0

Jest szansa na kontrę to co oni za szajs dzisiaj podaja

1

Pedri to jest złoto jak Iniesta, szkoda, ze drugiego Xaviego nie ma.

2

Za zdrowi byliśmy to Araujo out i zaraz Gavi i jeszcze Lewy poobijany…

0

Wez tego De Jonga i wpuść Casado.

0

Jak nie było spalonego ?

1

Spiesza sie tam gdzie nie trzeba. Jak było przyspieszyć to Rapha wstrzymuje a teraz zamiast podciągnąć z piłka to Yamal od razu podaje

0

I po co wstrzymuje akcje Rapha ? Z pierwszej z zaskoczenia

1

Niech ktorys sprobuje nie zapieprzac to wyjazd do Girony. Dzisiaj ma byc oranie od 1 minuty.

1

@LukaszFan tego sie tez boje zamiast miec 3 setki i 2 gole to zeby nie było 6 setek i 0 goli.

1

Powiem tak, jak któryś dzisiaj nie będzie zapieprzal na boisku to powinien zostać odsunięty od składu. Bo majac szanse doskoczyć do rywali a tego nie wykorzystać to kryminał. Ma być dziś ogień od 1 minuty. Na chodzonego to sobie moga tanczyc na imprezie po meczu.

5

@MessiForeverTheBest a w praktyce Araujo moze złamać linie ze 2 razy i tyle z tych założeń

2

Za bardzo kusił kurs na Atleti. Przepuściłem sporo kasy ale wynik najlepszy dla Barcy.
Musimy jutro wygrać.

0

Ogladam piłeczkę, moze ktos powiedzieć jaka atmosfera na hali Dallas ? Jakies dymy, trumny itd ?

0

Betclic ma „superprzewage” ?

0

@partymaker o kogo chodzi ?

0

Dawac tego sędziego z Portugalii do La Ligi. Lahoz byłby dumny

2

I co brakuje Fortowi ze jest w lodowce ? Musiał cos przeskrobać u Flicka, jakims zachowaniem.

0

Ajj obrona twarzą…

0

@Litman a mozna ich wystawić w kilku meczach i wyrwać pod 10 mln…

0

@szymonekk dla mnie to abstrakcja, myslalem ze Flick nie mam skaz

2

Czemu nie ogrywamy młodzieży ? Weszli by na dluzej niz 30 min kilka razy i moze ktos by sie zgłosił z jakimiś ofertami po 10 mln. Musimy zbierac kaske i maksymalnie wzmocnić kadrę na walkę o wszystko.

Jeszcze teraz Olmo i Casado ? Po co ? Juz po wszystkim. Niech odpoczywają lepsi

1

@MichalZZZ troche o tym pomyslalem jak zobaczyłem zejście „chopem” do strzału

0

@ali3gator do czasu az będzie płacz ;)

0

@messi564 mogl odejść w zimie, na prawde czasami niekotrzy gracze totalnie bez mozgu

1

Nie rozumiem co Flick widzi w uszatym…

5

Rotacje panie Flick. Victor, Fort, Torre na boisko.

0

@Cule2013 XD potłuczeni jesteście. Najlepsza możliwa opcja. Od 4 sezonów pakuje na zawołanie.
Robert wieku nie oszuka i w przyszłym sezonie będzie płacz. Ostatnia szansa sięgnąć po Victora w lato oferując Roque i dopłatę. Deco ogarnie

1

Troche przepraszam Ferran, pracuj dalej, mozesz byc dobrym jokerem ale nadal chce Gyokeresa tutaj.
Nico - Gyokeres - Lamine i Rapha na 10 i jedziemy z trofeami ;)

1

Nie moge na niego patrzyc. Bede śledził wynik na flash. Wspolczuje tylko tylko co świadomie chcą patrzyc na tego gościa.

1

Okienko sie konczy jutro w nocy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?