1

@barteq normalny pracownik też chodzi na L4, tutaj jest to proporcjonalne do zarobków ;) patrz taki deyong

0

Przesyt piłeczki w ostatnich miesiącach spowodował, że nasz dzisiejszy meczyk będzie pierwszym meczem w tym sezonie LN który oglądnę :) w sumie tylko Barcelonę (no i bandę Prodiża) w tym sezonie oglądam do tej pory

2

@draxidox znowu przez jednego pojeba wszyscy będą cierpieć, nie nie jestem zwolennikiem łamania przepisów. 15 punktów za pieszego z telefonem który nie wie co zrobi to jeden z przykładów durnych przepisów, a psy stoją za rogiem i czekają

0

@IrekPOL to fest stary ;)

1

@gukwa śledzik raczej

0

@Firestone Zoo normalnie

0

@Stinger_ Jak mozna lubieć tak nudnego i bezbarwnego typa jak ten angol, penalty kicker

3

@Bartas7VeB nie szkoda ci czasu na spermidło i łolabogę?

2

@Gaz nie wiem, liczby miał. Uparliście się tutaj na niego, zapier..la od początku do końca

3

@arasz1819 mnie te czarne nie przekonują, te sprzed kilku sezonów ze złotymi numerami to był sztos

13

Jak to powiedział Lypski o Siarze? g..o w błyszczącym dresie? i do tego za grube miliony

0

@Stinger_ tera umi trafić a jak trza było to strzelił w bramkarza

1

@MichuZ44 dajta patronajta i nakarmcie algorytm wie najlepiej :) fanboj maxa i meganieobiektywny pajac

0

@beter2 Leo koniecznie musiałby przynieść puchar świata i postawić przed sobą

0

@gr175 pingwinka ;)

3

kurwa jakie to sa placki, idzie kontra i bankowo spierdolą

0

Prodiż... do jutra

0

@VeB 1899 razem z siuuuuu na spólkę

1

Skorupski co sie popisoł

0

@macio_944 a Borek? co pisze?

1

@Faro fajna te koszulka bez sponsora

0

@tomek8756 zobacz komenty pod fanpage pewnej "truckerki" IB ;) tam to onaniści dopiero w formie, choć sam obiekt westchnień dosyć przeciętny

1

15

To sprawia, że jedna z drużyn będzie miała o 48 godzin odpoczynku więcej - ciekawe, że zawsze to jest TA drużyna

2

@Faro niech sie lepiej zajmie kopytem somsiada

2

To było więcen niz pewene, to szklanka

0

@Popitek12 on tylko topowym autem umi

4

@AxelF nie zapomnij jeszcze o gorącej głowie, głupich faulach i odklejkach no i oczywiście nieskaczący po herbie

0

@vangoor frankidejonk lubi to

1

Bółka troche nieświeża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?