2

co na to ekspery przeglądu sportowego lotar matołus? Jak to było, słaboi gracie :)

0

i ronaldo wygra turniej, zobaczycie...

0

@Barca1992 bo to dobry sędzia jest, kiedyś bywało różnie ale od dłuższego czasu jest top

5

@lucca87 tu chodzi chyba o ostatni uraz, wrócił wtedy z kadry z urazem

0

@Emhyr bo Bór to celebryta na wuju się zna, patrz - mbappe w realu od lata ;)

0

@gaucho104 dobre pytanie, ja szukam corela

0

@matirix20 no nie jakieś 10kg większy ;) ale w realuy był sztos

0

@DonMatteo901 czechu zaczyna swój koniec

0

@mekston Nie zawsze a nawet przeciwnie mocne wejście w turniej gwarantuję długą obecność. 1/8 to sito

1

@12Cule34 nie becz, jeszcze majo 2 mecze to wyjdo, chyba że znowu bedzie człapoł

0

Leo dzisiaj Roima/Liverpool/bayern mode

0

Podtrzymuję swoje zdanie AS-ARG 1-1, Mex Arg 2-1 i gramy ostatni mecz o 3 mierjsce

5

@Pawel13sz ahaaah może tjeri ałri, albo boniek?

0

Czy to czasem nasz hedkołcz nie szlifował talentu trenerskiego w Katarze? Kurła Podbeskidzie by ich zrobiło

0

@barcelonaLM z niedoceniana AS zagrają 1-1 w pierwszym meczu i z Meksykiem o życie będą grali, róbcie screeny ;)

8

Pierwsze powołanie i wyjdzie od pierwszej :) byle po turnieju nie zleciały się szejki po niego

0

@Encore I jak to sie ma do tego że turbo Alexa F. traktuje jak ojca itd. Zawsze powtarzał że to jego osoba jest najważniejsza w jego karierze, po czym chciał iśc do MC :)

2

ocho Lapciu wchodzi w interesy z kolumbijczykami ;)

4

@panczo Lubi też punktowac innych którzy chcą zarobić hajs na patologgi, ale jak on może zarobić to wchodzi w to nawet jak wali patologią którą wyśmiewa u innych

5

Wróci połamany...

1

Komentarz usunięty

1

hehehe kolejna perła, kolejny demir...

0

@analitykTaktyki tam była rocha directa, kontrolował kilka razy zeby go trafić, widać to na powtórkach.... tam chyba głowa nie dojezdza od kilkuy meczy, no cóż latynoscy tancerze itd

0

@SinMistico Lahoz od jakiegoś czasu gwiżdże uczciwie, robi szoł ale bardziej w kwestiach teatralnych ;) fajnie dyskutuje, tłumaczy

2

Wszyscy którzy wątpili, pisali poliuderowane WON

0

@!34RC3!_0N4 jeden argument za tym wuefistą, jeden podaj. To jest dno a jie trener, psychika drużyny nie istnieje, taktyka też

6

Parodia a nie klub, na 90% wypadnie do końca sezonu na mindialu

1

@El dominatore Ty to jesteś dominatore ale internetu :) w życiu pewniem mamlas jakich mało

9

@El dominatore sam masz mentalność przegrywa

1

@Robertog10 Patrzysz na Carlesa po latach nbiegrania, wtedy troszku się koloryzuje, coś jak wsponinanie dzieciństwa. Moim zdaniem Gerard to numer jeden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?