie

12

Gdyby Argentyne poprowadził Simeone to wszyscy w końcu zaczęliby gryźć trawę a Albicelestes byliby najlepszą reprezentacją na świecie
Mało kto jak Diego potrafi wycisnąć z piłkarzy to co najlepsze

4

Czy tylko wg. mnie dzisiaj najlepszym zawodnikiem był Medel? Messiego wciągał nosem
W sumie czego ja oczekuje nikt mi nie przyzna racji bo nikt nie widzi świata poza Leo (oczywiście piłkarz świetny ale nie dzisiaj)

3

Gonzalo "Rakieta" Higuain

2

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?