SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie teraz tak duzo pomocników ze ktos ucierpi bo w pomocy 2 miejsca ewentualnie ta 10 to 3.
0
Casado jest wszedzie. Frenkie jest zbedny
4
Nareszcie mamy trenerów do gry w obronie. Widzieliście jak teraz wszyscy sie przesuwali do linii środkowej ? Widać ze to ćwiczą.
1
W 60 chce widziec Olmo, Fermina i Gaviego a Lamine, Rapha i Pedri niech odpoczną na Bayern
2
Cholerny Flickwagen ! Prowadź wodzu na Bayern i Real !
5
Warto było tyle czekać, żeby znów cieszyć się gra Barcy :’)
0
Ale zaje*ał ! O to zawsze prosze zeby uderzał a nie oddawał do cholery.
0
Z jednej strony wygladalo jak symulka ale potem widać ze dostał w noge porządnie
1
@Marcelinho132 Flick chce przekonac Daviesa bo to on na niego postawił a Real chce nam podebrać TAA
9
Casado 2 przechwyty w 2 minuty. Jest wszedzie. Frenkie ding dong by sie bal doskoczyć do rywala
1
Jezus stary Fati takie konczyl… identycznie nabiegal nawet ehh
0
@Cvzx cudowny jest, uwielbiam go. Oby go rozwijali za te lata co czekał w Barcy B a mogl odejść. Niech nawet nie mysla isc po Kimmichia.
2
Po kontuzji Erica ten atak jest piekny. Cos na co długo czekaliśmy czyli 2 nominalnych skrzydlowych, silna 9 a między nimi ruchliwa 10.
Oby to zagrało
14
Ale jak to Vini, Mbappe i Militao grają skoro na kadrę byli umierający ?
19
To jest mental bo nie zrobił gola/asysty a nie jakaś wkrętka w sardynke.
1
To co karny albo czerwo przez piękna Klementynke ?
1
Co łapią w tym sezonie na spalonym rywali. Z Villarealem 3 gole anulowane, teraz 2. Ale boje sie ze rywal z topu nam zrobi bolesna krzywde
3
Jezus Fati 3 przegapione momenty na strzał. Stary Ansu miałby gola w okienko
0
@Seledynowy tez sie obawiam ze jak przyjdzie mecz na topie to sie boleśnie rozczarujemy.
0
I po co męczy Kounde ? Fort mogl strzelić 90’
2
Co on k***a robi ? Teraz piastkuje zamiast łapać wczesniej nie piastkuje. Dramat
2
Pena robi a gacie jak piłka tylko leci w jego kierunku
0
A ok juz wszystko jasne. Az dziwne ze Balde nie złamał jak zwykle XD
1
Co oni w ogole cofnęli bo nie widziałem.
Ma fart ale i tak jest cienki
0
Zaczyna sie kopanie gospodarzy.
0
Powalony, przepraszam Robert za słowa z zeszłego sezonu… aczkolwiek wiedziałem ze potrzebuje 2 skrzydłowych z krwi i kości do gry a nie pomocników na skrzydłach.
1
I to jest cały Rapha. Powinien to sam skonczyc, 3 i w drugiej mozna rotować.
1
I nie mogliśmy chociaż 1 połowy z Osasuna zagrać w pełnym składzie a potem rotować ?
7
@TheNekro94 czy ja wiem ostatnio co mecz fauluje spóźniony i jeszcze sie dziwi czemu o dziwo gwizdaja. Tam wszyscy maja narobione w głowach.
0
Hiszpańskie media rozpisywały sie cos o wywiadzie Wojtka dla FT ?