SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest szansa na kontrę to co oni za szajs dzisiaj podaja
1
Pedri to jest złoto jak Iniesta, szkoda, ze drugiego Xaviego nie ma.
2
Za zdrowi byliśmy to Araujo out i zaraz Gavi i jeszcze Lewy poobijany…
0
Wez tego De Jonga i wpuść Casado.
0
Jak nie było spalonego ?
1
Spiesza sie tam gdzie nie trzeba. Jak było przyspieszyć to Rapha wstrzymuje a teraz zamiast podciągnąć z piłka to Yamal od razu podaje
0
I po co wstrzymuje akcje Rapha ? Z pierwszej z zaskoczenia
1
Niech ktorys sprobuje nie zapieprzac to wyjazd do Girony. Dzisiaj ma byc oranie od 1 minuty.
1
@LukaszFan tego sie tez boje zamiast miec 3 setki i 2 gole to zeby nie było 6 setek i 0 goli.
1
Powiem tak, jak któryś dzisiaj nie będzie zapieprzal na boisku to powinien zostać odsunięty od składu. Bo majac szanse doskoczyć do rywali a tego nie wykorzystać to kryminał. Ma być dziś ogień od 1 minuty. Na chodzonego to sobie moga tanczyc na imprezie po meczu.
5
@MessiForeverTheBest a w praktyce Araujo moze złamać linie ze 2 razy i tyle z tych założeń
2
Za bardzo kusił kurs na Atleti. Przepuściłem sporo kasy ale wynik najlepszy dla Barcy.
Musimy jutro wygrać.
0
Ogladam piłeczkę, moze ktos powiedzieć jaka atmosfera na hali Dallas ? Jakies dymy, trumny itd ?
0
Betclic ma „superprzewage” ?
0
@partymaker o kogo chodzi ?
0
Dawac tego sędziego z Portugalii do La Ligi. Lahoz byłby dumny
2
I co brakuje Fortowi ze jest w lodowce ? Musiał cos przeskrobać u Flicka, jakims zachowaniem.
0
Ajj obrona twarzą…
0
@Litman a mozna ich wystawić w kilku meczach i wyrwać pod 10 mln…
0
@szymonekk dla mnie to abstrakcja, myslalem ze Flick nie mam skaz
2
Czemu nie ogrywamy młodzieży ? Weszli by na dluzej niz 30 min kilka razy i moze ktos by sie zgłosił z jakimiś ofertami po 10 mln. Musimy zbierac kaske i maksymalnie wzmocnić kadrę na walkę o wszystko.
Jeszcze teraz Olmo i Casado ? Po co ? Juz po wszystkim. Niech odpoczywają lepsi
1
@MichalZZZ troche o tym pomyslalem jak zobaczyłem zejście „chopem” do strzału
0
@ali3gator do czasu az będzie płacz ;)
0
@messi564 mogl odejść w zimie, na prawde czasami niekotrzy gracze totalnie bez mozgu
1
Nie rozumiem co Flick widzi w uszatym…
5
Rotacje panie Flick. Victor, Fort, Torre na boisko.
0
@Cule2013 XD potłuczeni jesteście. Najlepsza możliwa opcja. Od 4 sezonów pakuje na zawołanie.
Robert wieku nie oszuka i w przyszłym sezonie będzie płacz. Ostatnia szansa sięgnąć po Victora w lato oferując Roque i dopłatę. Deco ogarnie
1
Troche przepraszam Ferran, pracuj dalej, mozesz byc dobrym jokerem ale nadal chce Gyokeresa tutaj.
Nico - Gyokeres - Lamine i Rapha na 10 i jedziemy z trofeami ;)
1
Nie moge na niego patrzyc. Bede śledził wynik na flash. Wspolczuje tylko tylko co świadomie chcą patrzyc na tego gościa.
1
Okienko sie konczy jutro w nocy ?