@NaFazieHitman Jak sobie przeliczysz, że to nagroda dla całej reprezentacji, część pewnie zabiera związek, w kadrze jest 14 siatkarzy, sztab itd. to wcale nie wychodzą takie kokosy. Taki Kurek ma 500tys Euro gwarantowanej rocznej pensji z klubu, choćby nawet 50tys dostał do ręki za wygranie LN to nadal jest to tylko jakiś tam procent jego zarobków. Wilfredo Leon milion euro rocznie dostaje z samej Perugii.
@PolskiBarcelonista10 Chodzi głównie o to, żeby nie było dwóch krzykaczy wchodzących w słowo jeden drugiemu, ani też żeby nie było zbyt spokojnie z dwoma "analitykami". Aczkolwiek nadal taki duet np. Laskowski+Wolski miałby prawo wypalić, ale musieliby się jakoś zgrać i dogadać. W praktyce byłoby to ciężkie po latach przyzwyczajeń w konkretnej roli.
@DaPidejpi No ten gol mu sie należał jak psu buda. Z jednej strony troche to upokarzajace dla Walijczyków, że w doliczonym czasie gry przez 3 minuty sprawdzali nieistotnego gola na 4:0, ale dla samego piłkarza który gola strzelił... no należało mu się skoro była prawidłowa :)
@pt9 Agent Umtitiego w pełni respektował jego kontrakt bo Samu miał wtedy 60M klauzuli, którą United było gotowe zapłacić :) Gdyby miał wyższą to by mogli Bartka w tyłek pocałować, ale nie miał.
@LeoMessiah Zupełnie inaczej grają, jeden i drugi ma swoje zalety. A który jest lepszy? Jeszcze przez dłuższy czas nikt sie tego nie dowie, obaj mają jeszcze zbyt mało doświadczenia i zbyt duże wahania formy. Obstawiam że obaj będą mieli swoje momenty w trakcie sezonu i jak jeden wygra rywalizację, to potem zaliczy słabszy okres i dostanie szansę ten drugi.
@PatrykBarca No to jak bedzie chciał to go sobie sam zwolni przecież. Twój argument z powołaniami tez nie ma sensu bo nowy prezes tez nie zatrudni swojego trenera przed powołaniami bo jeszcze nie będzie wybrany.
@PatrykBarca Przecież zwalniać go teraz to idiotyzm. Nowy prezes zawsze może go zwolnić, a co jak Boniek go teraz zwolni, on se gdzieś pójdzie a sie okaże że nowy prezes chciał pracować z Sousą?
@Mixtape 15 lat temu monsterków nie było a i tak co drugi gówniarz z mojej podstawówki (w tym ja) latał w łapie z najtańszyn energetykiem z kauflandu, który nawet marki nie miał tylko jakiś znaczek na etykiecie i że jest produkowany dla Kauflandu.
@speed1 Może jakaś szansa jest, ale ja go tu po prostu nie chcę. Gdy mu sie chce grać to jest to piłkarz absolutnie topowy, tylko problem w tym że mu sie zbyt często nie chce.
@Kurkmen Z tym na bank to bym tak nie szarżował, na bank też Linetty miał sie z ławki nie podnieść na tym turnieju, a wyszedł w pierwszym na pierwszy mecz.
@Objectivo Co drugi gol z główki sie wiąże z jakimś przepychaniem i walką o pozycję. Gdyby Lewy go pchnął sekundę później jak już piłka była nad nimi to sędzia gwizdnąłby faul, tak samo gdyby Laporte zagrał spryciarza i sie po tym wywalił. W meczu ze Słowacją Skriniar też pchnął Jóźwiaka tak, że ten poleciał 2 metry w tył i potem niekryty Słowak strzelił gola, ot walka jak w każdym meczu :)
1
@banann16 ZP jest przyznawana przez dziennikarzy, a on był naczelnym Przeglądu Sportowego to i dostał swój głos, nie jest trudno to odkryć :)
3
@Lub567 Ale ty zdajesz sobie sprawę, że te kontrakty były przedłużane żeby zmienić płatność pensji ze względu na Covid?
3
@BarcaInfo Ta kwota to niekoniecznie musi być po prostu pensja za 3 sezony, a też odszkodowanie za bezprawne zwolnienie i inne takie.
1
@Comfortable_ Panie to ma w tym momencie 981 odcinków i nadal wychodzi. Na pewno chcesz to oglądać teraz od początku? xD
2
@NaFazieHitman Jak sobie przeliczysz, że to nagroda dla całej reprezentacji, część pewnie zabiera związek, w kadrze jest 14 siatkarzy, sztab itd. to wcale nie wychodzą takie kokosy. Taki Kurek ma 500tys Euro gwarantowanej rocznej pensji z klubu, choćby nawet 50tys dostał do ręki za wygranie LN to nadal jest to tylko jakiś tam procent jego zarobków. Wilfredo Leon milion euro rocznie dostaje z samej Perugii.
5
@Kwiatek67 Ja to bym go za darmo puścił gdziekolwiek
2
@PolskiBarcelonista10 Chodzi głównie o to, żeby nie było dwóch krzykaczy wchodzących w słowo jeden drugiemu, ani też żeby nie było zbyt spokojnie z dwoma "analitykami". Aczkolwiek nadal taki duet np. Laskowski+Wolski miałby prawo wypalić, ale musieliby się jakoś zgrać i dogadać. W praktyce byłoby to ciężkie po latach przyzwyczajeń w konkretnej roli.
0
@NaFazieHitman Naciągany ten tekst. Polacy np. nadal traktują ten turniej głównie jako presezon na igrzyska :)
0
@Wiktoria13 Weźmiemy pod uwagę twoją propozycje na kolejnym spotkaniu zarządu
7
@DaPidejpi No ten gol mu sie należał jak psu buda. Z jednej strony troche to upokarzajace dla Walijczyków, że w doliczonym czasie gry przez 3 minuty sprawdzali nieistotnego gola na 4:0, ale dla samego piłkarza który gola strzelił... no należało mu się skoro była prawidłowa :)
1
@chavez Paradoksalnie to w tej części każda drużyna ma łatwą drabinkę :P
0
@pt9 Dopiero Neymar ich nauczył i od tego czasu już dają 500M+
2
@pt9 Agent Umtitiego w pełni respektował jego kontrakt bo Samu miał wtedy 60M klauzuli, którą United było gotowe zapłacić :) Gdyby miał wyższą to by mogli Bartka w tyłek pocałować, ale nie miał.
2
@LeoMessiah Zupełnie inaczej grają, jeden i drugi ma swoje zalety. A który jest lepszy? Jeszcze przez dłuższy czas nikt sie tego nie dowie, obaj mają jeszcze zbyt mało doświadczenia i zbyt duże wahania formy. Obstawiam że obaj będą mieli swoje momenty w trakcie sezonu i jak jeden wygra rywalizację, to potem zaliczy słabszy okres i dostanie szansę ten drugi.
0
@PatrykBarca No to jak bedzie chciał to go sobie sam zwolni przecież. Twój argument z powołaniami tez nie ma sensu bo nowy prezes tez nie zatrudni swojego trenera przed powołaniami bo jeszcze nie będzie wybrany.
0
@Szakalaka12369 Kounde kolego, Kounde :)
0
@PatrykBarca Przecież zwalniać go teraz to idiotyzm. Nowy prezes zawsze może go zwolnić, a co jak Boniek go teraz zwolni, on se gdzieś pójdzie a sie okaże że nowy prezes chciał pracować z Sousą?
1
@Jacu327 Ronaldo Nazario
0
@Mixtape 15 lat temu monsterków nie było a i tak co drugi gówniarz z mojej podstawówki (w tym ja) latał w łapie z najtańszyn energetykiem z kauflandu, który nawet marki nie miał tylko jakiś znaczek na etykiecie i że jest produkowany dla Kauflandu.
0
@Dundersztyc Magda Gessler
0
@nelson25 Chyba minimum trzema golami by musieli przegrać z Francją
14
@sonek Nie odbierać
1
@catalanian09 Ramos miał prawie 20mln, Umtiti 12
3
@speed1 Może jakaś szansa jest, ale ja go tu po prostu nie chcę. Gdy mu sie chce grać to jest to piłkarz absolutnie topowy, tylko problem w tym że mu sie zbyt często nie chce.
0
@speed1 Sancho na 90% tam przejdzie to po co im ten szklak
0
@sergio5 "Nie muszę przestawiać butelek, żeby zdobyć popularność. Ludzie już mnie znają z podgrzewania foteli na Camp Nou".
3
@AntekGriezmann Shakira wyskoczy z tortu przed finałem
0
@Kurkmen Z tym na bank to bym tak nie szarżował, na bank też Linetty miał sie z ławki nie podnieść na tym turnieju, a wyszedł w pierwszym na pierwszy mecz.
12
@kamilop Ja jestem ciekaw jak Trincao odnalazłby sie w innym klubie.
3
@Objectivo Co drugi gol z główki sie wiąże z jakimś przepychaniem i walką o pozycję. Gdyby Lewy go pchnął sekundę później jak już piłka była nad nimi to sędzia gwizdnąłby faul, tak samo gdyby Laporte zagrał spryciarza i sie po tym wywalił.
W meczu ze Słowacją Skriniar też pchnął Jóźwiaka tak, że ten poleciał 2 metry w tył i potem niekryty Słowak strzelił gola, ot walka jak w każdym meczu :)