Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Ale ograł tych lepszych Norwegów rok temu.
0
Tobiasz nie ma prawa grac. To jest taka kompromitacja bramkarza że w pale sie nie miesci.
0
Tobiasz obronił xD
4
3 strzały celne i 3 gole :]
1
To jest niepojęte na jakim luzie Molde wyjasnia Legie.
3
@FCBMati10 A kto go wystawia?
1
Haha i znowu wina transferów..
To jest problem z naszymi klubami. Wszystko wina transferów mimo,że takowe były i na papierze solidne.
Problem tej Legii to trener a nie piłkarze.
1
Wpuszczac grubego na bramke i jazda :)
1
@TheNekro94 Takie realia. Dobrze ze jest LKE xd
0
Benny hill by sie nie powstydził takiego kabaretu jaki legia odstawia w obronie
0
Tobiasz=Rudko
Tak to wygląda od jakiegos czasu. Jak można wystawiac go w tak ważnym meczu...
0
Straszna patola w tyłach Legii
Jakbym widział Lecha ze Spartakiem Trnava
0
Tobiasz to jest kur paralityk xD
Mrozek z Lecha przy nim to sciana xd
1
@Danny Gaucho Dzięki :]
0
La bamba lepsza od googla wiec pytam
Ktos kojarzy tytuł polskiego filmu co Adamczyk dolary podrabiał?
3
Egzorcysta za niecałe 300 by sie przydał w tym klubie :]
0
Taktycznie jestesmy uposledzeni.
To podsumowanie naszego trenera.
5
Boże dajcie normalnego trenera...
0
To jest wstyd jak Xavie nie potrafi odpowiednio reagowac na wydarzenia
Piłkarzr zmęczeni i dalej ich trzyma
5
Ten trener to chodząca kompromitacja.
Od czego kur sa zmiany?
2
Krąg życia ŁKSu
Moskal robi awans i traci prace. ŁKS spada i zatrudnia Moskala by znowu zrobił awans. I tak to sie kręci xD
3
Hahaha Stokowiec zwolniony z ŁKSu xD
Ale desperacja @FcPortoFan1999
0
@DragonxNF Wole helluva boss
28
@tbas Nareszcie
1
Za chwilke Korona Górnik ;)
0
Dostałem kurczaka z rożna niestety jest troche zimny. Piekarnik czy mikrofala i na ile?
6
Flaczki wyszły takie że szatan by nie dał rady. Pyszna zupka :]
0
@masa11 Dla rozrywki i ogólnie show?
0
Brawo Merino :]
0
Ale kupe gra RSSS i to 11 na 10...