0

Ale zajebiscie ! mecz o 20:45 a ja na 22:00 do roboty i o 21:00 musze juz wyjsc . To sobie kurwa poogladal .

0

xavi890
Zastanow sie co piszesz wgl . To ze ktos woli innego zawodnika w pierwszym skladzie to nie jest zadna oznaka ,, sezonowca " , chyba ze masz jakies kompleksy co do tego . A to ze ktos chce dac szanse innemu zawodnikowi za tego bez formy to nie jest nic zlego . Nie mozna sie bronic tym co Pedro robil w tamtym roku , bo to nie ma nic do znaczenia , a wejscie z lawki na jakies 30-40 min tez nie przekresla jego szansy na odzyskanie formy .
Ja sam chcialbym zobaczyc Tello w akcji z lepszym zespolem . Zreszta sami widzielismy co on potrafii i ze zespol z Leverkusen praktycznie modli sie o najmniej straconych bramek bo wie jaka sile ma Barca u siebie , do tego jeszcze wypoczety Messi to juz wgl .
Nie mozna zlekcewazyc rywala chociaz licze na gladkie zwyciestwo , bo kiedy przeciwna druzyna sie otworzy i w srodku wystepuje Andres z Xavim to nie ma nam rownych .
Moj typ 4-5:0 .

0

JoeBlack
No tak , tyle ze napisal jeszcze ,, nie tracac ani jednej " . To zmienia postac rzeczy :D .

0

Alicja3500
Ty chyba czegos nie rozumiesz :D . Pique nie chca ukarac za faul tylko za slowa , ktory wypowiedzial po meczu , o to chodzi . Pepe nic nie powiedzial dlatego nie porownuj tych sytuacji .
Myse ze odwolanie nic nie da , jak zawsze :/ .

0

kCp
Wszystko spoko ale w La Masii od dawna nie wyszkolono dobrego srodkowego napastnika .

0

Najlepsze jest to ze wyrzuca trenera ktory jest dobry a ktorego nie sluchaja pilkarze . Chociaz to tez wina trenera za brak dyscypliny , ja uwazam ze to blad druzyny stoi za jego zwolnieniem , Ci pilkarze graja jakby im sie nigdy nic nie chcialo .

0

das boot
A myslisz ze nawet jak nie podpisza tej umowy i wyrosnie jakis zdolny chlopak to nie przejdzie do innego klubu ? scouci z calego swiata obserwuja ten klub . Uwazam ze wszystkim to polczenie wyjdzie na dobre .

0

Najwiekszy pech , pojechac na zgrupowanie , nie zagrac ani minuty i wrocic z kontuzja :/ .

0

Sorki za drugi post . Ciekawe jak bedzie wygladal nasz sklad .
VV-Alves-Puyol-Masche-Adriano-Busquets-Iniesta-Cesc-Pedro-Tello- noi tutaj niewiem pewnie Alexis .

0

Chyba Was cos boli z tymi wynikami :D . Jakie 5:0 ? bez Messiego , pewnie Xaviego i Abidala , moze Alexisa bedzie bardzo trudno . Pamietajmy ze takie druzyny czesto bronia sie cala druzyna a jeszcze na wiesc o nieobecnosci Messiego to juz wgl .

0

ja8215
I w niejednym ze jest gwiazdorzyną :D

0

Neymar musialby sie pogodzic ze w Barcy Leo jest numerem jeden i gra sie pod niego , tyle ze niewiem czy ta gwiazdorzyna jest do tego zdolna .

0

Zaraz Pele sie wypowie ,, To nic , bo ja strzelilem 9 863 gole pod blokiem i ch ... " .

0

kumkwat1907
Nawet w fmie nie byloby Cie na nich stac w jednym okienku .

0

Powiem Wam tak . Jak sciagnalem w fmie Podolskiego do Arsenalu za 19 mln to zostal krolem strzelcow Premiership przez 3 kolejne sezony , swietny zakup .
A tak serio to nie wierze w ten transfer .

0

I bardzo dobrze , on poprostu do na snie pasuje . U nas obronca czy pomocnik musi miec opanowana gre klepka a to nie jest styl Garetha , on wypuszcza pile 15 metrow przed siebie i zapieprza , potem wrzutka i od poczatku .
Szczerze mowiac wole Adriano :P .

0

Ale pierdolicie wielcy znawcy . Gowno wiecie a sie wymadrzacie o Shakirze , jego zwiazku itp. jak Pep powiedzial ze jest nietykalny to taki jest i tyle a znizka formy trafia sie kazdemu .

0

Ja wolalbym zobaczyc mecz Barca - Chelsea , Barca - Bayern .

0

Geble
Jak Messi mial slabsze 3-4 mecze to co ? tez na lawce go posadzic ? pamietaj ze jegfo slabsza dyspozycja jest spowodowana wczesniejsza kontuzja . Pedro jeszcze wroci do wczesniejszej formy nie martw sie a to ze ma slabsze mecze to nei oznacza ze jest slaby i ma nie dostawac szans .

0

BlauGranaPolaco
Moze dlatego ze Tello jest przebojowy . Mija rywali z latwoscia , nie boi sie dryblingow i jest niesamowicie szybki .
Wedlug mnie jest lepszy od Cuenci , bo z kolei ten jest za bardzo przewidywalny . Tello moze odciazyc drugie skrzydlo bo zeby go zatrzymac potrzebnych jest 2 obroncow , wtedy robi sie luz dla innych i dobrze nam to zrobi .

0

Chicialbym zobaczyc na skrzydlach Tello i Adriano , lubie tych pilkarzy a na ich forme narzekac nie mozna :D .

0

Rafi98
Skoro van Persie jest drewniany , to nie masz zadnego pojecia o futbolu i umiejetnosciach gry .

0

AyBarca
To strzel sobie w taki sposob z 30 metrow i wymierz w samo okienko .

0

Przez tą wypowiedź piłkarze Realu mogą się czuc zbyt pewnie i to może okazać sie dla nich zgubne . Real ma jeszcze wyjazdy w których przeciwne druzyny moga mu urwac punkty . 10 pkt , jesli przegraja z nami ( co jest bardzo prawdopodobne ) to strata wynosi 7 pkt , male szanse na odrobienie chociaz Atletico , Valencia czy Bilbao moga im narobic klopotow .
Mam nadzieje ze uda nam sie obronic LM , bo gdyby tak bylo to nikt by nie patrzyl juz na La Lige tylko na nas ! najlepszy zespol swiata .

0

pluszek
To ze beda walczyc do konca nie znaczy ze wierza w koncowy sukces .

0

Ha jestem ciekaw jak to bedzie wygladalo :D mam nadzieje ze zagra nasza czworka Xavi-Andres-Cesc-Thiago w pierwszym skladzie .

0

Dominator263
Pilkarze Barcy nie blokuja reka pilki na linii kiedy leci strzal na bramke ( sedzia tego nie widzi ) , wysmieje Cie jezeli powiesz mi ze Real zasluzyl dzisiaj na wygrana i gral dobrze . Real ma szczescie bo mimo slabej dyspozycji trafia ta jedna bramke i wygraja spotkanie a innym tego brakuje .
Ciesz sie , tez bym sie cieszyl gdyby przez 4 lata moj klub wygral tylko jedno trofeum hah .

0

Trzeba szybko zdobyc 2 bramki :d dopiero wtedy bedzie spokoj , nie raz Barca prowadzila 1-0 i dominowala przez 85 min a pod koniec gol na remis i strata punktow .

0

kra7me
Ciekawe skad Ty to mozesz wiedziec medrcu ... to ze Barca moze przegrac lige nie znaczy ze nie wygra z nim Ligi mistrzow i zostanie jedna z najlepszych .

0

Sry za drugi post . Jak w pierwszym skladzie wyjdzie Xavi z Iniesta w pierwszym skladzie to o wynik jestem spokojny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?