Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem mimo że się nie znam to jeśli Legia nie chce kończyć sezonu w listopadzie to powinni zwolnić Iordanescu. I to jak najszybciej.
4
Legia zapomniała, że miała olewać Ligę Konferencji, a nie Ekstraklasę.
Trzecia porażka z rzędu Legii, a kolejne mecze to: Szachtar w Krakowie w LK, Lech u siebie w Ekstraklasie, Pogoń u siebie w PP, Widzew w Łodzi w Ekstraklasie, Celje na wyjeździe w LK i Termalica u siebie w Ekstraklasie (potem przerwa na reprezentacje) - albo się odbudują albo "zakończą" sezon już w listopadzie.
Dałem w cudzysłowie bo wiadomo, że jeszcze będzie czas na odrabianie strat ale może się okazać, że za 3 tygodnie Legia będzie w bardzo trudnej sytuacji.
1
@LeszekFCB Łódź też nie najgorsza choć wolę Warszawę no ale do maja różnie może być. Mimo wszystko zobaczymy jak to wszystko się poukłada.
0
@PatrykBarca Nie licząc KMŚ (po co w ogóle liczyć KMŚ jak to poprzedni sezon?):
Harry Kane - 18 goli, 3 asysty
Kylian Mbappe - 14 goli, 2 asysty
Różnica już nie taka duża. Oczywiście, nie mówię, że musicie uważać Mbappe za numer 1 ale moim zdaniem nie ma większej różnicy. Obaj plus Haaland mają swoje plusy i w tym momencie moim zdaniem ciężko jasno stwierdzić kto jest numerem 1.
0
@PatrykBarca To tak jak Harry Kane.
0
@ViscaelBarca2007 Dlaczego Harry Kane numer 1?
0
@FCB24 W takim razie polecam nie oglądać na Flashscore.
5
@FCB24 Jeśli piłkę nożną oglądasz od dziś to masz rację.
1
Michael Olise, 2-0 dla Bayernu!
1
@LeszekFCB Czyli klasycznie, przegrany stawia piwo (już mniejsza jak duże to piwo)?
Miejsce i termin do ustalenia, ty masz godzinkę, ja trochę więcej (chyba, że akurat będę na miejscu ale w maju równie dobrze mogę mieć 3 godziny do Warszawy ale trudno, moja strata - albo zysk), a więc raczej - przynajmniej w teorii nie jest to duży problem, wchodzisz?
4
Borussia Dortmund miała piłkę na 1-1. Zjebał Karim Adeyemi.
0
@mekston Nie oglądam F1 z taką ciekawością jak za czasów Kubicy ale mam wrażenie, że poziom maksymalny Sainza jest wyższy niż Albona i wyższy niż większość kierowców formuły 1.
0
@LeszekFCB Jesteś z Warszawy/okolic?
0
@mekston Przecież to był dobry atak. Pokazał wiele w tej akcji. Nie rozumiem ludzi którzy uważają inaczej.
0
@mekston Mnie to w ogóle zastanawia jedno - dlaczego Carlos Sainz jeździ tylko w Williamsie?
1
@LeszekFCB Zakład, że Max nie zostanie mistrzem?
1
@Popitek12 Dzwonię po Cristiano Ronaldo.
0
@Bernard777 Nie żebym oceniał na dziś ale dla pocieszenia Sesko nie wygląda lepiej, a nawet gorzej.
0
@misiek0318 6 goli? Kylian Mbappe strzelił minimum 10 bramek.
0
@PatrykBarca Ktoś w ogóle ich porównał?
Tak pytam z ciekawości bo sam byłem ciekaw Gyokeresa (nie mówię, że byłem pewny, że się nie sprawdzi) ale jednak różnica lig jest ogromna.
2
@FcPortoFan1999 Pierwsza bramka Janka Bednarka dla Porto?
1
@Kessie Jeśli chce być kiedykolwiek mistrzem świata to musi udowadniać swoją wartość, a nie posłusznie jechać za.
5
@Luciano99 Jest sobota, wieczór, a ty jeszcze trzeźwy?
Oczywiście komentarz TOP ale chyba są sprawy ważne i ważniejsze?
1
@FcPortoFan1999 Funkcja selekcjonera reprezentacji Polski to duża więcej niż trenera Jagiellonii ale mam nadzieje że Adrian Siemieniec jest na tyle mądry, że wie że trzeba poczekać - po pierwsze, poprawić swoje CV, a po drugie poczekać aż odejdą obecne gwiazdy z reprezentacji Polski. Nie chodzi mi o to, że sobie z nimi nie poradzi ale serio, ciężko trenować kogoś starszego od siebie. Przy braku wyników to działa źle na każdą ze stron.
2
@mekston Dlaczego nie oznaczasz..., a dobra, nie ważne.
0
@FcPortoFan1999 Mam tylko nadzieję, że nie pospieszą się z nim jak z Jerzym Brzęczkiem, którego sam osobiście uważam za naprawdę niezłego trenera (chyba bank jeden z niewielu) bo widać, że gość ma charyzmę, umiejętności i sukcesy. Na spokojnie, a w przyszłości może być TOP-em.
1
@Gacek5 Ja pamiętam karę dla Roberta Lewandowskiego za podrapanie się po nosie.
1
@michal26 A ja jestem rozczarowany. Nie grą Jagiellonii ale, że mnie pomijasz w postach o Jadze kiedy sam typuje ich na MP.
0
@mekston Jak to w ogóle brzmi "idzie na rekord Guirassy'ego", na pewno Kane? Nie Burkardt?
0
@LeszekFCB Żeby nie było. Nie mam nic do Legii. Nawet często bywam w Warszawie ale przez Iordanescu jest jak jest. Mimo wszystko mam nadzieję, że kto nie będzie MP - Jagiellonia, Lech, Legia, Raków czy jakakolwiek niespodzianka (Górnik?) to w przyszłym sezonie usłyszymy hymn Ligi Mistrzów w Polsce.