0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem mimo że się nie znam to jeśli Legia nie chce kończyć sezonu w listopadzie to powinni zwolnić Iordanescu. I to jak najszybciej.

4

Legia zapomniała, że miała olewać Ligę Konferencji, a nie Ekstraklasę.

Trzecia porażka z rzędu Legii, a kolejne mecze to: Szachtar w Krakowie w LK, Lech u siebie w Ekstraklasie, Pogoń u siebie w PP, Widzew w Łodzi w Ekstraklasie, Celje na wyjeździe w LK i Termalica u siebie w Ekstraklasie (potem przerwa na reprezentacje) - albo się odbudują albo "zakończą" sezon już w listopadzie.

Dałem w cudzysłowie bo wiadomo, że jeszcze będzie czas na odrabianie strat ale może się okazać, że za 3 tygodnie Legia będzie w bardzo trudnej sytuacji.

1

@LeszekFCB Łódź też nie najgorsza choć wolę Warszawę no ale do maja różnie może być. Mimo wszystko zobaczymy jak to wszystko się poukłada.

0

@PatrykBarca Nie licząc KMŚ (po co w ogóle liczyć KMŚ jak to poprzedni sezon?):

Harry Kane - 18 goli, 3 asysty
Kylian Mbappe - 14 goli, 2 asysty

Różnica już nie taka duża. Oczywiście, nie mówię, że musicie uważać Mbappe za numer 1 ale moim zdaniem nie ma większej różnicy. Obaj plus Haaland mają swoje plusy i w tym momencie moim zdaniem ciężko jasno stwierdzić kto jest numerem 1.

0

@PatrykBarca To tak jak Harry Kane.

0

@ViscaelBarca2007 Dlaczego Harry Kane numer 1?

0

@FCB24 W takim razie polecam nie oglądać na Flashscore.

5

@FCB24 Jeśli piłkę nożną oglądasz od dziś to masz rację.

1

Michael Olise, 2-0 dla Bayernu!

1

@LeszekFCB Czyli klasycznie, przegrany stawia piwo (już mniejsza jak duże to piwo)?

Miejsce i termin do ustalenia, ty masz godzinkę, ja trochę więcej (chyba, że akurat będę na miejscu ale w maju równie dobrze mogę mieć 3 godziny do Warszawy ale trudno, moja strata - albo zysk), a więc raczej - przynajmniej w teorii nie jest to duży problem, wchodzisz?

4

Borussia Dortmund miała piłkę na 1-1. Zjebał Karim Adeyemi.

0

@mekston Nie oglądam F1 z taką ciekawością jak za czasów Kubicy ale mam wrażenie, że poziom maksymalny Sainza jest wyższy niż Albona i wyższy niż większość kierowców formuły 1.

0

@LeszekFCB Jesteś z Warszawy/okolic?

0

@mekston Przecież to był dobry atak. Pokazał wiele w tej akcji. Nie rozumiem ludzi którzy uważają inaczej.

0

@mekston Mnie to w ogóle zastanawia jedno - dlaczego Carlos Sainz jeździ tylko w Williamsie?

1

@LeszekFCB Zakład, że Max nie zostanie mistrzem?

1

@Popitek12 Dzwonię po Cristiano Ronaldo.

0

@Bernard777 Nie żebym oceniał na dziś ale dla pocieszenia Sesko nie wygląda lepiej, a nawet gorzej.

0

@misiek0318 6 goli? Kylian Mbappe strzelił minimum 10 bramek.

0

@PatrykBarca Ktoś w ogóle ich porównał?

Tak pytam z ciekawości bo sam byłem ciekaw Gyokeresa (nie mówię, że byłem pewny, że się nie sprawdzi) ale jednak różnica lig jest ogromna.

2

@FcPortoFan1999 Pierwsza bramka Janka Bednarka dla Porto?

1

@Kessie Jeśli chce być kiedykolwiek mistrzem świata to musi udowadniać swoją wartość, a nie posłusznie jechać za.

5

@Luciano99 Jest sobota, wieczór, a ty jeszcze trzeźwy?
Oczywiście komentarz TOP ale chyba są sprawy ważne i ważniejsze?

1

@FcPortoFan1999 Funkcja selekcjonera reprezentacji Polski to duża więcej niż trenera Jagiellonii ale mam nadzieje że Adrian Siemieniec jest na tyle mądry, że wie że trzeba poczekać - po pierwsze, poprawić swoje CV, a po drugie poczekać aż odejdą obecne gwiazdy z reprezentacji Polski. Nie chodzi mi o to, że sobie z nimi nie poradzi ale serio, ciężko trenować kogoś starszego od siebie. Przy braku wyników to działa źle na każdą ze stron.

2

@mekston Dlaczego nie oznaczasz..., a dobra, nie ważne.

0

@FcPortoFan1999 Mam tylko nadzieję, że nie pospieszą się z nim jak z Jerzym Brzęczkiem, którego sam osobiście uważam za naprawdę niezłego trenera (chyba bank jeden z niewielu) bo widać, że gość ma charyzmę, umiejętności i sukcesy. Na spokojnie, a w przyszłości może być TOP-em.

1

@Gacek5 Ja pamiętam karę dla Roberta Lewandowskiego za podrapanie się po nosie.

1

@michal26 A ja jestem rozczarowany. Nie grą Jagiellonii ale, że mnie pomijasz w postach o Jadze kiedy sam typuje ich na MP.

0

@mekston Jak to w ogóle brzmi "idzie na rekord Guirassy'ego", na pewno Kane? Nie Burkardt?

0

@LeszekFCB Żeby nie było. Nie mam nic do Legii. Nawet często bywam w Warszawie ale przez Iordanescu jest jak jest. Mimo wszystko mam nadzieję, że kto nie będzie MP - Jagiellonia, Lech, Legia, Raków czy jakakolwiek niespodzianka (Górnik?) to w przyszłym sezonie usłyszymy hymn Ligi Mistrzów w Polsce.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?