Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jarema2000 prawdę mówiąc co to za różnica, jak pokona Rybakinę to finał raczej lekko bierze
2
@Sysia11 prawda, dzisiaj przede wszystkim przegrała sama z sobą. Dawno nie widziałem spotkania w jej wykonaniu by oddawała tyle pkt w prezencie
2
Po meczu ..., fatalne spotkanie w jej wykonaniu. Przy takiej ilości niewymuszonych błędów nie da się wygrać meczów na tym etapie.
1
Naprawdę nie rozumiem co jest z nią dzisiaj, ma piłkę na breaka, zamiast cierpliwie rozegrać to kombinuje i wyrzuca metr na aut
4
@cules100pro ON - firma Federera z tego co się orientuje
4
Bardzo źle gra Iga dzisiaj, z Bencic nie było rewelacji, ale tylu błędów aż nie popełniała, a i sama Bencic potrafiła sporo fajnych piłek zagrać. Dzisiaj już masa punktów oddana za darmo :/
2
@mekston jasne tylko za 40 tys euro nie kupi 2-3 letniego Audi a8 czy S klasy. To będą auta kilkuletnie już 5 lat wzwyż z przebiegami powyżej 200 tys. Ja osobiście bym odradzał taki zakup i wolałbym kupić auto klasę niżej. Od siebie mogę dodać, że wuj posiadał od nowości Audi Q7 i po 6 latach i przebiegu powyżej 200 tys tyle ile musiał władować w naprawy to byłby za to na tamte czasy niemal nowy samochód klasy kompakt. Moim zdaniem lepiej kupić coś młodszego, z mniejszym przebiegiem, ale za to mieć mieć spokój z większymi naprawami, które tak skomplikowane kilkuletnie auta niosą ze sobą.
0
@Kondziubarca kiepski kierunek i tam raczej progresu nie zrobi :/ szkoda, bo po niezłym sezonie w Feyenoordzie na pewno miał inne oferty
1
@Danielos8 nie wiem do czego konkretnie się odnosisz, ale jeśli uważasz, że Polska nie miała sukcesów w swojej bogatej historii to jesteś w błędzie. Można tu choćby na szybko wspomnieć o odzyskaniu niepodległości po 123 latach i późniejszym uratowaniu Europy przed bolszewizmem w Bitwie Warszawskiej. Niestety mamy takie szczęście, że części mocarstw istnienie naszej państwowości zwyczajnie przeszkadza/ło. Spojrzysz na XX wiek to sami Brytole zdradzali nas dwukrotnie, najpierw byli niezadowoleni z powodu odzyskania przez nas niepodległości, a później wystawili nas podczas II wojny światowej. Jeśli do tego dodasz sprzedanie nas przez zachód w Jałcie Ruskim to już po tych wydarzeniach możesz stwierdzić, że przebyliśmy bardzo trudną drogę do odbudowania państwa polskiego i nasi przodkowie musieli w imię wolności i ojczyzny przelać wiele krwi.
Gorsi pod jakim względem? naprawdę ciężko się odnieść do takich ogólników, ale jeśli nie widzisz jaki postęp wykonaliśmy od obalenia komunizmu i w jakim tempie gonimy ten Twój idealny, lepszy zachód to znaczy, że jesteś ignorantem.
0
@kacperFCB_ raczej to już pewne, bo sporo źródeł o tym pisało :/
1
@partymaker Djokovic przede wszystkim ma wszystko pod kontrolą i nie musi wchodzić na swój najwyższy poziom. Spokojnie czeka na tiebreaki, których jest mistrzem.
6
@Bobo25 polecam odkurzyć książkę z historii. Niestety, ale w dużej części przez nasze położenie geopolityczne (leżymy pomiędzy strefami wpływów dwóch mocarstw Niemcy-Rosja) to lekko mówiąc łatwo nam nie było i tak byliśmy ofiarami w bardzo wielu sytuacjach. Jeśli prześledzisz historię Polski dokładnie to sam stwierdzisz, że nie mamy na niej wielu rys w porównaniu do innych większych narodów.
1
@GeneralXavi cytaty fajne, prawdziwe, ale Jobs będący skrajnym egoistą na pewno nie wypowiedział tych słów. Jobs to synonim tak naprawdę dzisiejszego człowieka, egoisty, który ślepo biegnie za pieniędzmi i sukcesami, „po trupach do celu”, krzywdząc przy tym nawet swoich najbliższych, bo liczy się dla niego tylko własne ja. Wystarczy poczytać o tym jak traktował swoją rodzinę czy współpracowników.
2
@Emhyr oni jednak mają na to pieniądze, a tym bardziej jak Katarczycy ich przejmą. W Barcelonie niestety wszystko było robione ponad stan, aż w końcu doszliśmy do granicy, gdzie ciężko było znaleźć źródła finansowania na pokrycie bieżących kosztów.
2
@VegetaPolska po prostu Novak ma w pełni mecz pod kontrolą i poza świetnym serwisem i pojedynczymi przebłyskami jak ten slice Hurkacz nie posiada argumentów by mu naprawdę zagrozić :/
5
@Kamiloza91 tak i oczywiście znowu popełniając proste błędy, a nie po świetnych zagraniach Djokovicia
3
Wybitny return i później cyk prosty błąd z beckhendu i zagranie w Novaka z fh, gdzie miał masę czasu by się ustawić i skończyć to winnerem ...
2
@wasacz ten komentarz na Polsacie dzisiaj to dramat, co chwila na meczu Świątek gadali o jakimś odczuwaniu bólu przez Bencic i wróżyli, że nie będzie miała siły na 3 setówkę, a teraz kolejne farmazony o jakimś subiektywnym ich rankingu kto jest najgrzeczniejszym zawodnikiem xD
1
Prawda jest taka, że jeśli Novakowi uda się wprowadzić piłkę do gry to może być o dalszy rozwój wydarzeń spokojny, bo Hurkacz sam się załatwi i popełni jakiś prosty błąd. Niestety, ale samym serwisem nie da się wygrać z kimś takim jak Djokovic.
2
Szkoda nerwów, jeśli chce się z Novakiem powalczyć to takie momenty trzeba wykorzystywać.
1
@Compadre Sabalenka chyba teraz musiałaby wygrać turniej żeby przeskoczyć Igę w rankingu
1
zemszczą się niestety te niewykorzystane breakpointy wcześniej :/ Będzie ciężko wyciągnąć ten mecz przy takiej grze
0
@partymaker stricte pod względem umiejętności technicznych, czytania gry to wimbledon, ale najbardziej wymagający ogólnie, a szczególnie pod względem fizycznym jest French Open
0
@Ojciec5tkidzieci Rublow-Bublik
Swiatek-Bencic są na centralnym przed Hurkaczem. Imo jakieś opóźnienie pewnie będzie, ale maks do 1h
1
@Nhyz trzymaj się tam, najlepiej gdzieś wyjdź by nie siedzieć samemu w takim momencie. Nic już z tym nie zrobisz, bo zapewne poznała kogoś innego i już jakiś czas się z nim spotykała za Twoimi plecami. Niestety, ale tak jak wiele kobiet poznałem to niewiele z nich potrafiło mówić prawdę prosto w oczy, więc tym bardziej szkoda czasu na takie, które kończą relacje wiadomością. Świadczy to tylko o ich braku wychowania i szacunku do Ciebie i czasu jaki razem spędziliście.
0
@michal26 sprawdź przez Uber eats
0
@Bartula zielone, szare
0
@Crystal37 nie, przede wszystkim za mało ramu w podstawowej konfiguracji (do gier minimum 16gb musi być obecnie), dysk ssd też malutki (zmieszczą się na nim 2-3 gry większe) i lepiej szukać na promocjach laptopów z kartą graficzną rtx3060, ponieważ powinien być tańszy, a jest troszkę wydajniejszy
Dla przykładu na szybko: https://www.x-kom.pl/p/1092436-notebook-laptop-156-msi-gf66-i7-12650h-16gb-512-rtx3060-144hz.html?gclid=Cj0KCQjw756lBhDMARIsAEI0AglorKylL7MWe9J3RZnT-EmeUtt10Tx3oq2zmA1_R7JcxdtSL5aXMloaAlEwEALw_wcB#Specyfikacja
0
@Rust_Cohle co prawda dawno nie jadłem, ale na 100% była taka opcja. Weźmiesz McZestaw powiększony z jakimś podwójnym burgerem (wieśmak, mcroyal) to raczej napewno się najesz
0
@Przemek2323 Panie Przemku, ale gdzie w wypowiedzi Glapińskiego masz stwierdzenie, że inflację wywołała chciwość przedsiębiorców? Stwierdził tylko, że jednym z CZYNNIKÓW wpływających na inflację w ubiegłym roku było zwiększenie marz i zysków przez przedsiębiorstwa co jest prawdą.
Odnośnie przyczyny inflacji też się w takim razie prawie zgadzacie, bo przecież hasło widniejące na NBP brzmi:
"Główne przyczyny inflacji: agresja rosyjska w Ukrainie; pandemia i jej skutki".
Uprzedzając nie jestem za PiSem, ale czasami warto zachować chociaż pozory obiektywizmu w ocenie czyichś wypowiedzi, czego Tobie niestety brakuje :)