0

Będzie teraz tak duzo pomocników ze ktos ucierpi bo w pomocy 2 miejsca ewentualnie ta 10 to 3.

0

Casado jest wszedzie. Frenkie jest zbedny

4

Nareszcie mamy trenerów do gry w obronie. Widzieliście jak teraz wszyscy sie przesuwali do linii środkowej ? Widać ze to ćwiczą.

1

W 60 chce widziec Olmo, Fermina i Gaviego a Lamine, Rapha i Pedri niech odpoczną na Bayern

2

Cholerny Flickwagen ! Prowadź wodzu na Bayern i Real !

5

Warto było tyle czekać, żeby znów cieszyć się gra Barcy :’)

0

Ale zaje*ał ! O to zawsze prosze zeby uderzał a nie oddawał do cholery.

0

Z jednej strony wygladalo jak symulka ale potem widać ze dostał w noge porządnie

1

@Marcelinho132 Flick chce przekonac Daviesa bo to on na niego postawił a Real chce nam podebrać TAA

9

Casado 2 przechwyty w 2 minuty. Jest wszedzie. Frenkie ding dong by sie bal doskoczyć do rywala

1

Jezus stary Fati takie konczyl… identycznie nabiegal nawet ehh

0

@Cvzx cudowny jest, uwielbiam go. Oby go rozwijali za te lata co czekał w Barcy B a mogl odejść. Niech nawet nie mysla isc po Kimmichia.

2

Po kontuzji Erica ten atak jest piekny. Cos na co długo czekaliśmy czyli 2 nominalnych skrzydlowych, silna 9 a między nimi ruchliwa 10.
Oby to zagrało

14

Ale jak to Vini, Mbappe i Militao grają skoro na kadrę byli umierający ?

19

To jest mental bo nie zrobił gola/asysty a nie jakaś wkrętka w sardynke.

1

To co karny albo czerwo przez piękna Klementynke ?

1

Co łapią w tym sezonie na spalonym rywali. Z Villarealem 3 gole anulowane, teraz 2. Ale boje sie ze rywal z topu nam zrobi bolesna krzywde

3

Jezus Fati 3 przegapione momenty na strzał. Stary Ansu miałby gola w okienko

0

@Seledynowy tez sie obawiam ze jak przyjdzie mecz na topie to sie boleśnie rozczarujemy.

0

I po co męczy Kounde ? Fort mogl strzelić 90’

2

Co on k***a robi ? Teraz piastkuje zamiast łapać wczesniej nie piastkuje. Dramat

2

Pena robi a gacie jak piłka tylko leci w jego kierunku

0

A ok juz wszystko jasne. Az dziwne ze Balde nie złamał jak zwykle XD

1

Co oni w ogole cofnęli bo nie widziałem.
Ma fart ale i tak jest cienki

0

Zaczyna sie kopanie gospodarzy.

0

Powalony, przepraszam Robert za słowa z zeszłego sezonu… aczkolwiek wiedziałem ze potrzebuje 2 skrzydłowych z krwi i kości do gry a nie pomocników na skrzydłach.

1

I to jest cały Rapha. Powinien to sam skonczyc, 3 i w drugiej mozna rotować.

1

I nie mogliśmy chociaż 1 połowy z Osasuna zagrać w pełnym składzie a potem rotować ?

7

@TheNekro94 czy ja wiem ostatnio co mecz fauluje spóźniony i jeszcze sie dziwi czemu o dziwo gwizdaja. Tam wszyscy maja narobione w głowach.

0

Hiszpańskie media rozpisywały sie cos o wywiadzie Wojtka dla FT ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?