Survier
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kaczucha1899 Depay, Braithwaite, Lakaka. Kolejność nieprzypadkowa
3
@Marcelinho99 znowu? A on kiedykolwiek takowym był?
4
MakTominej i Fret? Panie tam potrzeba prawdziwych pomocników. Kogoś takiego jak Sergi Roberto, Miralem Pjanić i Frenkie de Jong.
1
@Kondziubarca gdzieś gdzie mógłby być liderem, np. Girona
1
@czółkovsky nie mogę słuchać/czytać pitolenia takich czarnoksiężników
8
@MrPGG a lewonożnego czarnoskórego obrońcy przypadkiem nie potrzebują?
0
@Suzu bo wie, że Frenkie tyle nie obniży xd
2
Ależ ja swego czasu uwielbiałem Arsena Wengera i Manuela Pellegriniego i żałuję, że nigdy nie wylądowali w Barcelonie.
2
@Paradoks postrach dla kibiców Barcelony
0
Neto
Dest Pique Umtiti Alba
Busi
Pjanić Roberto
Auba Depay Braithwaite
Na taki skład liczę jutro. Szkoda, że nie ma już Puiga, bo on wskoczyłby na pozycję Roberto, a Roberto zamiast Desta, ewentualnie na PS za Aubę.
0
@KrychaFCB zakład pogrzebowy Bytom?
0
@AlwaysBlaugrana dokładnie, tym bardziej, że Torres jest ulubieńcem Xaviego.
3
@kiper09 generalnie się zgadzam, ale w czyjej hierarchii? Twojej?
W hierarchii Xaviego będzie zdecydowanie wyżej pomimo straconego okresu.
0
Araujo Pique Christensen Alonso
I gramy na wrzutki i stałe fragmenty gry.
4
@danio1899 o Christensenie mówili to samo.
W obliczu sprzedaży ludzie przestają myśleć logicznie. Tutaj pojawiają się głosy, że FDJ to miernota i cienias.
Powodem dla którego chcemy go sprzedać jest duża pensją i to, że można na nim zarobić, a nie poziom sportowy, ale ludzie i tak postawią go na równi z Puigem.
1
@MesQueUnClub96 zejścia robbena na lewą niektórzy nie nauczyli się, aż do zakończenia kariery
1
@Pawel13sz ligi farmerskie grają na farmerskich platformach
1
@Derean wiedziałeś to od samego początku?
1
@Pilka_jest_okragla Setien, Abidal czy Bartomeu też byli fachowcami i nie można była krytykować ich decyzji?
0
@Cvzx to samo mówili o Christensenie. Jak Raphinha do niech nie dołączył to też nagle stał się się średniakiem.
0
@tobiasson92 to jest właśnie ta monachijska elastyczność
1
W polu karnym Marcos Alonso jest groźniejszy od Neymara.
1
@AmigoBlancos nie, ale z Mbappe jest problem
1
@Uukasz_93 tym bardziej, że na Górnik chodzi 20k, a Ruch 10k (komplet), więc te 40k bez problemu by się nazbierało na tak ważny mecz, gdy ludzie tęsknią za tą rywalizacją.
1
Kurde tak piękne wydarzenia jak Wielkie Derby Śląska w Pucharze Polski miałem nadzieję obejrzeć na Stadionie Śląskim i powspominać stare czasy, ale spotkanie zostanie rozegrane na Cichej 6 i będzie 450 biletów dla Górnika (o ile wojewoda czegoś znowu nie zablokuje).
0
@JohnnyBarca dlatego wspomniałem o Gavim, Ansu czy Pedrim, bo ktoś miał jaja dawać im minuty xd
Gavi rozegrał okej presezon i od razu został włączony do pierwszej drużyny i Koeman nie miał problemu ze skreśleniem Pjanicia.
1
@kamilos1214 ja w covida goliłem głowę Remingtonem do brody i coś tam wyszło, ale jak wziąłem do ręki porządną maszynkę do włosów od barbera to było zdecydowanie lepiej.
Lepiej dać te 200-300 zł na maszynkę, jak ma się prostą fryzurę niż wydawać kilkadziesiąt złotych co miesiąc na wizytę
3
@gelu tutaj jest strefa kibicowania F1, tenis i dart. Jak chcesz pogadać o Barcelonie i Lewandowskim to na notatniku
6
@barcelonaLM właśnie taką kolejność w zeszłym roku prognozowano. Czasem można odnieść wrażenie, że ktoś gra czyjeś karty, bo dokładnie taki scenariusz omawiano we wrześniu gdzieś.
Wtedy jeszcze była mowa Iranie i o zaognieniu z Izraelem. Rok jeszcze długi...
0
@VegetaPolska tak jak nikt nie przejmuje się Hakimim?
Teraz Hakimi TOP, ale jakby przyszedł z PSG do Barcy to automatycznie otrzymał by miano średniaka.