29 sierpnia 2016, 12:09
0
No nie wiem czy Polska dojdzie tak daleko
25 sierpnia 2016, 20:13
Ciekawe co by było jakby Barcelona trafiła Real w 1/8 finału.
20 sierpnia 2016, 20:31
1
No np. Barca 6: 2 Real z 2009
19 lipca 2016, 21:06
2
Nie to jest najważniejsze, żeby tylko przynosiły szczęście.
27 maja 2016, 09:01
Mi się bardzo podobają. Już chciałbym je mieć!
19 kwietnia 2016, 20:56
Musimy wyjść z dołku i zacząć grać tak jak kilka tygodni temu i zdobyć te dwa kolejne trofea.
22 maja 2016, 20:35
Więc niech wygrają!
14 maja 2016, 18:58
Taka prawda.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
No nie wiem czy Polska dojdzie tak daleko
0
Ciekawe co by było jakby Barcelona trafiła Real w 1/8 finału.
1
No np. Barca 6: 2 Real z 2009
2
Nie to jest najważniejsze, żeby tylko przynosiły szczęście.
0
Mi się bardzo podobają. Już chciałbym je mieć!
2
Nie to jest najważniejsze, żeby tylko przynosiły szczęście.
1
No np. Barca 6: 2 Real z 2009
0
Musimy wyjść z dołku i zacząć grać tak jak kilka tygodni temu i zdobyć te dwa kolejne trofea.
0
Więc niech wygrają!
0
Taka prawda.