Susel
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przegrał ligę lecz nie przegrał pojedynków z Barca.
0
Dokładnie Rayo jak się nie mylę jest w strefie spadkowej a City walczy o mistrzostwo Angli . Nie ma to jak się podniecać po wygranej z Rayo 6;0 i być pewnym że wygra się 4;0 . Prędzej zobacze 4;0 ale dla City.
0
Ostatnio też byłeś taki pewny gdy Real miał trudny terminarz? Jakoś Real odrobił straty a mógł nawet być 1.
0
Pewnie nie zasługiwało tylko dlatego że grali z Realem . Ach ci ^kibice^ Barcy na tej stronie.
0
Żałosny jesteś.
0
I gdzie ten finał ATM-Barca tacy pewni większość była.
0
Zagra bo nie był zagrożony.
0
Jakiego stałego fragmentu ? Spalony metrowy a ty się cieszysz .
0
Teraz powinno być 1-1
0
Te wasze komentarze "oprócz Mascherano wszyscy grają dobrze" itp. haha śmiech na sali ciekawo czy będzie tak dobrze w LM.
0
Tyle że jak Ronaldo został nadepnięty to były komentarze że symulant. Brawo !
0
Dokładnie . Do tego widzą tylko zachowanie Realu a ATM już nie .
0
hahahahahahahahah
0
Dziecinnie żałosne są komentarze na tej stronie.
0
Za to Barca ma prze trudnych rywali aż do finału ...
0
Tylko o Realu ? AM święte nie jest .
0
Co on chciał zidana i nie trafił ?xdd
0
Jak ktoś go ciągle prowokuje i z bara ciągle w niego uderza to się nie dziwie, też bym się tak zachował.
0
A jesteś popierdolony. Ja jestem w Lo i może moich rodziców nie stać aby płacić za drogi pakiet canal+.
0
z Atletico zagra normalnie. Jak dostał w finale czerwo to pauzował w cdr a nie w lidze.
0
12 lat max.
0
Nie rozumiem takich komentarzy jak ten. Zobacz jak sobie Barcelona poradziła z Valnecia i to z Messim . Z Bilbao remis ? Nie jest źle Barcelona tam przegrała a Real zrównał punkty z Barceloną .
0
Jak karny Barcy.
0
bo nie rozumiem po co mieszacie tu Real skoro to jest news Barcy i piszecie o ostatnim finale Realu skoro Barca nawet tam nie doszła to chyba Królewscy lepiej wypadli.
0
A ty przypomnij sobie ostatni półfinał Barcy i finał z Realem.
0
Wczoraj ciebie bolała że Real prowadził.
0
Ponoć to Real gra słabo jak wygrywa 2-0. Wasze słowa.
0
Bayern 2:0 ale wygrywa czy przegrywa bo nie rozumiem nic z twojego komentarza.
0
Nie kapiszony tylko strzał Ronaldo nie do obrony.
0
Miki po tym jak Barcelona wygrała z Realem 2-1 mówisz że są mali ? A to dostał lanie w tamtym sezonie w lidze i pucharze króla.