SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq normalny pracownik też chodzi na L4, tutaj jest to proporcjonalne do zarobków ;) patrz taki deyong
0
Przesyt piłeczki w ostatnich miesiącach spowodował, że nasz dzisiejszy meczyk będzie pierwszym meczem w tym sezonie LN który oglądnę :) w sumie tylko Barcelonę (no i bandę Prodiża) w tym sezonie oglądam do tej pory
2
@draxidox znowu przez jednego pojeba wszyscy będą cierpieć, nie nie jestem zwolennikiem łamania przepisów. 15 punktów za pieszego z telefonem który nie wie co zrobi to jeden z przykładów durnych przepisów, a psy stoją za rogiem i czekają
0
@IrekPOL to fest stary ;)
1
@gukwa śledzik raczej
0
@Firestone Zoo normalnie
0
@Stinger_ Jak mozna lubieć tak nudnego i bezbarwnego typa jak ten angol, penalty kicker
3
@Bartas7VeB nie szkoda ci czasu na spermidło i łolabogę?
2
@Gaz nie wiem, liczby miał. Uparliście się tutaj na niego, zapier..la od początku do końca
3
@arasz1819 mnie te czarne nie przekonują, te sprzed kilku sezonów ze złotymi numerami to był sztos
13
Jak to powiedział Lypski o Siarze? g..o w błyszczącym dresie? i do tego za grube miliony
0
@Stinger_ tera umi trafić a jak trza było to strzelił w bramkarza
1
@MichuZ44 dajta patronajta i nakarmcie algorytm wie najlepiej :) fanboj maxa i meganieobiektywny pajac
0
@beter2 Leo koniecznie musiałby przynieść puchar świata i postawić przed sobą
0
@gr175 pingwinka ;)
3
kurwa jakie to sa placki, idzie kontra i bankowo spierdolą
0
Prodiż... do jutra
0
@VeB 1899 razem z siuuuuu na spólkę
1
Skorupski co sie popisoł
0
@macio_944 a Borek? co pisze?
1
@Faro fajna te koszulka bez sponsora
0
@tomek8756 zobacz komenty pod fanpage pewnej "truckerki" IB ;) tam to onaniści dopiero w formie, choć sam obiekt westchnień dosyć przeciętny
1
@Dankho94isback usa
15
To sprawia, że jedna z drużyn będzie miała o 48 godzin odpoczynku więcej - ciekawe, że zawsze to jest TA drużyna
2
@Faro niech sie lepiej zajmie kopytem somsiada
2
To było więcen niz pewene, to szklanka
0
@Popitek12 on tylko topowym autem umi
4
@AxelF nie zapomnij jeszcze o gorącej głowie, głupich faulach i odklejkach no i oczywiście nieskaczący po herbie
0
@vangoor frankidejonk lubi to
1
Bółka troche nieświeża