0

@mekston Właśnie, Kylian Mbappe czy Erling Haaland mają ten plus, że przy potencjalnym szczęściu w losowaniu mogą trafić na drużyny gdzie spokojnie można postrzelać. Choćby Haaland w ostatnim meczu gdzie strzelił 5 bramek. Ładnie podreperował statystyki.
Zobaczymy czy dzisiaj będzie wstanie postrzelać Izraelowi choć Izrael już nie taki słaby jak Mołdawia. Przynajmniej na papierze.

1

@mekston Ciężko stwierdzić bo przykład Neymara pokazuje, że nawet jeśli wszystko idzie świetnie to nagle może się to zepsuć.

Był czas, że i stawiałem, że to właśnie Neymar będzie w gronie +100 goli w reprezentacji, a tymczasem jak jest to wiemy.

Uważam, że Kylian Mbappe jest mądrzejszy on Neymara. Jeśli dopisze zdrowie i szczęście to powinien zrobić 100, a co więcej? To już też zależy od tego jak długo będzie grał. Nawet strzelając 10 bramek w roku to jednak potrzebuje praktycznie dekady żeby pobić Ronaldo (pamiętajmy, że on jeszcze gra więc nawet do 150+ może wyśrubować swój wynik), a to jest tak dużo, że nie wiadomo czy w wieku 34-37 lat Kylian Mbappe wciąż będzie tak skuteczny.
Mimo wszystko Kylian Mbappe i Erling Haaland to piłkarze, którzy powinni znaleźć się gdzieś w pobliżu Leo Messiego.

0

@MysticCat Dla twojej wiadomości to nie jestem w żadnej grupie. Nie kupuje alkoholu na stacji benzynowej, a jeśli już chce kupić to jadę do sklepu i potrafię to zrobić tak żeby nie jeździć po nocach i szukać "szczęścia". Wyobraź sobie, że są w tym kraju osoby, które potrafią się zorganizować. Może kiedyś także będziesz miał szczęście zobaczyć jak to jest.

Po prostu nie rozumiem dlaczego do sklepu będzie "można" jeździć po pijanemu, a na stację nie. Przecież to nie ma żadnego sensu bo tacy, którzy to robią są totalnie wykolejeni i jeśli nie będą mogli kupić na stacji to podjadą do sklepu i i tak kupią alkohol.

Żeby cokolwiek ten zakaz dał to trzeba by było wycofać alkohol ze sklepów lub chociażby sprzedawać np. do godziny 18-20, a potem do rana nic. Inaczej nie ma to sensu bo co za różnica czy gość o godzinie 21 podjedzie na stację czy do sklepu? Nie ma żadnej, a wiara, że alkoholik poprzez zakaz sprzedaży na stacji odpuści sobie picie jest tak naiwna, że serio, masz 12 lat, że w to wierzysz?

To już ta cała prohibicja dużo lepsza niż ten zakaz na stacji, który nie wnosi nic bo najwyżej nie kupią alkoholu tylko ci którzy i tak nie jeżdżą po pijanemu, coś to zmieni?

0

@MysticCat "Może też należysz do tej grupy"

Chyba jasno wskazuje, że oskarżasz mnie o to, że jeżdżę na stacje po alkohol, nie nie jeżdżę. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

A gdzie ja cokolwiek napisałem o prohibicji? Jeśli nie będzie alkoholu na stacjach ale będzie w sklepach to nie zmieni to nic. Jeśli nie będzie na stacjach i w sklepach to zmieni to dużo, a przynajmniej powinno.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania i nie dopowiadaj sobie czegoś czego nie napisałem.

Nie moja wina, że głosujesz na PO. Polecam zmienić partię.

0

@mekston Myślę że tutaj nie jest pytanie czy Kylian Mbappe pobije rekord Oliviera Giroud tylko czy dobije do setki i spróbuje powalczyć o coś więcej.
Uważam, że Kylian Mbappe może nawet podwoić wynik potężnego Giroud. To jest potencjał na spokojne +100 bramek, a nawet więcej. Zobaczymy oczywiście ile będzie grał i jak długo będzie na tak wysokim poziomie ale zdziwi mnie jeśli nie zrobi choć setki.

0

@MysticCat Jeśli myślisz, że zakaz alkoholu na stacji sprawi, że ci którzy jeżdżą po pijanemu przestaną to robić to podziwiam twoją naiwność.

Oni działają inaczej. Nie kupią alkoholu na stacji oddalonej 5 km? To pojadą 10 km dalej do sklepu czy innej meliny i stworzą jeszcze większe zagrożenie dla dzieci i innych ludzi, ale dla ciebie to luz bo kupili nie na stacji.

O tym co napisałeś, gdzie mieszkam i że może też należę do tej grupy to nawet nie skomentuję bo to jest poniżej pewnego poziomu. Oskarżasz mnie, że należę do grupy osób, którzy piją i jeżdżą? I że ty masz czelność jeszcze cokolwiek do mnie pisać. Wstydził byś się osądzać ludzi kompletnie ich nie znając no ale nie oczekują od ciebie za dużo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@escarabajo Zawodnicy zawodnikami ale jeśli selekcjoner zatrzymał się na 2018-2020 roku to pora go zmienić.
Zresztą jak sam zauważyłeś mając takie bogactwo w ataku bardzo często oni męczą te spotkania. Oczywiście to nie trener gra ale myślę że jego odejście sprawi, że Francja będzie wyglądać lepiej.

2

@escarabajo Dokładnie. Niemalże identycznie się złożyli do przewrotki, szkoda że żaden nie trafił w piłkę.

1

Florian Thauvin i Maghnes Akliouche w tym samym momencie chcieli przewrotką bramkę strzelić

2

@escarabajo Moim zdaniem trzeba nowego selekcjonera, świeżości. Francja powinna to zrobić po MŚ 2022 gdzie do końca grali o złoto mimo że cały turniej nie grali wybitnej piłki. To już moim zdaniem był maks co mogli osiągnąć.
Oczywiście, dalej są faworytami ale obawiam się, że jeśli nie geniusz Kyliana Mbappe to Francja nie wygra MŚ.

1

@FcPortoFan1999 Niezła strzelanina w Rejkiawiku ale Ukraińcy mają większą wprawę więc chyba wygrają.

4

Florian Thauvin! 2 bramka w reprezentacji Francji!
Świetny powrót!

Francja 3-0 Azerbejdżan!

4

Jean Philippe Mateta z debiutem w reprezentacji Francji.

Na boisku także Christopher Nkunku, który zagra w reprezentacji po raz pierwszy od listopada ubiegłego roku.
Do tej pory w reprezentacji strzelił jedną bramkę.

Kylian Mbappe chce zmiany. Ciekawe czy nie odmówił się uraz bo Dider Deschamps chyba nie planował go zmieniać.

Florian Thauvin za chwilę za niego wejdzie, a więc powrót do reprezentacji po blisko 6,5 roku.
Podobnie jak Nkunku, z jedną bramką w reprezentacji.

1

@blakkudium O kurde, przecież to nie były setki, a dwusetki. Jeśli takich akcji nie potrafią skończyć to może lepiej że przegrają i Mundial obejrzą w tv.

1

@Eklerek Myślałem że powalczą w tej grupie o bezpośredni awans, a tymczasem po tej kolejce mogą być na ostatnim miejscu z aż jednym punktem. Nie wiem co ta Szwecja robi ale kompromitacja niezła.

1

Adrien Rabiot! Francja 2-0!
Kylian Mbappe z asystą.

1

@blakkudium Szwecja to w ogóle się kompromituje w tych eliminacjach.

2

Słupek Hugo Ekitike. Szkoda, miałby pierwszą bramką w reprezentacji Francji.

0

@adamek20151 Stawiasz bezpośredni awans? Odważnie.

0

53 bramka Kyliana Mbappe w reprezentacji Francji!
Asysta Hugo Ekitike. Francja 1-0.

0

@MysticCat Akurat ja mieszkam na wsi więc niestety nie mam żabki na każdym kroku ale z racji tego, że mieszkam na wsi to stacji benzynowej także nie na każdym kroku - nie wiem skąd pomysł, że na wsiach łatwiej dostać się na stację niż do sklepu.

Koniec końców i tak jeśli ktokolwiek chce kupić alkohol - bez względu gdzie, czy to na stacji czy w sklepie "musi" wsiąść za kierownicę i dojechać, a jeśli już jedzie to nie widzę różnicy czy to jest stacja czy sklep bo nie ma żadnej. Jeśli stanie się coś złego to nagle komuś będzie lepiej bo stało się to koło sklepu, a nie stacji?

1

@barcelonaLM Ebi Smolarek! Szkoda, że tak krótko grał na takim poziomie. Gość idealny na reprezentację. Nawet jak w klubie nie szło to przyjeżdżał na kadrę i robił to co na tym filmiku.

13

@MYTO Ale cóż szkodzi obiecać?

2

@tbas Po prostu rząd martwi się o Polaków bo na stacjach alkohol droższy. Zamiast tego kupią w żabce czy innym monopolowym i będzie ok.

@MysticCat Ale jeśli pojedzie najebany do żabki to już ok? Bo nie do końca rozumiem jaka to różnica?

1

@blakkudium Bez sensu. Nie popieram tego pomysłu.

1

@MYTO 50 zł? W dobrą flaszkę.

1

@cules100pro A on nie został kupiony za mniej niż 50 mln euro?
To oczywiście dalej dużo ale jednak mniej niż 60 mln.

Czy większy flop? Ciężko stwierdzić. W poprzednim sezonie Endrick strzelił jednak 7 bramek dla Realu. Vitor Roque dla Barcy strzelił ich tylko 2. Oczywiście, Endrick zagrał dużo więcej spotkań więc to na pewno też miało znaczenie, nawet duże ale przynajmniej z tego co słyszałem Endrick miewał fajne występy, a ostatnio z tego co pisali tutaj kibice Realu miał kontuzję więc też na pewno to nie pomogło.
U Roque szczerze mówiąc nie pamiętam jakiś dobrych występów. Mogę się mylić bo zwyczajnie w świecie nie pamiętam każdego występu ale nie przypominam sobie żadnego dobrego meczu.
Koniec końców jeśli tak dalej będzie to wyglądać to Endrick na pewno będzie porównany do Roque.

0

@tomek8756 Obecnie nie lubię swojej pracy, a najbardziej nie lubię ludzi, którzy tam pracują (nie wszystkich ale większość to niesamowici lizusi), atmosfery, która jest do bani i szefa, który ma swoich ulubieńców, którzy mogą robić co chcą, a reszta na pracować i dlatego muszę zrobić coś żeby to zmienić.

Niestety w moich rejonach nie ma zbyt dużo dobrych propozycji i dobrych ofert więc czasem trzeba zagryźć zęby ale mam nadzieję że już niedługo to się zmieni.

2

@Kasy Pokazał Robertowi Lewandowskiemu co ma zrobić w niedzielę z Litwą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?