0

@barcelonaLM Ale ograł tych lepszych Norwegów rok temu.

0

Tobiasz nie ma prawa grac. To jest taka kompromitacja bramkarza że w pale sie nie miesci.

0

Tobiasz obronił xD

4

3 strzały celne i 3 gole :]

1

To jest niepojęte na jakim luzie Molde wyjasnia Legie.

3

@FCBMati10 A kto go wystawia?

1

Haha i znowu wina transferów..

To jest problem z naszymi klubami. Wszystko wina transferów mimo,że takowe były i na papierze solidne.

Problem tej Legii to trener a nie piłkarze.

1

Wpuszczac grubego na bramke i jazda :)

1

@TheNekro94 Takie realia. Dobrze ze jest LKE xd

0

Benny hill by sie nie powstydził takiego kabaretu jaki legia odstawia w obronie

0

Tobiasz=Rudko

Tak to wygląda od jakiegos czasu. Jak można wystawiac go w tak ważnym meczu...

0

Straszna patola w tyłach Legii

Jakbym widział Lecha ze Spartakiem Trnava

0

Tobiasz to jest kur paralityk xD

Mrozek z Lecha przy nim to sciana xd

1

@Danny Gaucho Dzięki :]

0

La bamba lepsza od googla wiec pytam

Ktos kojarzy tytuł polskiego filmu co Adamczyk dolary podrabiał?

3

Egzorcysta za niecałe 300 by sie przydał w tym klubie :]

0

Taktycznie jestesmy uposledzeni.

To podsumowanie naszego trenera.

5

Boże dajcie normalnego trenera...

0

To jest wstyd jak Xavie nie potrafi odpowiednio reagowac na wydarzenia

Piłkarzr zmęczeni i dalej ich trzyma

5

Ten trener to chodząca kompromitacja.

Od czego kur sa zmiany?

2

Krąg życia ŁKSu

Moskal robi awans i traci prace. ŁKS spada i zatrudnia Moskala by znowu zrobił awans. I tak to sie kręci xD

3

Hahaha Stokowiec zwolniony z ŁKSu xD

Ale desperacja @FcPortoFan1999

0

@DragonxNF Wole helluva boss

28

@tbas Nareszcie

1

Za chwilke Korona Górnik ;)

0

Dostałem kurczaka z rożna niestety jest troche zimny. Piekarnik czy mikrofala i na ile?

6

Flaczki wyszły takie że szatan by nie dał rady. Pyszna zupka :]

0

@masa11 Dla rozrywki i ogólnie show?

0

Brawo Merino :]

0

Ale kupe gra RSSS i to 11 na 10...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?