0

Proszę nie obrażać moich ulubionych żelków :)

2

https://zapodaj.net/images/fb69a85ed1900.jpg

"Juan, ogarniasz co się dzieje?"

Lub jaki podpis najlepiej pasowałby pod tym zdjęciem? Dawajcie :-)

0

0

Przypadek? Nie sądzę k**** !

0

TVP Sport, jest napisane na górze

3

"Nagła zmiana sędziego liniowego przed sobotnim Klasykiem" - przypadek? Nie sądzę ;)

0

Proszę nie zmieniać tematu :-) hihi teraz tematem nr 1 jest Eleven w NC+

1

na których kanałach jest to Eleven w nc ? bo ja kurde nie mam jeszcze

1

Diego ma chyba ogromną ochotę na to piwo bo nie może oderwać wzroku :-) a tak na serio to uwielbiam Simeone za jego podejście i pasję. Chciałbym Go w Barcelonie ale to pewnie nierealne... nasi piłkarze cały czas biegali by na skargi że na nich krzyczy i zamęcza na treningach

0

Al Pacino w filmie Any Given Sunday, polski tytuł Męska Gra

1

To przeczytaj w takim razie ten tekst ZE ZROZUMIENIEM jeszcze raz !!! Ty korpulentny, kompletny koguciku(cock)

1

"Mathieu jest szybki, korpulentny..." Pique używa słów, których nie rozumie? błąd w tłumaczeniu? czy w futbolu znaczy to coś innego?

1

Skąd takie tragiczne informacje?

2

Po czym Wagner otrzymałby maila: "Kupujący Barca wybrał sposób zapłaty i dostawy w ofercie Suarez."
"Nowa wpłata od kupującego Barca 75 000 000. Wypłać teraz!"

1

Genialny artykuł i idealnie pasujący do niego kadr z Laudą który pomimo ciężkich poparzeń zakłada hełm i chcę się dalej ścigać bo chęć zwycięstwa przyćmiewa wszystko! Barca musi wziąć z Niego przykład! A tak po za tym zdjęcie i pseudonim IceMan zdradzają także zamiłowanie Autora do F1:)

1

Twój komentarz z przed godziny pod spodem idealnie spasował:
"No i bardzo dobrze Wesoło ma być..."

1

No niezłe rozwinięcie tematu niezapiętych pasów haha, przez prokuraturę, madrytofobię, samobójstwo i alkoholizm... co Wy tam palicie:-)?albo pijecie? "Fani łączą się z drużyną i też piją..."

1

Też tak uważam! Oby został na długie lata

1

alkohol tłumaczyłby te śmieszne minki, śmieszne oczywiście w pozytywnym znaczeniu, bo Tata wydaje się być bardzo sympatyczny

1

albo nagłówek w gazetach "Tata Irresponsable!"

1

Oj TATA daje zły przykład- jeździ bez pasów:-)

1

Czy to koza na stateczniku pionowym?

0

BARCA WILL RISE AGAIN!!!
HAIL! HAIL! HAIL! BARCELONA!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?