Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny który się musi wydurnić typowymi hasełkami o byciu lepszym i niesprawiedliwym wyniku. Nie byli lepsi, mieli kilka minut dominacji a później jeżdżenie na dupach za piłkarzami Barcelony, byle im w nogi wjechać licząc że sędzia nie odgwiżdże faulu i w końcu dostaną piłkę a sprawiedliwość byłaby taka, że dostać powinni jeszcze ze 3 bramki bo do tylu setek dopuścili, do tego kilka zasłużonych kartek bo znowu wykonali 20 fauli za co dostali tylko 3 kartki i jeszcze rzut karny za atak na Dembele. Wtedy byłoby sprawiedliwie.
0
@KORTIS Wiesz kiedy styl się liczy? Jak wygrywasz, jeżeli tego nie robisz, to możesz grać pięknie, nikt ci za rok nie będzie pamiętał w jak pięknym stylu poniosłeś porażkę. Valverde grał tym co ma i do póki nikt się w to nie mieszał to było skutecznie, problemy zaczęły się później, gdy były naciski na "styl" co doprowadziło do tego, że w jego ostatnim sezonie mieszaliśmy manity z porażkami.
Ale Valverde nie ma od roku i szybko się przekonaliśmy, że to przy udziale jego "brzydkiego" stylu mieliśmy chociaż wyniki, bo zostawił nas na fotelu lidera który Setien stracił, nowy trener kompletnie nie potrafił sobie z tym poradzić i o to samo rozbił się Koeman i to w momencie gdy już nie można było mówić, że Valverde zapuścił piłkarzy bo połowa kadry z Valverde niewiele miała wspólnego a rozbił się o to samo co Setien, jego pomysły nie działały z tym czym dysponujemy i musiał wrócić bliżej tego czym graliśmy wcześniej.
0
@blablak Jaki problem? Taki, że to nie jest tanie political-fiction z Hollywoodu, w rzeczywistości takie działanie nie czyści rąk a jest dokładnie tym samym co jakby po prostu przekazał te dokumenty dziennikarzowi, ujawnienie informacji nie oznacza, że przekazałeś je komuś własnoręcznie, ujawnienie informacji oznacza że dopuściłeś do wypłynięcia informacji które miałeś chronić i miałbyś przewalone nawet jeżeli ten dziennikarz włamałby się do twojego biura a ty byś nie zamknął sejfu - nie dopełniłeś obowiązku i już na dzień dobry dostajesz z urzędu zarzuty dotyczące RODO które jasno nakazują dołożenie wszelkich starań aby dane osobowe nie wyciekły.
I dalej takie działanie nie ma żadnej podstawy logicznej, bo w dalszym ciągu na umowie widnieje podpis Bartomeu i kontrowersyjne zapisy tej umowy go pogrążają.
3
@Progressive A czy widzisz, żeby na zdjęciu był napastnik Athleticu i obrońca Barcelony? Bo jeżeli nie to czysta interwencja, jeżeli tak to karny i czerwona kartka.
0
@adamt1996 Przecież konkurencja ze strony Puiga kompletnie nic dla Pedriego nie znaczy. Grał świetnie zanim Puig w ogóle zaczął dostawać szanse, tylko jak się ma 18 lat, pół roku wcześniej kopało się po drugiej lidze i rozgrywa 9 spotkań w 30 dni ze średnią 75 minut na mecz to można w pewnym momencie nie mieć świeżości.
To jest jedyny powód dla którego w niektórych meczach znika, choć zawsze daje sporo drużynie, nawet jeżeli jest mniej widoczny.
8
Nie uważam, żeby to był on, klubem sportowym zarządzał słabo, ale głupi nie jest. Po co miałby ujawniać coś, co sam podpisał, obciąża go, jest nielegalne a i więcej niż pewne, że będzie w kręgu podejrzeń i zamiast spokoju będzie teraz musiał latać po sądach?
Ktoś mógłby powiedzieć że z zemsty, ale zemsta jest domeną głupców i jak ja byłbym Bartkiem to za wszelką cenę bym wszystko uciszał żeby nie drążyć tematu a nie wkładał kija w mrowisko upubliczniając kompromitujące informacje pod którymi widnieje mój podpis.
3
Nie ma piękniejszego widoku niż te agresywne buraki które walają się po ziemi w wielkie frustracji bo nie potrafią piłki odebrać.
0
@Avatarr No tak, Trincao zdecydowanie lepszy od Griezmanna. I Konrad bez ogrania na tych rzeźników.
0
@Avatarr Tak, wywal Griezmanna, niech wejdzie Braithwait i grajmy w 10.
6
Alba powinien dostawać po 25 tysięcy kary za każdą żółtą kartkę od pyskówy, może by się nauczył jakby jeden miesiąc popracował za darmo
0
I znowu to samo, zawodnik Bilbao atakuje Messiego bez piłki, czemu oni za to kartek nie dają?
0
No i zobaczymy, czy Lahoz też pozwoli na tak brutalną grę bez konsekwencji Basków.
0
@tadzik447 Chyba jeden nielot gdzieś umknął.
0
Czemu nie ma karnego?
0
Ło jezu jaka brameczka
1
@Bartunek Nie sądzę, żeby to był Bartek, takimi wyciekami pogrąża też sam siebie mimo że u władzy już nie jest. No i druga rzecz, Barcelona od dawna ma problem z wyciekami, siedzą w niej krety które i Bartkowi rzucały kłody pod nogi ujawniając co chwila jakieś rzeczy.
4
@Bartek22 Nawet lepiej, oni pozbyli się Bale który miał wywalone na klub bo kto by nie miał wywalone gdyby ci trener publicznie mówił, że dobrze jakbyś zniknął.
Ale piłkarsko bił całą tą ich śmieszną ofensywę razem wziętą, łącznie z najgrubszą z ich gwiazd Hazardem a oni się go pozbyli i grają Vasquezami, Marianami i innymi Viniciusami na czele z najlepszą 9 na świecie Karimem który jest ich najlepszym zawodnikiem co w cale nie jest wyróżnieniem.
3
@jeyx77x On ma tą samą formę co w 2018 roku, dalej jeździec bez głowy, dalej niechlujność i boiskowa głupota. Różnica polega na tym, że był nowy i nikt go nie znał, więc ten jego prosty drybling oparty tylko na szybkości robił robotę, po 3 latach każdy go już ma rozpracowanego i nie dają się łapać na te jego proste tricki.
0
@pele1282 A tak, myślałem o dwóch a napisałem jedno.
1
@XBlairrX faul przy wychodzeniu sam na sam z bramkarzem.
1
@szymonex10 No tak, tylko dodaje że to efekt złamania które miał ze 2 lata temu i już jest w pełni zdrowy.
0
W ciągu ostatnich 30 dni Real rozegrał 7 spotkań z czego wygrał tylko jedno.
0
@szymonex10 Jakiś czas temu miał złamany palec, nic mu już nie jest ale cały czas nosi bandaż, być może ze względów estetycznych jak kolega wyżej napisał.
0
@socha Już ci powiedziałem, masz problem - nie czytaj.
0
@socha ale to ty masz z czymś problem, że sobie pisze na forum które służy do pisania. Nie podoba ci się, to nie pisz. Z resztą hipokryto, sam co chwila na coś narzekasz i się mądrzysz a przecież to nie odmieni niczego, to po co to robisz?
1
Alba już miałby ze 3 kartki za dyskusje
0
@socha Mhm, ty możesz nie wchodzić na stronę jak nie podoba ci się, że ludzie narzekają. Tak samo racjonalna i błyskotliwa odpowiedź.
0
@matirix20 Faul jako ostatni obrońca.
0
@socha Nie mam ani możliwości wyłączenia samego komentarza ani nie mam angielskiego, więc swoje rady możesz schować.
0
@socha A kto powiedział że coś zmienia dla przebiegu meczu? Mecze się ogląda a żenujący poziom komentarzu niszczy widowisko.