Nigdy nie czaje tego hejtu na Paco. Zawsze jak już grał to coś strzelił, albo chociaż asystę miał. Suareza bronią statystyki ale Paco już nie, chociaż udział przy bramce na 90 minut ma wysoki
No nie moge... Studio przed meczem Argentyny a gościu w studiu "halo halo, mówicie cały czas o Messim ale chyba zapomnieliście o Cristiano Ronaldo" xDDDDD
Faul był, ale w sumie już było po akcji, w życiu piłki by nie dogonił. Jedna z sytuacji kiedy mimo VARu, da się wybronić z obu decyzji, ja bym nie podyktował
1
>Argentyna
>Faworyci
0
Polski na pewno, ale to raczej tylko na stronie TVP
1
Normalnie, mam na kuponie
1
Przy dzisiejszym rynku to wcale nie jest zaporowa cena
@edit, no tak skoro rok do końca kontraktu to zmienia postać rzeczy :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nigdy nie czaje tego hejtu na Paco. Zawsze jak już grał to coś strzelił, albo chociaż asystę miał. Suareza bronią statystyki ale Paco już nie, chociaż udział przy bramce na 90 minut ma wysoki
73
"a technicznie podejrzewam, że mógłby dorównać Messiemu"
Sory ale... Hahaha xD
0
Kto tak niby pisał? Islandia gra bardzo dobrze od dłuższego czasu, a Argentyna wręcz odwrotnie więc nie przesadzaj
1
Messi mu się włączył
0
Ich komentarz jest terrible
7
Dania nie wyjdzie i Eriksen bedzie tańszy hehe
17
Do czego to doszło żeby fan Realu musiał takie oczywistości uświadamiać fanom Leo :P
0
Eriksen wygląda troche jak Mans Zelmerlow
1
Obie strzelą jak w masło :)
6
W sumie dobrze mi się słucha Żurawskiego
0
Ragnar tam gra co się dziwisz
1
Gdyby Messi grał w Realu to jest duże prawdopodobieństwo, że spora część z tu obecnych kibicowałaby Realowi :D
0
Paco mimo tego że grał bardzo mało to statystyki miał bardzo dobre.
82
No nie moge... Studio przed meczem Argentyny a gościu w studiu "halo halo, mówicie cały czas o Messim ale chyba zapomnieliście o Cristiano Ronaldo" xDDDDD
14
Pozdrawiam również
1
Dla mnie pasuje idealnie do roli Caledona Hockley z Titanica
27
Griezmann już pracuje z Pique nad scenariuszem
https://pbs.twimg.com/media/Dfzz8qdWAAAYnzo.jpg:large
6
Pogba ratuje moje 1/+1,5
0
Ten co na wiwat dał
1
Griezmann dopiero po wejściu Giroud mógł zacząć coś grać, dziwna decyzja
0
To Tolisso gra? :D
2
Faul był, ale w sumie już było po akcji, w życiu piłki by nie dogonił. Jedna z sytuacji kiedy mimo VARu, da się wybronić z obu decyzji, ja bym nie podyktował
1
Widze że ktoś tu ma problem, ale na pewno nie my xD
1
Tym bardziej o zbanowanych :P Jest nawet na to punkt regulaminu ;D
0
Może szejkowie płacą im gruby hajs za występy, wtedy nic dziwnego że wymagają gryzienia trawy