1

@Zoker Jak dostaną atletiko to już są w finale, city też nie przekonuje. Real gra konkrety, trzy strzały i do domu.... Jak dojdą do finału to wygrają, na szczęści przejebali puchar krajowy i ewentualnego trypletu nie będzie ;)

0

jednonogi bandyta, jak trynkało

0

@radlew Roberto stoi w blokach, zablokuje pozycję na lata ;)

21

Pedro to był gość, szkoda że odszedł.

0

to ci kapiszon, on chyba widzi że jest nie pasującym ogniwem u nas i ściemnia :) inna sprawa że to jest był i będzie tylko średniak

1

@kubix05 gloryfikowanie jp2 jest błędem, oczywiście ma zasługi bezapelacyjnie ale trzeba też zobaczyć na drugą stronę medalu a tam już tak kolorowo nie bylo

5

@kubix05 to ten co niedowidział pedofilii w KK? niedowidzący i niedosłyszący

0

@AmigoBlancos tego co niedowidział pedofilii w KK?

0

góral już dzwonił do czesia i mówił, żeby się nie martwił Leo

1

@Johnnie_Walker ciorne już takie są, wieczne ofiary podobnie jak judeny

0

Numer niech odda Pedriemu a sam weźmie z Barcy B bo szkoda blokować etat

0

@DSDaniels trafiłeś pajacu :) ale rogiem w futryny jak wychodziłeś z domu

0

@michal26 moim zdaniem nie :) aktualnie to bez znaczenia

0

@zadafcb ta to może tytuł na bazie całej kariery? co ty pierdolisz, fia sama przyznała się że tam popełnili błąd, złamali regulamin

0

@Amigo_Blanco odpal sobie Nascar to zobaczysz jak wygląda rywalizacja

0

@zadafcb wygrał go uczczciwie Twoim zdaniem? nie jestem kibicem ciornego ale oszukali go tam, nie miał podejścia maksik w tym wyścigu

1

@Kurkmen jedyny motorsport w którym wyprzedzasz tylko przy drs :)

1

@DonMatteo901 maksik to pierwszy płaczek F1, w ubiegłym sezonie ukradł tytuł to mu pasowało :)

3

@radlew no i dobrze, po co nam zabawki za miliony, dwie chińskie po 120 000 000 mieliśmy

4

Zapakować ładnie i sprzedać. Dobry zawodnik ale zupełnie nie pasuje do Barcelony.

0

@daniel32778 powinna wygrać francja bo?

0

@dominikb ile to było pierdol..ia że oczekuje dobrego projektu sportowego, chce trofea itd, transfery planował i zaklepywał

20

Nie, niech nie wraca, niech liczy dutki w Paryżu. Adios amigo.

3

@Lucassito widać tę radość po nejmarze i messim

0

@Adi123456789 chyba naciągał na kasę

1

@Adi123456789 Bo nie jestem zapatrzony w gościa który od 3 sezonów gra/chodzi coraz słabiej? Kibicuję Barcelonie od ponad 30 lat i dla mnie Barcelona jest większa od Messiego. Teraz kiedy zaczyna się budowa nowej drużyny dla niego nie ma miejsca, jest najlepszym graczem ever, ale jego rozdział w FCB jest zamknięty.

9

@Adi123456789 za 3 lata niech wróci na puchar gampera i zrobi mu się adios amigo

14

Messi niech nie wraca, bo niby po co? znowu fochy, dreptanie i psucie atmosfery

0

@rumilas szkoda że z ową Granadą zagrało 10 piłkarzy i jeden spacerowicz/turysta, aktualnie zwiedzający Paris

3

Ciężka sprawa, ale do zrobienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?