0

A Argentyna chyba grala z Paragwajem i Peru a nie z Chile ? takze chyba blad .

0

Wedlug mnie po powrocie Villi , to Messi powinien grac na skrzydle . Villa z Alexisem musza grac na srodku bo tam im dobrze idzie a na skrzydle Villa , ktory ma juz swoje lata nie bedzie juz wyrabial .

0

A dlaczego ma ich nie byc ? ja jestem jak najbardziej za . Nasz zespol to wkoncu Duma Katalonii wiec , dlaczego nasze wyjazdowe stroje nie mogly skladac sie wlasnie z takich barw .
Extra wygladaja i mam nadzieje ze ten projekt wejdzie w zycie .

0

Nigdy nie widzialem wywiadu w ktorym mowil oficjalnie ze chce grac w Barcelonie , takze niewiem skad ta pewnosc .

0

Wedlug mnie , wynik slabszej formy Fabra kryje sie w tym ze Messi nei gra typowo na srodku ataku tylko cofa sie do pomocy .
Niewiem czemu tez Alexis nie gra na srodku gdzie szlo mu najlepiej , tylko ustawiany jest na sile na skrzydle .

0

Moze i spotkam sie z fala krytyki ale ja uwazam ze to nie Tito powinien siedziec teraz na lawce trenerskiej . Wedlug mnie Barca potrzebuje trenera , ktory do opracowanej juz taktyki wprowadzi nowe warianty . Kazdy juz teraz wie ze Barce mozna zalatwic kontrami i tyle , tak wygrywa z nami Chelsea , tak sie udaje Realowi i tak bedziemy padac za kilka spotkan . Druzyny beda murowac bramke i strzela albo ze stalego fragmentu albo z kontry .
Nie mowie takze ze Tito jest zlym trenerem ale tu potrzeba jakiejs nowosci , ktora orzywilaby ten zespol .
Dzis nie gramy juz tak samo jak w ostatnich latach , wszystko jest zbyt przewidywalne .

0

Sanchis 34
Jaki 80 minut ? odbyl juz wiele treningow i to one mialy na cely przyswojenie zawodnika do naszej taktyki .

0

Widze ze ludzie nie rozumieja aluzji do newsa ;D .

0

Za niedlugo mama Madzi z Sosnowca bedzie dawala za kase wywiad na temat slow Ronaldo .

0

Christo
Osmieszasz sie i tyle . Ardiano po Keicie ( byl ) a teraz jest najbardziej niedocenionym zawodnikiem Barcy . Zreszta niewielka ilosc kibicow w tym ja zwraca uwage bardziej na defensorow , takich osob jest bardzo malo .

0

Nie rozumiem dlaeczego Adriano ma 1 a srodkowi obroncy maja wyzsze oceny . Adriano dostal czerwona bo ratowal im dupy i gdyby nie on byloby 3-0 i moglibysmy dostac wyzej .

0

Jak obrona ma grac jak z Realem to jest cala do wymiany . Na szczescie to byl ( mam nadzieje ) tylko jeden taki mecz i w lidze nie popelnimy tak beznadziejnych bledow jak w Superpucharze . Licze na wiecej minut dla Songa ;D .

0

Geble
Widze ze calkowicie przeistaczasz moja wypowiedz . Niby gdzie napisalem ze Tello i Cuenca sa lepsi ? niewiem .
Afellay potrafi grac na srodku pomocy i na skrzydlach . Na skrzydle gra Messi Villa , Pedro , Alexis i czasami Iniesta i Fabs .
Na srodku pomocy gra Xavi , Andres , Fabs , Thiago i niby kogo on ma zmienic ? nie mowcie mi ze jest lepszy od chocby jednego z wyzej wymienionych bo nie jest .
Zagral 20 meczy i strzelil 3 bramki wiec nawet statystyi za nim nie przemawiaja . Nie bez powodu przyszedl za 3 mln a nie wiecej bo taki ma potencjal .

0

Nie moge patrzec na Wasz jeczenie . Ubzduraliscie sobie ze jest dobry i powinien zostac a tak naprawde ten pilkarz jest marny i duzo za slaby na gre w Barcelonie . Przez caly swoj pobyt jaracie sie tylko jedna akcja i nic wiecej nie zrobil , takze niewiem skad te Wasze jeki zawodu .

0

Hubert16
Jest lepszy ale mnie denerwuje jego przewracanie sie co chwile . To on psuje reputacje tej druzynie , coraz wiecej ludzi utwierdza sie w przekonaniu ze to druzyna symulantow i to glownie przez niego i teraz Alexisa .
Meczy mnie jego symulacja i co chwile udawanie ze polamalo mu nogi a za 30 sekund wstaje i biegnie .

0

1899barca
Nie chodzi mi o to zeby go sprzedac tylko zeby nie zgrywal lajzy ze go wszystko boli a wiatrgo przewraca .

0

@kmessi
Moze nie 3-5-2 ale 4-5-1 z Messim na szpicy i Fabsem na flaszywej dziewiatce .

0

Mam nadzieje ze wybije Busiego z pierwszego skladu , bo irytuje mnie jego przewracanie sie co chwile .
Alexis tez sie zrobil smieciem co chwile sie kladzie w polu karnym i szuka wymuszenia nie moge na to patrzec .
Kibic Barsy jak cos .

0

To ze Adriano dostal kartke i musial ratowac sytuacje to byl blad naszych srodkowych obroncow . Pique i Masche grali wczoraj taki piach ze plakac sie chce i jezeli Igła mial lepsza skutecznosc to bysmy dostali 5-0 do przerwy .

0

Przegralismy i tyle . Nie ma co winic Adriano bo musial nadraboac za srodek obrony i to Piquei i Masche dali dupy i nic wiecej . Song mial bardzo udany debiut i widac ze presja na nim nie caiazy . Barca mam nadzieje wygra reszte i udowodni ze to byl tylko blad .
Masche zapierdolil tak ze koniec . Przepraszam za wyrazenie ale po pijaku inaczej sie nie da .

0

Mysle ze Villa wyjdzie w pierwszym skladzie . Song powinien wejsc gdy wynik bedzie ustalony choc o taki na wyjezdzie z Osasuna bedzie bardzo ciezko .
Vamos Barca:)
Moze dlatego ze byly dopiero dwa mecze ? wiadomo ze z Realem nie wpuszcza go gdy jest jeszcze slaby kondycyjnie . Dzisiaj powinnismy go zobaczyc chociaz na 15 minut .

0

Za niska ocena da Adriano Real nie przeprowadzil tamtedy zadnej dobrej akcji a dostaje niska ocene za to ze nie gral ofensywanie :o . Jeden musi grac defensywnie by Alves mogl huac na drugiej stronie .

0

No i bardzo dobrze zgadzam sie z Tito .
Fontas jest naprawde slaby i by taki od poczatku . Afellay jego pobyt na Camp Nou na celu mial pewnie zysk w postaci pieniedzy , bo napewno nie sportowy . 2 bramki i jedna udana asysta na tyle czasu to jest smiech .
Njagorzej jest z Dos Santosem , ktorego ja bym maksymalnie wypozyczyl i szkodaby mi go bylo gdyby odszedl definitywnie .

0

Ogolnie to cala nasza obrona byla dobra , Ci co narzekali na brak Alby macie odpowiedz . Byla tylko jedna akcja poprowadzona prawa strona przez Real .

0

W obronie Realu dzisiaj tylko Ramos jest wybitny , jak Leo bedzie mial swoj dzien to bedzie grubo ich cisnal . Mam nadzieje ze zobaczymy dobrego Alexisa i moze wkoncu Pedro .
Ciekawe czy chociaz na jakis czas zaliczy swoj debiut Alex Song :D miloby bylo go zobaczyc w dodatku w takim spotkaniu , chociaz 20 minut .
Jezeli Real bedzie gral tak ospale jak z Valencia to nie mamy sie o co bac ale ekipa z Madrytu ma na nas dodatkowa motywacje . Chcialbym pogromu jakiego dawno nie bylo ale kazde zwyciestwo mnie zadowoli .
Jezeli chcemy miec Superpuchar w swojej gablotce to w dzisiejszym spotkaniu nic innego jak wygrana nie wchodzi w gre .

0

Wiecie co jest najlepsze poza powrotem Davida ? . Niewiem czy to ze wzgledu slabszego przeciwnika ale nareszcie zobaczylismy Alexisa jakiego chcielismy widziec . Nareszcie bylo widac jego drybling , ktory ma doskonaly a ktory tak malo uzywa . Mam nadzieje ze sie odblokuje i z Realem pokaze na co go stac .

0

Wedug mnie nie ma tez powodow zeby zostac .
Mimo tego ze jest u nas sezon to dalej brakuje mu odwagi i pewnosci siebie . Moze nie jest marnym zawodnikiem ale napewno nie jest takim zeby nalezec do czolowki najlepszych .
Nie ma szans wystepowac ani w pomocy ani w ataku gdzie mamy duzo lepszych zawodnikow . Juz Cuenca wydaje mi sie lepszy .
Dla mnie jest slaby a polowa uzytkownikow tutaj bedzie sie bronic jedna asysta przeciwko Realowi .

0

Zawsze co patrze na to zdjecie nie moge z Borata na drugim planie :D

0

WiernyCules FCB
Moze dlatego ze brakuje nam defensywnego pomocnika , a jezeli mamy juz takiego sprowadzic to lepiej zeby byl bardziej wszechstronny i mogl grac rowniez na stoperze .
Zapomniales chyba ze Puyol ma juz swoje lata i nie bedzie mogl wystepowac juz tak regularnie jak w ostatnich latach a jak juz trafi mu sie jakas kontuzja to jego rehabilitacja bedzie bardzo dlugo trwala , jak to juz jest u starszych zawodnikow . Nie masz takze zadnej pewnosci ze Puyol wypadnie np. na 3 miesiace i przykladowo Pique w tym samym czasie na jakis miesiac . I wtedy zaczynaja sie schody , bo oprocz Masche nie mamy w takiej sytuacji tak doswiadczonego pilkarza na ta pozycje .
Zreszta watpie by ktos wystawil do walki w Lidze Mistrzow czy na szlagier z Realem Bartre albo Fontasa do srodka , ktory nie gral pol roku .
Sam napewno wiesz ze Busquets nie nadaje sie na stopera , jest slaby fizycznie , odwala dajvy i jest wolny . Wizja przegladu pola nie wystarcza :/ .
Dla mnie Song jak najbardziej .

0

Jezeli Tito nie zdecyduje sie zakupic ani jednego gracza na DMa to nei bede narzekal . Niewiem czy ktos spoglada na gre tego mlodego pilkarza ale ja zaczalem sie nim ostatnio fascynowac . Nie popelnia glupich bledow potrafi przetrzymac pilke , sklepac i mam nadzieje ze w przyszlym sezonie zostanie wlaczony do pierwszego skladu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?