Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Ja na swojej nie byłem i prawdę mówiąc specjalnie nie żałuje. W liceum miałem średnio zintegrowaną klasę. Z gimnazjum mi więcej kontaktów zostało. Studniówka to takie ubogie wesele można powiedzieć, a decyzję o pójściu uzależniałbym od tego czy mam w klasie fajnych znajomych do zabawy.
0
@arda W tej cenie to raczej AMD radeon rx7800 XT
0
@Stinger_ a jaki ten samochód?
0
@VegetaPolska Inni za mniejszą sumę w puli płacili po ponad 2 tys zł. Za tą podpowiedź powinien wziąć od nich wszystko z konta
0
To wygląda jak ustawka, że puścił im podpowiedź za taką kwotę by zostali jeszcze w grze
0
@Marian_Pazdzioch Kobe Bryant, nie wiem jak można było obstawić Jordana za "kosmiczny mecz"
0
Efekt nowej miotły się skończył, a na samej atmosferze niestety daleko nie da się zajechać. Mieliśmy szansę wziąć kogoś ciekawego z zza granicy, to oczywiście zdecydowaliśmy się na totalnie wypalonego emeryta Santosa :/
1
@JohnnySilverhand Z Cashem zgoda, ale Linetty to już dostał tyle szans, że naprawdę nie ma sensu na niego stawiać
0
@dmcteam Biżuteria raczej zawsze będzie fajnym prezentem dla kobiety, oczywiście jeśli Twoja żona ją nosi. W ciemno, nie znając osoby tak naprawdę ciężko coś konkretnie doradzić, ale jeśli nie w biżuterię to szedłbym w jakiś gadżet elektroniczny, który by się jej przydał (smartwatch, zwyczajny zegarek, smartphone itd.), coś związanego z jej pasją bądź może weekend w spa.
0
@VegetaPolska chyba ich kapitan, który nie mógł pogodzić się z porażką. Reszta normalnie się zachowywała
0
@wawrzyn1 wilcza grill bar, ale tam na pewno dużo osób dziś będzie
9
Dramat … i ktoś z taką mentalnością był niby filarem naszej reprezentacji. Barcelona rywalizuje o najwyższe cele w klubowej piłce, a on gada o emeryturze na plaży. Panie Grzegorzu nie mierz wszystkich swoją miarą.
0
@Cygan BRC W Łodzi fajnie wygląda tylko centrum z ulicą Piotrowską. Bardzo lubię to miasto, ma ogromny potencjał i ciekawą historię, ale jak już wspomniałeś gospodarz niestety marny (całe szczęście to jej ostatnia kadencja)
1
@Kgorecki2500 Oj wypiło się tego w szkole podstawowej :D chociaż mój ulubiony smak to była marchew-brzoskwinia-jabłko
7
@Marian_Pazdzioch Warszawa, piękne miasto z olbrzymimi możliwościami, bardzo dobra komunikacja miejska
4
@bartekvisca Da radę, ale czasami może być to nieopłacalne (kwestia jaki to samochód)
3
@norbi77 Słowo klucz jak wejdzie do drugiej tury :) wcześniej napisałeś, że jest pewien, że znajdzie się w drugiej turze, a to jednak spora różnica. Gdyby potencjalnie doszło do konfrontacji Mentzen vs kandydat PO/PiS w drugiej turze (wiadomo szanse na to są niewielkie, by nie powiedzieć, że żadne) to sam uważam, że miałby bardzo duże szanse na zwycięstwo. Sam pewnie też zlecił jakieś badania socjologiczne.
0
@norbi77 Ja tam nie słyszałem stwierdzenia, że na pewno uda mu się wejść do drugiej tury. Powiedział jedynie, że o nią powalczy, a swoją szansę upatruje w kiepskim wyborze kandydata przez PiS lub PO. Nie widzę w tym nic kontrowersyjnego. Nie powie przecież otwarcie, że jego start nie ma sensu, bo ma małe szanse na wejście do drugiej tury.
0
@Comentateiro Hmm to jak nazwiesz w takim razie sytuację, że podczas wczorajszej rozmowy w RMF poseł Gramatyka zapowiedział, że nie poprze tego wniosku, a dzisiaj magicznie zagłosował za odwołaniem Matysiak z komisji. Czyli to są te magiczne kompromisy, że poseł nie może zagłosować zgodnie z swoim zdaniem. Te odwołanie to jest jeden wielki śmiech na sali, ciężko chociaż jeden rzeczowy argument znaleźć, który uzasadniałby tą decyzję.
6
@Kgorecki2500 PSL i TD (podobno popierają plany inwestycyjne w infrastrukturę) miały okazję pokazać, że chociaż trochę różnią się od Tuska i jego KO, ale oczywiście ponownie potulnie zagłosowali tak jak wódz kazał
9
@MichuZ44 Szczerze nie rozumiem tej głupiej narracji w dzisiejszych mediach, że mieszkanie z rodzicami to wstyd. Kiedyś mieliśmy rodziny wielopokoleniowe i jaki był z tym niby problem? Gdy ktoś pracuje, pomaga w utrzymaniu domu rodzicom i codziennych czynnościach to co jest złego, że z nimi mieszka? Chyba lepiej mieszkać z rodzinną, niż wyprowadzić się 5 km dalej by płacić 1,5-2k za wynajem pokoju i mieszkać z obcymi ludźmi. Prawda jest taka, że utrzymanie się w dużym mieście dla młodej osoby będącej singlem jest dosyć ciężkie i często ci powszechnie uznawani za "samodzielnych" ciągną później hajs od rodziców (znałem sporo takich osób na studiach czy po ich skończeniu).
4
@Kgorecki2500 Zobaczymy jak dalej będzie z oglądalnością, bo nie oszukujmy się pierwsze odcinki pewna część osób włączyła z ciekawości
3
@IronSanHybrid Wygląda mega smacznie, ale kurczę jak Ty się najadasz taką malutką porcją? Sam jestem bardzo szczupłą osobą (nie ważę nawet 70 kg przy wzroście 176 cm), a po zjedzeniu takiej małej porcji zaraz bym szukał czegoś innego do zjedzenia
0
@karolszymek Zależy co kto lubi i jak duże masz zaległości. Od siebie polecam RDR2, oczywiście wiedźmina 3 (koniecznie z dodatkami), Uncharted, trylogia Tomb Raidera czy Cyberpunk (sam nie ograłem, ale po patchach nie znam nikogo kto by powiedział, że jest to kiepska produkcja). W listopadzie wychodzi też nowy Stalker, więc warto obserwować recenzje na temat tej gry
1
@pacior95 Ciężko stwierdzić :D Generalnie obie części są przeciętne i mocno nużące po czasie. Gdyby Ubi ich nie rozdawało za darmo to pewnie w żadną bym nie zagrał. Unity odrzuciło mnie dosyć szybko przede wszystkim z powodu licznych błędów i kiepskiej optymalizacji. Poza tym samo tło historyczne interesuje mnie bardziej w Syndicate, więc może też nie jestem trochę obiektywny :)
2
@Hajny Obstawiałbym jakąś alergię, ale najlepiej pójść z tym do lekarza. Jak chcesz się samemu leczyć to kup sobie jakąś clatrę i zobacz czy objawy się zmniejszyły
1
@pacior95 Syndicate ciekawszy, bo kilka fajnych misji jest. Unity poza ciekawym tłem historycznym i lokacją nic specjalnego nie oferuje, a do tego miał masę błędów (nie wiem jak to teraz wygląda, może połatali późniejszymi patchami)
1
@pacior95 Unity i Syndicate mają fajną grafikę i lokację, ale generalnie za lepszą grę uznawany jest black flag. Natomiast dla mnie seria AC skończyła się na dwójce i Ezio.
11
@Kgorecki2500 Pełna zgoda. Chore czasy nastały, dzisiaj pies dla wielu osób jest ważniejszy niż człowiek. W weekend byłem nad morzem to miałem wrażenie, że par z psami jest więcej niż z dziećmi. Z kolei w sytuacji, gdy zwróciłem uwagę jak jeden z psów załatwił się na plaży i właścicielka nie zamierzała nawet posprzątać po swoim pupilu, to zostałem wręcz zaatakowany słownie przez nią i dwie inne kobiety, które siedziały na ławce obok xD
1
@karolszymek Z wymianami podobno nie ma problemów. Intel też przedłużył gwarancję procesorów, których dotyczy ten problem z 3 do 5 lat podobno (do weryfikacji w internecie). Tutaj masz artykuł, więc możesz poczytać sobie: https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/problemy-z-procesorami-intel-core-13-i-14-generacji.html
Sam zestaw jest złożony jak najbardziej z głową, na bardzo dobrej jakości podzespołach. Odnośnie budy to rzecz gustu, sam mam ten model w swojej stacjonarce i bardzo polecam. Wygląd w realu też jest bardzo w porządku, ale no ja nie przepadam za jakimiś gamingowymi obudowami oświetlonymi jak choinka na Boże Narodzenie. Nienachalne podświetlenie, spora ilość filtrów, bardzo dobre i ciche wentylatory w zestawie i bardzo dobra jakość wykonania.