2

Faktycznie w tej chwili nie jest źle, ale denerwuje mnie zmienne nastawienie do Bartomeu.

0

Fajnie by było, gdyby trenował kogoś z kim grał, a na Iniestę są jeszcze mniejsze szanse. Może na Ter Stegena są szanse.

4

Fajnie by było, gdyby zdążył jeszcze trenować Messiego, ale wiem, że to mało realne.

4

To był żart odnoszący się do tego, że Pique powiedział, że Espanyol jest z Cornella. Cornella to miasto z aglomeracji barcelońskiej, ale jednak nie Barcelona.

2

Ale dla którego miasta to będzie ważne? Dla Barcelony czy dla Cornella? Dlaczego nie sprecyzował?

0

Też racja, ale motyw finansowy jest tu przecież ewidentny, nie wszystkie domysły muszą być od razu złe

1

Ja też i pewnie wielu innych też

0

W tym artykule jest sama prawda, ale np. napastnicy z Barcy B pewnie by byli wiecznymi rezerwowymi i by się zmarnowali i wtedy Barca też by nie mała z nich korzyści, jakby ich już raz na jakiś czas wpuściła, więc tu występuje konflikt tragiczny. Najlepiej wypożyczać wychowanków z opcją pierwokupu.

3

Szkoda, bo powinna

0

Myślę, że cień Messiego był drugim (drugim, nie żadnym- nie zrozum mnie źle) powodem, a pierwszy to kasa. Poza tym z jednej strony cień, a z drugiej przyjaźń...

0

Nie lubię petrodolarów, ale perezodolarów też nie

1

Ja szanuję Real i nie jestem zagorzałym fanatykiem spalenia ich na stosie, ale nigdy nie będę im kibicować. Z jednej strony to prawda, że jak się jest za Barcą, to nie za Realem, ale z drugiej strony nie kibicowanie komuś to nie od razu nienawiść. Nie przesadzajmy w żadną stronę.
Casillas szanował wszystkich, Raul mówił, że kibicuje całej lidze hiszpańskiej i Barcę też lubi, tylko mniej niż Real.

1

Real- PSG

Przez 90 minut kibice Barcy znowu lubią Neymara :-D :-P

3

A Real jest biedny? Galacticos, Ronaldo, Bale... To oczywiście inna kategoria niż szejkowie, ale też wszystko załatwiają kasą...

0

Też racja, ale całokształt polityki transferowej Barcy często jest frajerski. Co innego jeden przypadek, a co innego w koło te same błędy...

4

Będzie Griezmann

0

Czyli w następnym meczu znowu szykuje jakąś prowokację... (To jednak było oczywiste bez czytania tego wywiadu...)

0

Jakby uczciwie dał po czerwonej kartce 2 obrońcom Alaves, to byśmy tyle nastrzelali, że ta 1 sytuacja nie zrobiłaby większej różnicy.

0

Chyba tragedii nie ma- Valverde jest ważniejszy od De la Fuente, a Valverde nie ma kary.
Tzn. z sędziowaniem jest tragedia, ale to powszechnie wiadomo...

0

Gracies Masche!!!

27

Wielki powrót po kontuzji!

0

Fenomenalna wiadomość!!! Tylko żeby ich zbyt szybko nie sprzedawać!

0

Rozumiem, że ma kontuzję, ale gdyby Barca miała pod koniec meczu korzystny wynik, to bym go symbolicznie wpuścił w 89. minucie.

0

Uff... 2 tyg to prawie nic w kontekście Vermaelena, a szybszy debiut Miny mnie bardzo cieszy. Tylko niech go za te 2 tyg trochę oszczędzają, mając Minę, bo jak Verma nie ma kontuzji, to jest dobry, tylko zbyt często ma

2

Bardzo się cieszę, że wyszedł na prostą po kontuzji!

0

Z Pique chodziło mi tylko o LM, a widzę, że źle to ująłem, więc dzięki :-D

0

Tak samo Pique z Manchesterem i Barcą, a to bardzo rzadkie. Jednak moim zdaniem to bardzo prawdopodobne, że gdyby Eto'o został z Barcą, to Barca jako pierwszy klub w historii obroniłby LM i Eto'o wyszedłby tak samo, a Barca lepiej. Ibra jest dobry, ale do Barcy nie pasował.

0

Mam nadzieję, że to się odnosi tylko do tego okienka transferowego, do następnego nie.

0

To wszystko prawda, tylko po prostu na 31 meczów przegraliśmy tylko 2, więc jestem bardzo wyrozumiały i wszystko wybaczam póki dobrze idzie.

0

Zawsze mnie denerwowały spekulacje, ale w tym przypadku mam taką samą teorię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?