SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem po co to wklejają... co nam z tego, że wystąpi w meczu o PG jak możemy przewalić bez niego 12 meczy La Liga i 3 LM
0
Do tego czasu to już poznamy mistrza Hiszpanii i Suarez nie będzie potrzebny :)
0
Jak El Cashico będzie w sobotę to Suareza nie będzie... teraz się będzie liczyć kto ma więcej kasy i lepsze układy z TV i LFP :) Real będzie pewnie za tym, żeby derby były w sobotę a Barca wiadomo w niedzielę :)
0
Messi znowu stojący na środku boiska, Pedro szkoda gadać, Neymar jedyne światełko w tunelu ale czy będzie w formie ?, Gerard pójdzie na wypożyczenie do Sevilli prawdopodobnie bo nie przekonał Lucho a Munir proszę cię on jest dobry na rezerwy jak gra z rywalami swojego pokroju... strzelił 2 gole kelnerom i już ma roznieść LM ??
0
Po prostu myślę, trzeźwo a nie jak visca gimbusy :) Wystarczy popatrzeć na siłę i mnogość możliwości w innych klasowych klubach ale dalej jarajcie się Suarezem zamiast mieć dobrych grajków w postaci Cesca i Alexisa + możliwość porządnego wzmocnienia obrony mamy szrot na obronie i żadne wzmocnienie ataku (bo chyba nie myślicie, że jak w październiku Suarez wskoczy do kadry to od razu będzie walczył o ZP....)
0
Jeżeli jeszcze raz coś odwali to dostanie karę na 2 lata... już miał teraz dostać ale skończyło się na tych 4 msc
0
Oj jeszcze zapłaczemy za Alexisem :) Suarez nie może grać, Neymar nie wiadomo jaką formę będzie miał po rehabilitacji, Gerard pójdzie na wypożyczenie do Sevilli bo tak chce Lucho i zostajemy z geniuszem, który stoi na boisku i geniuszem w uśmiechaniu się jak marnuje kolejne setki.... nie trzeba będzie długo czekać, żeby poznać nowego mistrza Hiszpanii... a w LM jak trafimy na łatwiejszą drabinkę to może nie skompromitujemy się na wczesnym etapie rozgrywek
3
Jeżeli nie kupią Cuadrado to będzie to największa porażka Barcy w tym okienku a na następne lato mogą nam wrócić sankcję...
0
Nie tylko Real ma pakę... zobacz na PSG, City, Arsenal, teraz nawet Atletico a już szczególnie zobacz na pomoc Chelsea no po prostu miazga.. a my dalej słabo w pomocy i obronie...
0
A no to chyba, że o to chodzi... ale spokojnie Leo jest dwa lata młodszy :) Wszystko nadrobi...
Hmm czyli mówicie, że włącza się w to LM, LE i Superpuchar Europy a Klubowe Mistrzostwa Świata już pod Fifę ?
0
O co chodzi z tymi golami Ronaldo ?? Że coś przegonił Messiego ? Jak dobrze wiem gole strzelone w LM to gole strzelone w LM a jak strzela w Superpucharze to się zalicza na konto meczów o Superpuchar... na fioletowych napisali, że przegonił Messiego i już płacz...
1
Tak poza tymi całymi transferami liczę, że Lucho w końcu obudzi tą starą Barcelonę i piękną tiki-takę (tą prawdziwą) w której się zakochaliśmy... oglądałem ostatnio mecze przed sezonowe drużyn angielskich i taki Man Utd czy Liverpool czasami robili takie akcje, że aż głowa mała... jakbym widział Barcę Pepa za najlepszych lat... obyśmy i my potrafili robić wiele takich akcji w nadchodzącym sezonie.
Jak znajdę konkretne linki do wyżej wymienionych akcji to wrzucę linki :)
0
Jakoś mało mnie to rusza :) Może nawet dobić i do 100 opuszczonych meczy przez kontuzję... mógł zostać i walczyć o "6" a on poszedł na łatwiznę i dostał 6 w bayernie...
0
"Barcelona oficjalnie potwierdziła uraz ścięgna udowego w prawej nodze u Thomasa Vermaelena. Klub nie poinformował o planowanej dacie powrotu do zajęć Belga, wszystko będzie zależało od postępów w leczeniu."
Ja się zastanawiam jak do cholery mógł przejść pozytywnie testy zawodnik kontuzjowany... to się w pale nie mieści co się dzieję z tą Barcą... najpierw przepłacają za starego palacza a teraz kupują szklankę, która nie łapała się do składu Arsenalu... już wolę naszą starą obronę z poprzedniego sezonu bo dużo bramek w La Liga nie straciliśmy...
1
Nabijanie w butelkę jaki to on niesamowity i jak się przykłada do treningów żeby tylko kibice nie narzekali...
2
SPORT: Vermaelen nie będzie mógł grać do 15 września.
0
Nie tylko Real ma pakę... zobacz na PSG, City, Arsenal, teraz nawet Atletico a już szczególnie zobacz na pomoc Chelsea no po prostu miazga.. a my dalej słabo w pomocy..
Kiedyś V.V mówił, że Barca słabo gra bo pomoc już nie angażuje się tak jak dawniej... Xavi czy Cesc przechodzili sobie koło piłki zamiast doskoczyć pomóc w destrukcji a sam Busi nie ogarnie kilku zawodników w kontrze do tego w kreowaniu akcji też było słabo... gdzie te magiczne długie piłki za plecy przeciwników albo prostopadłe podania rozrywające obronę przeciwnika jak np. pojedyncze podania Iniesty albo Leo do Villi podczas pamiętnej Manity, czy gdzie magiczne wymiany piłek (wystarczy sobie wpisać na yt Tiki taka vs Real i zobaczyć tą prawdziwą tiki takę)..
Ostatnio nasza pomoc grała tylko na skrzydła a jak tam nic się nie dało zrobić to piłka wędrowała do środka a tam znów przerzut na drugie skrzydło i tak dalej...
Lucho nie musi z Barcą zdobywać po x6 tytułów na sezon ale niech chociaż wróci to zaangażowanie, pressing i tiki taka (ta prawdziwa w której się zakochaliśmy) jak dawniej
0
A teraz porównaj jego statystyki z innymi lepszymi stoperami z najlepszych klubów... na tle Barcy może być genialny ale nie na świecie :) Już dawno nawet w Top 10 nie jest
1
Podobno dopiero do końca tygodnia potwierdzenie decyzji a miało być do 2-3 dni tylko :(
5
Na stronach Arsenalu go chwalą... widać jak gimbusy barcy potrafią docenić piłkarza :D
2
Łoł Arsenal ładnie gra... mają mega paczkę :)
0
?????
0
Skoro mieli ok. 56 mln na jeszcze dwa transfery a wydali na razie 10 na Verme to zostało im 46 mln w sam raz na Cuadrado :D
0
Nic się nie martwcie... o transferach przez najbliższe 2-3 lata możemy zapomnieć więc lepiej żeby Mathieu i Verma odpalili a Cuadrado zastąpił Alvesa... I oby odłożyli na klauzulę Reusa..
10
OFICJALNIE: Vermaelen kosztował Barçę 10 milionów euro. Dodatkowych 5 milionów zależy od występów zawodnika, a 3,8 miliona od wygranej w LM.
Niezły deal.... czyli na chwile obecną zostało nam jakieś 46 mln bo w wielu grafikach w gazetach była podawana kwota ok.56 mln na dwa transfery... czyli hajs na Cuadrado jest !
No i całe szczęście, że Verma nie połamał się wchodząc po schodkach na murawę :)
0
A potrzebny nam Piszczek ? Przy taktyce z 3 stoperami to raczej oni będą mieć zadania defensywne i nie będą aż tak wychodzić do przodu a więc potrzebni będą boczni obrońcy albo boczni pomocnicy (zależne od taktyki), którzy będą grać dobrze do przodu a Piszczek raczej gra typowo defensywniej (pięknie ośmieszał CR w meczach BvB-Real). No i do dobija do 30 jak się nie mylę ?
Potrzebny nam tylko i wyłącznie Cuadrado !
A co do podróży do Niemiec no to najwyższa pora działać w sprawie Reusa... dać sowite wynagrodzenie i powiedzieć Marco że to on zastąpi już niedługo Iniestę i raczej przejdzie do nas. Jeżeli to prawda, że chce grać w Barcelonie to żadna kasa szejka go nie ruszy a jak będzie inaczej to znaczy, że tylko $$ mu w głowie i nic więcej. Oby tylko nie wybrał B(Fr)ayernu.
0
Takiego Verminatora albo Rakete to by z palcem w d*pie brali a nie gadanie, że za słabi nawet na ławkę do nich. No ale nakupili (a raczej przepłacili za) gwiazdeczki mundialu to Hala-Gimbusy "szpanują" :D Mam nadzieję, że ten cały grajdołek upadnie bo nie będą mieli już nikogo kto byłby odwalał tytaniczną robotę :)
0
Martwi mnie trochę, że nie powiedział nic w stylu: "Z moimi kolanami/zdrowiem jest wszystko ok i zamierzam dawać 200% z siebie podczas każdego meczu" ale mimo wszystko gość ma waleczny charakter. Oby zastąpił nam Capitana.
3
U fioletowych mozna się pośmiać :D
"A ja na inny temat, chodzi o barce,tak patrze k8go oni kupili i jestem w szoku, poza suárezem to zawodnicy slabi lub sredni, tacy zawodnicyjak mathieu vermalen czy rakitic to u nas by na lawce nie usiedli nawet. A teraz wielka podnieta cuadrado, ten to dopiero jest fatalny, gdyby nie on kolumbia przeszla by brazylie, ten typek kazda akcje psuje, zawsze idzie sam umiejetnosci tez srednie, oby go kupili, bo z taka kadra nie beda grozni, to zawodnicy pokroju songa :-)"
0
184 cm