ShawnC
Dołączył/a: listopad 2011
12 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox to był peak tych gier , pamiętam jaki to był cholernie dobry klimat jak się grało w latach 2000 . Muzyka w menu tych gier również była spoko.
Ogólnie Cod1&2 to dla mnie topka .
0
@ACMaldini3 chłopie , Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem czy co? .
Nawet najlepszy transfer może nie wypalić z różnych powodów.
A mi chodzi o to że praktycznie każdy z tych transferów miał sportowo sens.
0
@simon15 ja nie mogę, Twój komentarz uświadomił mi że gramy w niedzielę a myślałem że dzisiaj xD
0
@Marcelinho99 tak , wymien mi połowę tych transferów i uzasadnij mi dlaczego ściąganie ich pod sportowym względem to żart .
0
@Aquaman ale tu nie rozmawiamy o kwotach .
0
@ACMaldini3 Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem .
Każdy ten transfer miał praktycznie sens , to że zawodnicy sobie nie poradzili to już wina głównie zawodników .
-Vermaelen był na L4 ale top obrońca i przyszedł za darmo na ławkę .
-Dembele gdzie był szklanką? Przed transferem nie miał żadnych kontuzji .
U nas wykręcał G/A co drugi mecz.
- Griezmann mimo że nigdy nie grał na swojej pozycji to w ostatnim sezonie wykręcił staty na poziomie 20 bramek i 12 asyst czyli bardzo dobre .
-Coutinho transfer top , psychika zawiodła po jakimś czasie mimo że grał na skrzydle czy w środku .
- Arthur rozgrywał głównie z tyłu bo taka była jego rola . A dał kiedyś przepiękną asystę do Rakitica chyba nawet przez dwie linie .
- Aleix Vidal miał być zmiennikiem i grał dobrze dopóki nie pospinal się z Enrique a potem jak się pogodzili to nagle Vidal zaczął wykręcać fajne staty w następnych meczach .
3
@BorzyKrzys ona ma japę jak jakaś postać z kreskówek.
0
@Marcelinho99 to proszę wymień mi te transfery ,, to w ogóle żart " i wyargumentuj mi je .
1
Co jak co ale część transferów za Bartomeu była bardzo dobra.
Luis Suárez , Ivan Rakitic ,Marc-André ter Stegen , Claudio Bravo ,Jérémy Mathieu Thomas Vermaelen ,Arda Turan , Aleix Vidal , Paco Alcácer , Samuel Umtiti ,Lucas Digne , Jasper Cillessen , Denis Suárez, Ousmane Dembélé , Philippe Coutinho , Paulinho ,Nélson Semedo , Malcom , Clément Lenglet , Arthur Melo , Arturo Vidal , Jean-Clair Todibo , Antoine Griezmann , Frenkie de Jong , Neto , Junior Firpo , Emerson Royal , Miralem Pjanić ,Francisco Trincão , Sergiño Dest czy Pedri .
Wiadomo że nie każdy dźwignął presję ale za większością transferów każdy z nas by się wcześniej podpisał , bo poza pierwszym składem były super wzmocnienia na ławkę rezerwowych czy młodzi obiecujący zawódnicy.
1
@VeB 1899 można się śmiać ale za Bartomeu było bardzo sporo bardzo dobrych transferów.
0
@BORO_12 a wiesz że sprzedaje się zawodników, którzy mają ważny kontrakt? XD
Jak może Ci zastępstwo wynieść więcej w limicie płacowym kiedy Lewy zarabia najwięcej w naszej kadrze?
0
@BORO_12 tak , więc chodzi o to że dawno temu zagrał dobry mecz na DMie a nie że nie grał na DMie .
Wartość Casado to 20 mln euro a jako że mało gra a Barcelona nie potrafi kompletnie sprzedawać to nikt Ci tyle nie da . Masz argumenty że jest inaczej? Poproszę.
Ja nie mówię że się uda sprzedać De Jonga , tylko jeśli chcesz mieć dobry plan to tak to powinno wyglądać. I już byś dawno był w zasadzie 1:1.
Odejście Lewego nic nie da? On zarabia 26 mln euro brutto chłopie xD
1
@Walker dobry wieczór, tutaj propozycja ode mnie.
0
@BORO_12 tak i ja nigdy nie napisałem że grał dawno na DMie .
Jak chcesz być w zasadzie 1:1 to trzeba się pozbyć zawodników, którzy są warci więcej albo , których pensja zajmuje dużo .
Czy Casado może być w przyszłości wartościowym piłkarzem? Oczywiście że tak . Więc skoro nie narzeka , ma niską pensję i jest młody to jest idealna opcja na pomocnika nr 4-5 .
Jeśli brakowałoby 10 mln euro do zasady 1:1 to może uda się pozbyć Ansu ( i podobno jeszcze zarobić) , ter Stegena a także sprzedać De Jonga i niestety podziękować Robertowi ( mimo że chcę żeby grał jak najdłużej ) .
Pensja tej czwórki jest ogromna a umówmy się , żaden z nich nie jest niezastąpiony a nawet przy odejściu trójki z nich , nigdy byśmy tego nie odczuli .
4
@Dieselzor grubo , ciekawe czy ktoś da radę zatrzymać tę karuzelę śmiechu .
0
@BORO_12 sam naucz się czytać ze zrozumieniem najpierw , pomoże Ci to . Może jak przeczytasz jeszcze raz to zrozumiesz co napisałem o Ericu na DMie w ostatnim komentarzu .
Kolejna głupota? A co będziesz trzymał cienkiego De Jonga do 34 lat , który motorycznie teraz jest słaby i często odpuszcza krycie a co będzie za kilka lat? . Powodzenia.
Tak , nasza zasada 1:1 już jest tak blisko od 3 lat i dalej w niej nie jesteśmy .
A nawet jeśli będziesz już w zasadzie 1:1 i pozbędziesz się Casado , to wiele Ci FFP nie zwalnia .
0
@BORO_12 Tak , Eric na DMie fajnie grał ale to bardzo dawno temu . Zdarzały mu się tam mecze że grał 90 minut i nie zanotował tam ani jednego odbioru .
Głupota? Ile De Jong pogra? 2 lata ? I to pewnie będzie na tyle.
Aktualnie mamy 7 pomocników a gra ich minimum 3 a ostatnio nawet 4 w pierwszym składzie .
Jak Ci wypadnie dwóch to już masz wtedy problem .
Jak nie jesteśmy w formule 1:1 to sprzedając go za jakieś 10 mln euro to potrafisz sobie w ogóle wyliczyć ile byś mógł z tego użyć? Chyba nie bardzo .
Casado ma 22 lata a środek jest dobrze obsadzony , nie ma najmniejszego sensu pozbywania się go .
1
@alone49 ja gdzieś widziałem info że dopiero na ostatnim meczu domowym
0
@BORO_12 Eric gra gówno a stoperów mamy mało , więc trochę średnio .
Espart na razie nic nie gra , Kuruma nawet minuty nie zagrał a Gavi z Bernalem nie wiadomo jak będzie ze zdrowiem na dłuższy czas .
Do tego De Jong dobija do 30stki , więc raczej on będzie do pożegnania , w dodatku na duży kontrakt .
Sprzedanie Casado praktycznie nic Ci nie zwalnia w FFP , także tego .
0
@BORO_12 w składzie muszą być zawodnicy , którzy nawet jak nie będą grali to wejdą i będą zapieprzac bez marudzenia.
Biorąc pod uwagę że do środka mamy 7 zawodników to jest ideolo i nie ma co ruszać .
2
Podobno to Arbeloa był tym stołem .
4
@MichuZ44 akurat po stronie Rashforda będzie cienki w defensywie Arnold .
W dodatku przy kontuzji Carvajala i Valverde trzeba go wykartkowac i nie mają kogo tam wrzucić za niego .
1
@addept a wiesz że Garcia jest stoperem , których prawie nie mamy + ostatnio na DMie gra kompletne gówno , Gavi i Bernal nie wiadomo jak będzie ze zdrowiem a Frenkie dobija do 30stki?
0
Dla mnie wychowankowie powinni zostać , mają niskie pensje i są młodzi .
Większość tu pozbyła się Balde , Casado itp ale ja bym ich zostawił bo mają dalej 22lata i mogą być wartościowymi piłkarzami .
Szczególnie że jesteśmy w dupie finansowej .
1
@BORO_12 i co zrobisz z 10 mln euro jakie dostaniesz xD i zaoszczędzoną jego bardzo niską pensją?
3
Uraz mózgowy ma już długo i jakoś gra.
0
@Pablozeusz albo czarnym .
0
Valverde wykluczony z klasyku . Czyli ich środek to Bellingham , Pitarcz czy jak mu tam i Camavinga z Człapmenim.
Jak zawieszą czarnuszka to wyjdą na nas pewnie 4:4:2 .
Mega szkoda że nie będzie zapewne Raphy i Yamala.
0
@ACRAB95 ale on na LS grał rzadko i to czasami tylko żeby pomieścić Raphinhę.
0
@Maker0 @Fog_W_1899 @Coutinho007 u nas Dembele też grał bardzo dobrze tylko nie dbał o siebie i dlatego był co chwilę kontuzjowany .
Wykręcał super G/A i zawsze dużo wiatru robił na skrzydle.