Chciałbym wam podziękować ! Gdyż wśród moich znajomych nie znajdę kogoś takiego jak ja , czyli osobę która ogląda po 3,4 ,5 meczów w tygodniu z różnych lig, wchodzi na stronę swojego klubu (Fcbarca.com) oraz na stronę rywala i po prostu czyta komentarze , i udziela się w dyskusji, ogląda taki mecz jak dziś. Dzięki wam czuje , że nie jestem kosmitą ! OKEJ KONIEC WAZELINY , ale miałem ochotę to napisać ;)
Komentarze
0
To powiedz mi dlaczego Argentyna mająca taki potencjał ofensywny ma taki bilans bramkowy z tego połowa bramek po błędach,albo z karnego ?
0
Martino jesteś beznadziejny zero taktyki , totalny chaos ...
0
hahahah Szpakowski zapomniał , że Columbia musi jeszcze wejść na boisko
2
A Ty jesteś bankowym gimbusem skoro walisz takie dziecinne teksty :)
1
Panowie co gorsze Sędziowanie vs Komentarz ? Bo ja serio nie mam pojęcia.....
43
zauważyliście ,ze nawet po cichu ale pomoc nam się też rozkręciła nieco ? ;)
32
Niech wygrają nam tryplet a w ten rekord mają wyjebane VAMOS
10
Widać ,ze przyjaciele ;)
http://fcbarcelonafansclub.sportsblog.com/posts/2311049/messi-on-playing-fifa-with-neymar.html
5
Jakiś Admin może miałby choć za grosz odwagi się odezwać i wyjaśnić nam przyczyny ingerencji w komentarze ? Według mnie trochę przesadzonej ;) ?
4
Chciałbym wam podziękować ! Gdyż wśród moich znajomych nie znajdę kogoś takiego jak ja , czyli osobę która ogląda po 3,4 ,5 meczów w tygodniu z różnych lig, wchodzi na stronę swojego klubu (Fcbarca.com) oraz na stronę rywala i po prostu czyta komentarze , i udziela się w dyskusji, ogląda taki mecz jak dziś. Dzięki wam czuje , że nie jestem kosmitą ! OKEJ KONIEC WAZELINY , ale miałem ochotę to napisać ;)