Siedlec666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierd... jaki to jest dramat!
Co to za zmiany... kurwa skąd on się urwał!
Mam dużo cierpliwości ale mam wrażenie że nasz trener niestety nie ogarnia
6
Masakra co my gramy!
Bez żadnego pomysłu i jakiegokolwiek schematu.
Jeszcze kilka takich meczów i zaczną się nerwowe ruchy
1
Niestety ale wygląda to fatalnie...
0
@KusYowniK byłoby pięknie rozegrać to jak piszesz ale chyba jesteśmy stanowczo za biedni na jakiekolwiek ruchy...
0
@D10SLEO Szacunek dla każdego zwycięstwa polskiej drużyny w pucharach!!!
0
Cebula już wygląda jak do zdjęcia
0
To naprawdę jest bardzo kur... smutne:(
0
Rodri jest dzisiaj tragiczny
0
@adi7adi8 dopóki nie wrócą to ta drużyna nie zrobi żadnego postępu i będziemy się jeszcze wielokrotnie za nich wstydzić
Młodzi gracze powinni zapierdalać na zapalenie płuc w takich meczach ale po pierwsze ich nie ma w składzie (naprawdę nie wiem jak Xavi chce znaleźć zmienników bo kasy nie mamy) po drugie przynajmniej 6 graczy nie reprezentuje poziomu do grania w Barcelonie.
0
@adi7adi8 i nie uważasz że to słabe...
Pamiętam mecze o pietruszkę tej drużyny 10 lat temu i nie było odpierdalania takiego badziewia
0
Odechciewa się oglądać te Dziady...
3
Roberto, Kessie, Alonso, Ferran, Garcia to nie są gracze na taki Klub!!
Przydałoby się czyszczenie magazynów jak w Realu
2
W końcu zdjął młodą z 17.
Bronze też do zmiany
3
Oni grają 3 razy za wolno!
Ogromna kupa w majatach!!!
Tragedia z tym Dortmundem
0
Kurwa 8 taka sama wrzutka Holendra i chuj z tego jest.
Ja pierdolę oni są jacy ociemniali
0
Ja pierdolę znowu Stojanow
Tragedia.
Może sobie Ossasuna strzeli samobója
0
Ta zbieranina piłkarzy jest fatalna...
Wszystko co dobrze wyglądało na początku sezonu gdzieś zniknęło i naprawdę wyglądamy tragicznie!
Brak szybkości, brak jakiś bezpośrednich podań, brak zorganizowanego pressingu... NIC
0
Ja pierdolę jakie to jest dno!
Oni kurwa nie zasługują żeby nosić tą koszulkę!!
0
Niestety nie ma pomysłu na tą drużynę...
I powrót Messiego nic nie zmieni... a może nawet pogorszy
Dramat i jeszcze raz dramat!
Dla Trenera też chyba za wysokie progi
0
Panowie z czym kurwa do ludzi...
Busi, Roberto, Alba już do pożegnania.
Ferran, Alonso, Raphinia, Kessie nie powinni nigdy tu trafić.
Smutne ale my mamy naprawdę bardzo słabą kadrę!!
Oby do następnego sezonu.
Może jacyś młodzi ludzie się pojawią... Oby.
Bo Messi tego nie udźwignie... już nie
1
Będzie premia... zacznie się gra!!!
Premier na trybunach... wszystko można jeszcze omówić...
1
Trzeba dać premię... będzie lepiej!!!
0
Kounde to ostatnio jest sabotażysta...
A Roberto kryje swój cień!
To jest dramat a nie zawodnik...
Dopóki takie gwiazdy będą to grały to nic z tego nie będzie!
Stanowoczo wolę jak błędy popełnia ktoś taki jak Torre.
A nie 30 letni zawodnik
0
@Lucerfi przestań wracać do tej Ery bo to już dawno dawno temu...
Na razie to gramy wielką kupę!
A Roberto to kurwa kryje chyba swój cień
0
@Lucerfi Jeśli patrzymy tylko na to, to spoko!
Tylko odkąd od 1992 roku jak kibicuje Barcy to nikt nigdy nie zgodzi się na taki styl grania!
I jeśli Xavi myśli że tak rozwinie drużynę to jest w błędzie...
0
Kurwa jak oni niechlujnie grają!!!
To ostatnio naprawdę już oczy krwawią...
Podpisanie kontraktu z Roberto to żart, Fati już niech idzie na wypożyczenie... Ferran to prawoskrzydłowy, więc nie mamy żadnego lewego...
A w obronie też zaczynają odstawiać jakieś cyrki...
Taki obraz
0
Jeśli to jest pomysł naszego trenera to nie mamy szans na osiągnięcie sukcesu i rozwój tej drużyny
1
TRAGEDIA... mam nadzieję że w przypadku nie wywalczenia Mistrzostwa wyjebia trenera i zabierze ze sobą kolegów do Kataru
0
Cały chu... z tego będzie...
Jak mawia klasyk... takimi meczami przegrywa się mistrzostwa
1
Zostawmy w składzie Busiego, Roberto Albę...
Póki oni będą to będzie tak wyglądało zawsze