SeWo77
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker Jak dostaną atletiko to już są w finale, city też nie przekonuje. Real gra konkrety, trzy strzały i do domu.... Jak dojdą do finału to wygrają, na szczęści przejebali puchar krajowy i ewentualnego trypletu nie będzie ;)
0
jednonogi bandyta, jak trynkało
0
@radlew Roberto stoi w blokach, zablokuje pozycję na lata ;)
21
Pedro to był gość, szkoda że odszedł.
0
to ci kapiszon, on chyba widzi że jest nie pasującym ogniwem u nas i ściemnia :) inna sprawa że to jest był i będzie tylko średniak
1
@kubix05 gloryfikowanie jp2 jest błędem, oczywiście ma zasługi bezapelacyjnie ale trzeba też zobaczyć na drugą stronę medalu a tam już tak kolorowo nie bylo
5
@kubix05 to ten co niedowidział pedofilii w KK? niedowidzący i niedosłyszący
0
@AmigoBlancos tego co niedowidział pedofilii w KK?
0
góral już dzwonił do czesia i mówił, żeby się nie martwił Leo
1
@Johnnie_Walker ciorne już takie są, wieczne ofiary podobnie jak judeny
0
Numer niech odda Pedriemu a sam weźmie z Barcy B bo szkoda blokować etat
0
@DSDaniels trafiłeś pajacu :) ale rogiem w futryny jak wychodziłeś z domu
0
@michal26 moim zdaniem nie :) aktualnie to bez znaczenia
0
@zadafcb ta to może tytuł na bazie całej kariery? co ty pierdolisz, fia sama przyznała się że tam popełnili błąd, złamali regulamin
0
@Amigo_Blanco odpal sobie Nascar to zobaczysz jak wygląda rywalizacja
0
@zadafcb wygrał go uczczciwie Twoim zdaniem? nie jestem kibicem ciornego ale oszukali go tam, nie miał podejścia maksik w tym wyścigu
1
@Kurkmen jedyny motorsport w którym wyprzedzasz tylko przy drs :)
1
@DonMatteo901 maksik to pierwszy płaczek F1, w ubiegłym sezonie ukradł tytuł to mu pasowało :)
3
@radlew no i dobrze, po co nam zabawki za miliony, dwie chińskie po 120 000 000 mieliśmy
4
Zapakować ładnie i sprzedać. Dobry zawodnik ale zupełnie nie pasuje do Barcelony.
0
@daniel32778 powinna wygrać francja bo?
0
@dominikb ile to było pierdol..ia że oczekuje dobrego projektu sportowego, chce trofea itd, transfery planował i zaklepywał
20
Nie, niech nie wraca, niech liczy dutki w Paryżu. Adios amigo.
3
@Lucassito widać tę radość po nejmarze i messim
0
@Adi123456789 chyba naciągał na kasę
1
@Adi123456789 Bo nie jestem zapatrzony w gościa który od 3 sezonów gra/chodzi coraz słabiej? Kibicuję Barcelonie od ponad 30 lat i dla mnie Barcelona jest większa od Messiego. Teraz kiedy zaczyna się budowa nowej drużyny dla niego nie ma miejsca, jest najlepszym graczem ever, ale jego rozdział w FCB jest zamknięty.
9
@Adi123456789 za 3 lata niech wróci na puchar gampera i zrobi mu się adios amigo
14
Messi niech nie wraca, bo niby po co? znowu fochy, dreptanie i psucie atmosfery
0
@rumilas szkoda że z ową Granadą zagrało 10 piłkarzy i jeden spacerowicz/turysta, aktualnie zwiedzający Paris
3
Ciężka sprawa, ale do zrobienia.