10

Japonia ogłosiła skład na zawody Pucharu Świata 2025/26 w skokach narciarskich w Lillehammer (najprawdopodobniej jest to skład aż do samych świąt), a w składzie znaleźli się: Ryoyu Kobayashi, Sakutaro Kobayashi, Naoki Nakamura, Ren Nikaido, Yukiya Sato i Tomofumi Naito, który wywalczył dodatkowe miejsce na pierwszy zimowy period podczas zawodów PK.

Japończycy ogłosili także skład na zawody PK w Ruce: Noriaki Kasai, Junshiro Kobayashi, Keiichi Sato i Rikuta Watanabe.

18 dni do inauguracji Pucharu Świata - Japonia odkryła karty jako pierwsza. Kto następny?

@Criss18Barca @Pnog37 @July_6_BcN @VegetaPolska @tadzik447 @JanneAhonen @Almogaver @mordini123 @Sysia11 @mekston

1

@FcPortoFan1999 Ja też nie mam. Tzn. może nie jestem fanem całej drużyny składającej się z farbowanych lisów ale jeśli ktoś może wzmocnić drużynę to dlaczego go odrzucać?
I to tym bardziej, że akurat u nas w ataku jednak jest problem.

0

@FcPortoFan1999 W reprezentacji Hiszpanii nigdy nie zagra. Tzn. wiadomo, istnieje jakaś opcja rozegrania TOP sezonu w Ekstraklasie, potem transfer wyżej być może nawet do La Liga i tam strzelenie 25 bramek i powołanie gotowe ale w to to chyba nikt nie wierzy więc jeśli Angel Rodado chciałby zagrać kiedykolwiek w jakiejś reprezentacji i do tego na dużym turnieju jak MŚ czy ME to reprezentacja Polski jest dla niego idealnym rozwiązaniem w obecnej chwili. My także możemy na tym zyskać. Czy zyskamy to nie wiem ale na pewno można spróbować, nic nie tracimy bo niby co? Najwyżej po dwóch - trzech powołaniach jeśli nie podoła to się go odpuści i tyle.

2

@Lanosss Pamiętaj, że Angel Rodado grał także z Wisłą Kraków w eliminacjach LE i LK.

Wiem, że to nie był poziom choćby fazy ligowej ale strzelił bramki choćby Rapidowi, Cercle Brugge czy Trnavie.
Strzelał także w Pucharze Polski Widzewowi czy Pogoni Szczecin w finale.

Myślę że Angel Rodado ma na rozkładzie takie drużyny, które pokazują, że mógłby poradzić sobie w Ekstraklasie. Oczywiście mógł już w niej grać ale moim zdaniem jeśli ma odpowiednią klasę piłkarską to sobie w niej poradzi.

Co do reprezentacji Polski to gdybanie ale nawet strzelając bramki w Ekstraklasie nie ma gwarancji, że w reprezentacji sobie poradzi.

@FcPortoFan1999 Nie mamy za dużo napastników więc taki "transfer" może być na plus. Moim zdaniem warto zaryzykować. Myślę że nie mamy nic do stracenia.

0

@Lanosss "Mial oferty z ekstraklasy to dalej siedzi w wisle"

Kiedyś takie coś było chwalone. Dziś wyśmiewane.

@FcPortoFan1999 Z racji tego, że u nas niestety duży problem z napastnikami to jestem za tym aby Angel Rodado grał w reprezentacji Polski.

1

@Bykunn Ja przed sezonem także skłaniałem się bardziej ku Liverpoolowi ale jak widać grają co najmniej mocno średnio. Oczywiście to się może zmienić ale City także może zacząć grać dużo lepiej.
Arsenal? W sumie chciałbym żeby zdobyli tytuł jednak na ten moment mogą grać jak z nut ale zobaczymy w maju czy znów nie sfrajerzą.

Ciężko mi nazwać ich głównym faworytem skoro tak często nie dojeżdżali. To tak jakby w tym momencie Atletico w Hiszpanii było liderem z 6 punktami i byśmy mówili, że to głównie faworyci. Przynajmniej nie dla mnie choć oczywiście zgadzam się, że Arsenal ma wszystko by być mistrzem Anglii ale czy będą to już inna sprawa.

1

Moim zdaniem na ten moment wypożyczenie Marcusa Rashforda jest bardzo udane ale sezon ocenia się w maju, a nie w listopadzie więc mimo wszystko zobaczymy jak Anglik będzie prezentował się w kolejnych częściach sezonu szczególnie na wiosnę bo mam nadzieję że Barcelona będzie walczyła wtedy o wszystkie możliwe trofea, a wtedy będą potrzebni piłkarze w formie i to wtedy zobaczymy czy Marcus Rashford udźwignie to zarówno sportowo jak i psychicznie.

8

@PuszkinFan Myślę że kontuzje nie pomagają. Teraz sobie pomyśl - nie ma kontuzji, Inigo Martinez nie odszedł. Mylisz że nie byłoby lepiej?

1

@Bykunn "Ale na pewno nie będą faworytami"

Nie byłbym tego taki pewien, a to dlatego że w Anglii po tym co pokazuje Liverpool tylko Arsenal wygląda naprawdę dobrze ale jak z nimi bywa to wszyscy wiemy. Dlaczego w Anglii nie mieliby być faworytem? Kogo stawiasz wyżej? Bo chyba nie United, Bournemouth, Chelsea (choć moim zdaniem oni mają dużo możliwości ale nie potrafią ich pokazać) czy Tottenhamu?

W LM sytuacja trochę inna. Też uważam, że są drużyny trochę wyżej stawiane ale to jest LM. Faza ligowa mimo że bardzo ciekawa to tak naprawdę ma się nijak do tego co będzie w fazie pucharowej. Z racji że tak dużo drużyn wywalczy awans na przykładzie PSG i Liverpoolu z poprzedniego sezonu można stwierdzić że faworyt wyłoni nam się dopiero po nowym roku.
Na dzisiaj można się bawić w typowanie ale pisanie, że City nie będzie faworytem jest tak samo mocne jak pisanie w poprzednim sezonie na tym etapie, że Liverpool to faworyt numer 1 w LM (tzn. w tamtym momencie na pewno tak było ale...), a PSG się skompromituje.

3

@NeroTFP1 Moim zdaniem po prostu wrócił po chwilowej zwyżce formy do swojego normalnego poziomu. Ta interwencja na MŚ po strzale Randala Kolo Muaniego ciągnęła się za nim za długo jako o bramkarzu klasy światowej, a prawda jest taka, że on obok bramkarza klasy światowej to nawet nie stał. Po prostu czasem wyszedł mu mecz/interwencja. Tyle.

1

@buglikos Myślę że nie trzeba ich śledzić żeby stwierdzić, że Manchester City ma szansę zarówno na Premier League jak i Ligę Mistrzów.

Mamy dopiero początek listopada. W PL zajmują 2 miejsce, a w LM mimo że trochę dalej to z 2 punktami straty do lidera aczkolwiek PSG w poprzednim sezonie pokazało, że można wygrać LM grając do stycznia jedno wielkie gówno także stwierdzam bez żadnej analizy, że City jest w grze o wszystkie trofea.

A co Rodriego to kiedy na początku sezonu grał tak później znów miał kontuzje i wczoraj zagrał ledwo minutę więc póki co ciężko cokolwiek o nim powiedzieć. Na pewno nie jest to ten Rodri sprzed kontuzji ale kto wie, na wiosnę znów może dać im bardzo dużo.

2

@BezglutenowyPedri Ja pamiętam jak śmiano się z niego, porównywano do Edena Hazarda, a nawet przed El Clasico były tutaj wpisy, że Kylian Mbappe nie jest w formie tylko grał z cienkimi rywalami dlatego ma tyle bramek.

2

Widzę że wyrzucenie trenera Przemysława Cecherza wyszła tylko na dobre Wieczystej Kraków.

Dzięki temu są już nie ma 2 miejscu ale na 6, a ich strata do miejsca dającego bezpośredni awans to już 4 punkty (w teorii mała strata ale od tego czasu minęły ledwo 3 kolejki).

Niezły debil zarządza tą drużyną no chyba, że piłkarze za dobrze zaczęli, a właściciel/prezes nie chcę awansu więc zrobił wszystko aby do niego nie doszło.

0

@Comentateiro Nie, nie gra lepiej. To że gra dobrze, to że Lamine Yamal gra tak jakby na pół gwizdka tego co potrafi nie oznacza, że Karl gra lepiej od Yamala. Yamal grający na połowę swoich umiejętności gra i tak lepiej. Oczywiście nie mówię o każdym meczu bo wiadomo, że może zdarzyć się mecz w którym zagra gorzej ale oceniać po jednym meczu to jedno wielkie XD.

Całej reszty tych wypocin nawet nie skomentuję bo nieźle gotujesz się na internetowy nick dziadku, a to twoje "nie rozumiesz" jest po prostu świetne. Nikt nigdy nic nie rozumie tylko ty. Wielki pan ekspert od wszystkiego. Może lepiej zajmij się wchodzeniem PO i panu premierowi w wiadome miejsce. To ci wychodzi bardzo dobrze choć temat dla ciebie kompletnie nieznajomy bo pojęcia to ty nie masz na temat polityki choć to temat w którym możesz po ubliżać i wyśmiewać innych udając wielkiego eksperta (co taki ekspert robi na takiej stronie?).

0

@Comentateiro "Kolejny komentarz nie na temat."

Lamine Yamal grając gorzej niż mógłby dalej to jest piłkarz lepszy niż Lennart Karl. Oczywiście Niemiec pokazuje nieprzeciętny talent ale do Yamala, który ostatnio gra trochę słabiej wciąż mu brakuje.

Oczywiście, kolejna wypowiedź z nienawiści do internetowego nicku ale przyzwyczaiłem się.

0

@szkudi7 Żeby życie miało smaczek...?

1

@szkudi7 Mi osobiście się nie podoba. Wolę kobiety.

1

AC Milan 1-0!
Przyszli mistrzowie Włoch prowadzą!

0

@Comentateiro Zawsze ceniłem opinie fachowców po 2-3 meczach.

1

@kkbarca Masz rację. Nie olał Barcy i dalej w gra.

0

@kkbarca Gość olał Barcę, a ty go żałujesz?

0

Oglądając tą pierwszą połowę zrobiłem analizę całego sezonu i już wiem kto w tym sezonie wygra tryplet.

Nie zdradzę wam kto żebyście nie skończyli sezonu w listopadzie. Do zobaczenia w maju.

0

Piotr Zieliński > Fermin Lopez.

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dzisiaj 52 urodziny obchodzi szanowny Pan Mateusz Borek!

Sto lat dla jednego z najlepszych komentatorów sportowych w Polsce.

Miałem okazję poznać go osobiście i muszę przyznać, że bardzo dobrze się z nim rozmawia - no przynajmniej krótko. Na dłuższą rozmowę nie było czasu.

1

@4drian0 Zjada? To musi być strasznie gruby.

0

@Pedri16Future Być może gdyby Inigo Martinez nie zrobił z Barcy żartów to byłoby inaczej.

0

Sondre Liseth z piątą bramką w tym sezonie Ekstraklasy.

Norweg wyprzedził właśnie Jonathana Brunesa i jeszcze moment, a wygryzie potężnego Wikinga Brauta Erlinga Haalanda z reprezentacji Norwegii.

Dzieje się!

1

@mekston Zawsze mnie ciekawiło co by było gdyby Leo Messi w sezonie 2012/13 zagrał we wszystkich 38 meczach. Grając 32 kolejki strzelił 46 bramek. Tam był potencjał może nie na 60 bramek ale na pobicie swojego rekordu 50 trafień z sezonu wcześniej.

0

@mekston Wygląda niemożliwie ale też czasu bardzo dawne.
Mimo wszystko 60 bramek to jest w tym momencie chyba coś nie do pobicia skoro nawet Leo Messi tego nie zrobił choć nie pamiętam ile tam wtedy grali spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?