0

@BordowyPtak Zawodnicy też tak mają i wcale mnie to nie zdziwi jak młodzi zaczną tam grać.

0

@Medium Miałby więcej bo go nie wspuscili 2 x plus jeszcze jeden co go wyrzuciło jak grał z Thiemem.

0

@partymaker Nie dziwię się normalna sprawa.
Skoro dają tyle siana to kto by nie poszedł?
Wystarczy,że Real,Barca czy City dadzą tyle samo to zostanie.

0

@Guess Pewnie tak będzie ja się wcale nie zdziwię jak za sto lat rekordzista LM będzie jakieś Al Hilal albo Nassr

0

@PatrykBarca Tak było dopóki Arabia i USA nie wkroczyły z mamoną.
Skoro dają po 100 czy 200 mln to każdy by tak postąpił.

0

Ja wcale tam się nie dziwię zawodnika,że idą do Arabii czy USA nawet Ci stosunkowo młodzi jak Neves czy Savić.

Mają okazję zarobić krocie,więc zrozumiała decyzja.
To nie czasy Pele czy Maradony co gra się z miłości do piłki tylko zarobek.

1

Djoker Nole Jugol dawaj, kręć ten rekord.
Nie jesteś tak kreatywny jak Roger i Nadal.
Za to pragmatyczny do bólu i w dążeniu do celu.
Pięknie,że dalej trzyma się na topie ostatni z GOATOWSKIEJ TRÓJKI.

0

@Barca1922 Były,ale chodzi mi o aktywne bo Venus to już bardziej rozrywkowo gra a Serena odwiesiła na kołek paletkę.

1

@ToWinaSedziego Piłka nożna to nie lata Pelego czy Maradony.
Teraz nie kochasz klubów tylko hajs.
Sami tak byśmy zrobili.
Wiem powiesz,że nie ale mając ofertę $$ szybko byśmy zmienili zdanie.


2

@michal26 Głownie to przegrała przez błedy miała ich 40.
Grając tak jak z Bencic było by dla Igi 2 do 0. Zdecydowanie słabszy dzień miała bo strasznie po autach biła.
Zresztą miała piłke na 6 do 4 w pierwszym secie.Bencic postawiła dużo trudniejsze warunki, tutaj Iga przegrała w 70% przez słaba dyspozycję.
Ta dziewczyna już w tym roku mogła by zameldować się w finale,wystarczyło zagrać jak że Szwajcarka więc dobrze,ale nie znakomicie a dziś było słabiutko.
20-30 procent skuteczności drugiego podania i 40 niewymuszonych.

4

Świątek razem z Osaką mają najwięcej wygranych szlemów z pośród aktywnych tenisistek. (Oprócz Williams,ale ona to po 40 i emerytka co coś tam grywa, więc jej nie liczę).

22 lata i najwięcej z Osaką WS.
Oczekiwania względem tej dziewczyny mamy ogromne bo nas przyzwyczaiła do ciągłego wygrywania,ale to też człowiek i ma gorsze chwile.
Każda zawodniczka w wieku 22 lat marzy o chociażby jednym szlemie a ona ma 4,gdzie kariera dopiero co się na dobre rozpoczyna.
Po krótce; Dalej Iga czas na obronę US Open!
Team Iga!

0

@KlonaZepan Alcaraz nie dał rady na Garossie tam gdzie Nole średnio lubi.
Wimbledon to turniej Djoko i Rogera

0

@Barca2022 Wszyscy mieli oczekiwanie względem reprezentacji Hiszpanii bo tam grał wtedy bardzo dobrze.

1

Nole wrzuca wyższy bieg.

6

@JohnA Rany,ale macie problem do tej wstążki.

2

@KlonaZepan Z niej taka kibicka Realu,że szok.
Dziewczyna pozwiedzala stadion tylko.

2

@sintesox Wygrała w dużej mierze przez słabszy dzień. Iga grając tenis jak z Belinda wygrała by 2:0

0

@FcPortoFan1999 Ja myślałam,że Rublov to będzie taki jak Med czy Grecki choker.

0

@daniel32778 US Open jest do obrony a w Australii też powinna powalczyć.
Gaross powoli staje się jej turniejem.

0

@sintesox Nie umniejszam.
Popatrz na statystyki ile błedow Iga dzisiaj popełniała.
Jak by Świątek odpadła z Bencic to bym nic nie mówiła bo tam grały na bardzo dobrym poziomie obie dziewczyny a tutaj Światek miała gorszy dzień.

0

@takisobiektos Już teraz dobrze sobie radzi na Wimbledonie a dzisiaj sama ze sobą przegrała ma 22 a będzie tylko lepsza.
Pojawiają się nowe talenty,ale Iga jest pracowita i będzie tylko coraz lepsza.
Halep była długo na szczycie nawet bez szlemów była 1.

0

@whoocash19841 To Novak już pokonał Ruska?

1

Jakoś mi się wydaje,że ta Czeszka i Svitolina to w ewentualnym finale będę miały bardzo ciężko z drugą częścią drabinki.

Iga ta z Bencic to rozwaliła by Svitoline tak jak to miało być czyli 6:4 w pierwszym secie a później z górki.
Svitolina zagrała dobrze,ale to Iga była dzisiaj fatalna.


0

Iga Wimbledon wygra prędzej czy później.
Niech jeszcze poprawi serwis a będzie bardzo dobrze.
Nie da się wszystkiego wygrać tym bardziej,że trawa to najmniej lubiana nawierzchnia przez Polkę

Fest liczę na Igulca na US Open.
Bo o Garossa to raczej martwić się nie trzeba będzie.

0

@MessiForeverTheBest Do Saby nic nie mam,ale fajnie jak Iga by dalej była nr 1

1

@adi7adi8 Najpierw niech pokona resztę i Rybakine,aby znaleźć się w finale.

0

@Kengo Niech robi kobiecy rekord na Garossie a i leży jej też US Open jak Nadalowi.

0

No to teraz trzymam kciuki za Rybakine w ewentualnym finale obojętne czy Rybcia vs pogromczyni Peguli czy Igi.

0

@Lisek To ona nie musi wygrać Wimbledonu? Ewentualnie zameldować się w finale?

3

Trudno ten rok i tak może być znakomity bo Iga będzie bronić US Open!
Brawo Iga za walkę,cóż moim zdaniem przegrała sama ze sobą bo dużo trudniejszy mecz był z potężną Szwajcarką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?