2

@kaczucha1899 Depay, Braithwaite, Lakaka. Kolejność nieprzypadkowa

3

@Marcelinho99 znowu? A on kiedykolwiek takowym był?

4

MakTominej i Fret? Panie tam potrzeba prawdziwych pomocników. Kogoś takiego jak Sergi Roberto, Miralem Pjanić i Frenkie de Jong.

1

@Kondziubarca gdzieś gdzie mógłby być liderem, np. Girona

1

@czółkovsky nie mogę słuchać/czytać pitolenia takich czarnoksiężników

8

@MrPGG a lewonożnego czarnoskórego obrońcy przypadkiem nie potrzebują?

0

@Suzu bo wie, że Frenkie tyle nie obniży xd

2

Ależ ja swego czasu uwielbiałem Arsena Wengera i Manuela Pellegriniego i żałuję, że nigdy nie wylądowali w Barcelonie.

2

@Paradoks postrach dla kibiców Barcelony

0

Neto
Dest Pique Umtiti Alba
Busi
Pjanić Roberto
Auba Depay Braithwaite

Na taki skład liczę jutro. Szkoda, że nie ma już Puiga, bo on wskoczyłby na pozycję Roberto, a Roberto zamiast Desta, ewentualnie na PS za Aubę.

0

@KrychaFCB zakład pogrzebowy Bytom?

0

@AlwaysBlaugrana dokładnie, tym bardziej, że Torres jest ulubieńcem Xaviego.

3

@kiper09 generalnie się zgadzam, ale w czyjej hierarchii? Twojej?
W hierarchii Xaviego będzie zdecydowanie wyżej pomimo straconego okresu.

0

Araujo Pique Christensen Alonso
I gramy na wrzutki i stałe fragmenty gry.

4

@danio1899 o Christensenie mówili to samo.
W obliczu sprzedaży ludzie przestają myśleć logicznie. Tutaj pojawiają się głosy, że FDJ to miernota i cienias.
Powodem dla którego chcemy go sprzedać jest duża pensją i to, że można na nim zarobić, a nie poziom sportowy, ale ludzie i tak postawią go na równi z Puigem.

1

@MesQueUnClub96 zejścia robbena na lewą niektórzy nie nauczyli się, aż do zakończenia kariery

1

@Pawel13sz ligi farmerskie grają na farmerskich platformach

1

@Derean wiedziałeś to od samego początku?

1

@Pilka_jest_okragla Setien, Abidal czy Bartomeu też byli fachowcami i nie można była krytykować ich decyzji?

0

@Cvzx to samo mówili o Christensenie. Jak Raphinha do niech nie dołączył to też nagle stał się się średniakiem.

0

@tobiasson92 to jest właśnie ta monachijska elastyczność

1

W polu karnym Marcos Alonso jest groźniejszy od Neymara.

1

@AmigoBlancos nie, ale z Mbappe jest problem

1

@Uukasz_93 tym bardziej, że na Górnik chodzi 20k, a Ruch 10k (komplet), więc te 40k bez problemu by się nazbierało na tak ważny mecz, gdy ludzie tęsknią za tą rywalizacją.

1

Kurde tak piękne wydarzenia jak Wielkie Derby Śląska w Pucharze Polski miałem nadzieję obejrzeć na Stadionie Śląskim i powspominać stare czasy, ale spotkanie zostanie rozegrane na Cichej 6 i będzie 450 biletów dla Górnika (o ile wojewoda czegoś znowu nie zablokuje).

0

@JohnnyBarca dlatego wspomniałem o Gavim, Ansu czy Pedrim, bo ktoś miał jaja dawać im minuty xd
Gavi rozegrał okej presezon i od razu został włączony do pierwszej drużyny i Koeman nie miał problemu ze skreśleniem Pjanicia.

1

@kamilos1214 ja w covida goliłem głowę Remingtonem do brody i coś tam wyszło, ale jak wziąłem do ręki porządną maszynkę do włosów od barbera to było zdecydowanie lepiej.
Lepiej dać te 200-300 zł na maszynkę, jak ma się prostą fryzurę niż wydawać kilkadziesiąt złotych co miesiąc na wizytę

3

@gelu tutaj jest strefa kibicowania F1, tenis i dart. Jak chcesz pogadać o Barcelonie i Lewandowskim to na notatniku

6

@barcelonaLM właśnie taką kolejność w zeszłym roku prognozowano. Czasem można odnieść wrażenie, że ktoś gra czyjeś karty, bo dokładnie taki scenariusz omawiano we wrześniu gdzieś.
Wtedy jeszcze była mowa Iranie i o zaognieniu z Izraelem. Rok jeszcze długi...

0

@VegetaPolska tak jak nikt nie przejmuje się Hakimim?
Teraz Hakimi TOP, ale jakby przyszedł z PSG do Barcy to automatycznie otrzymał by miano średniaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?