0

Ta teraz się pokłucą z sędzią żeby przedłużyć. A niech im tak 5 min doliczy :D

0

Fabs !!! To są kosmiczne jaja heheh :D:D

0

Po jaką cholerę Villa szuka Messiego zamiast strzelać ??

0

Kur** Tello no niczym jak Villa za dobrych lat (czytaj w formie) na ponad metrowym spalonym

0

Jest nasz Tello jeden zwód :) Nic się nie zmienił .... macie tego Tello i Ville. Robią różnicę ??

0

zbulwersowany1

mam nadzieję, że głupota nie boli ...

0

No i macie Ville, ciekawe czy cokolwiek pokaże bo Tello wgl nie ma

0

Obyśmy chociaż zremisowali :((

0

Navas też nieźle zanurkował .... Pedro go dotknął ręką

0

Kur** !!!!!!!!!!!! Palop dlaczego ?????

0

No kurde strzał Alexisa był po nodze obrońcy .... widać było na powtórce no kurcze sędziowie !!

0

Tak jest Cesc. Jeszcze wam ryje zamknie Alexis sezonowcy.
Tam musiał być faul na Alexisie bo się wkurzył niemożliwie....

0

Pedro też w formie...piłka na nodze to powinien być gol ja pier**** !!!

0

Mam pomysł niech Villa wejdzie za Valdesa

0

Oj żebyście się nie zdziwili jak Villa wejdzie i też nic nie zrobi. Na fatalną grę zespołu jedna osoba nie pomoże.

0

Wysyp1
Taa trzeba zejść na ziemię. To już nie ta liga co kiedyś. Teraz jak grasz z Barceloną to albo grasz autobusem i szczęściem zdobywasz punkty albo grasz otwarty futbol i dostajesz lanie. No chyba wiadomo, zę wybierają autobus.... Szkoda to już nie ta liga...

0

Taa Alexis znowu leży ale tu był faul. Gościu silny i go wypchał a sędzia milczy....

0

Kurde już myślałem, że będzie tiki taka główkami

0

Kurrr co robi Alves ?? Co robi Valdes ??? Dziecinada ehhh

0

Barbaryan

To było już wiadome w tamtym sezonie. Dlatego przegraliśmy ligę i LM.

0

Negredo WTF ?? Scorpiona chciał zrobić jak Pinto na treningu :D

0

Song ładnie a jak się teraz fajnie Alexis zabawił z lewym obrońcą Sevilli jak chciał zabrać piłkę heh :D

0

Dorek15

W pierwszej sytuacji nie pokazali dokładnie powtórkę tylko od razu święcie przekonani, że bez faulu i symulka. A w drugiej tak czy siak kontakt był więc sam się nie potknął o własne nogi.

0

R10M10

Widziałeś powtórkę ?? Słuchaj dalej komentatorów to jeszcze bardziej ci mózg wypiorą ....

0

I po cholerę strzelał jak Alexis całkiem pusty stał. Jeb*** egoista a Alexis ostatnio mu setkę wystawił ...

0

R10M10
Tak ?? David ma już 2 gole ?? A czy to były gole które sam wypracował czy takie których na siłę szukała mu drużyna i to ze średniakami ?? Weź się ogarnij bo Villa gra nie lepiej niż Alexis.
Tak... Pedro nasz zbawiciel. Jak dla was w formie a jak dla mnie też jeszcze nie jest to. Pokazywał więcej a to, że gra ciut lepiej od Alexisa nie znaczy że ma formę. Ale on jak grał piach i wchodził w pierwszej 11 to część płakała dlaczego a część krzyczała, że to pomoże odbudować mu formę. A teraz jak Alexis powinien grać, żeby złapać ciąg to wy wolicie Ville który 9 miesięcy nie grał ale dostał 2 setki z jakimiś złamasami to już lepszy Villa. Zrozumcie jeśli dziś nic nie zdziała drużyna to ani Messi ani Pedro czy ktokolwiek inny też nie zdziała. Pokazał to dwumecz z Chelsea czy inne ważne mecze.
Ktoś tam pisał ile można dawać szans Alexisowi żeby złapał formę (tam był chyba miesiąc, pół roku i rok). A ile formę łapał Pedro ? Ponad połowę sezonu go nie było jak nie więcej. Tzn był ale albo grał piach albo miał kontuzje i nikt nic nie mówił. Na prawdę świetni z was kibice. Zamiast dopingować swoim zawodnikom (nie ważne czy ktoś kogoś lubi bardziej czy mniej) i chcieć dla nich jak najlepiej to wy na odwrót. Jak wam coś nie pasuje to kibicujcie Realowi bo on jest świetny. A CR ma lepszą formę niż Alexis

0

shonn
Tak, tak Bartra który błysnął tylko w pre sezonie a teraz nawet nie wiadomo jak wygląda -na Seville, która jest strasznie mocna na początku tego sezonu. Thiago co prawda miał średnio dobre mecze ale też nie wiadomo jak się będzie czuł na wyjeździe. Ja bym postawił jednak na Cesca.
I ostatnie najważniejsze. Oczywiście David !!! Przecież on też jest w tak zajebis*** formie, że aż wygra nam mecz. Ostatnio wyszedł w podstawowym składzie i co pokazał coś ?? Ludzie jak Cesc czy Alexis nie będą grywać to formy nie złapią i dalej będzie słabo.

0

Kurde już wyprzedził Messiego. Ale Falcao już miał ze 4 karne jak nic ... lepiej zaczął z tymi 11 niż CR.

0

Powiem krótko. Może iść do włoskich "potęg" ale jeżeli odejdzie do Chelsea, City, Manu czy innego angielskiego gówna to mu nigdy tego nie wybaczę. Bez względu na to co dla nas zrobił. Według mnie odszedł od Barcy bo widział, że coś się zaczęło sypać. Być może dla tego bo ciążyła na nim presja związana z wygrywaniem wszystkiego co się da i doszedł do wniosku, że już więcej w stanie nie jest wygrać. Jego miejsce jest tylko i wyłącznie w Barcelonie. Od dziecka, piłkarza, trenera do prezydenta. Pep ma za dobry zmysł taktyczny aby prowadzić drużynę która może być rywalem Barcy.

0

Chivo312

Czy ja pisałem, że on nic nie daje Realowi ?? Daje i to sporo. Karne dla CR i wolne, żeby były na jak najlepszej odległości od bramki aby Ronaldo mógł się popisać swoim "spadającym liściem" który wpada jak mocno wieje wiatr i myli bramkarza. Jak na razie to Alexis ma więcej strzelonych goli od Angela w dodatku przy dużo mniejszej ilości rozegranych meczy ( a przypominam, że gdyby nie kontuzje to A.S mógłby mieć więcej goli), różnica jest taka, że Di Maria ma więcej asyst. A grają na tej samej pozycji w roli skrzydłowego i śmiem twierdzić, że Di Maria ze względu na styl Realu ma więcej sytuacji by strzelać gole niż Alexis. W dodatku Di Maria symuluje na prawie każdym meczu a wy dalej rozpamiętujecie sytuację z PSG jakby to był jeba** finał mistrzostw świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?