0

o drugą żółtą dla naczosa też dymio w madrycie?

0

@Cygan BRC Daj już spokój z tym Kowalem, ciągle ktoś się go czepia, że nayebany itd, no ludzie kochani :) Wiadomo jaki jest Wojciech, można go lubić lub nie ale nadaje się na eksperta.

1

Tak teraz patrzę już bez wczorajszych emocji na bramkę Kessiego i wykończył to idealnie, na zimno :) Nachodzi mnie myśl - dobrze że to nie był Ferran albo Ansu....

0

jórek nasz biały ręczniku ;) jak to dobrze że nie pojechałeś do Niemiec w 2006, Król Artur tam pokazał jak się broni

0

@Chaoss a dokładnie o co chodzi?

1

@Bykunn
z góry będzie polecenie o wygranej kundelka

0

@SteuerFreiMoney dwa lata temu miałeś fajny finisz sezonu i mistrzostwo podarowane przy zielonym stoliku

0

@Pawel13sz to od dawna wiadomo :) mokre sny o vinim miewa

2

hehehe pod kundelka maksika ustawione ;)

1

@fanRealuAlespoko to tak jakby rajd samochodowy liczyć od warunków, jeden leci po suchym a drugiemu spadł deszcz, żeby nie było niebezpiecznie to za każdy km odliczają xx sekund ;) nie kupuję tekstu że kraft przyebał 246 i ciężko miał lądować, drugi też powinien miec identyczne warunki, a jak się boi to skraca lot :) kraft w dupie z ocenami za styl a ten ląduje bezpiecznie

1

@fanRealuAlespoko i cyk granerudzik obniża skacze 12m mniej i jest lider :) śmieszny ten sport, oni w cyrku powinni brać udział

0

@macio_944 normalnię Ćwiąkał Ci sie odpalił ;)

0

akurat na drugo lige bedzie

0

@Chaoss gutowski już mokry :)

4

@Krystian1588 tania ta liga 7,3 mln ojro za dwie dekady gwizdania

0

@kamar24 u mnie na ps5

11

@gacper nie da się ostatnio na niego patrzeć, tam musi być problem psychiczny, jakieś problemy osobiste. Wiara że się odbuduje jednak nadal jest :)

0

@Rust_Cohle Studzę emocje gdyż wreszcie przyjdzie taki dzień że vinicjusz zagra meczycho z nami

1

@mikokarla to si wjedzie 1-7-3 jak na bernabełu i mogo atakować

0

@Faro a konar płonie czy dalej nie?

1

@Sir0ckyyy a viniego biednego ocenił?

0

@kondzix2115 Ja mam, aktualnie Epix2 natomiast wcześniej miałem Venu 2. Polecam, oba świetne z amoledem.

0

na bimbało by się przydał

0

@Nhyz borzydar ;) ifanof

0

@!34RC3!_0N4 tak ich zajechał że w ubiegłym sezonie wygrali ll i lm. Zawsze w tym okresie mają dołek, my niestety idziemy na farcie lub los nam zwraca co zabrał

0

@dniel bo real ma trenera a my Czaweiego?

0

@Pawel13sz daj spokój z tym Kręcidłem i jego sposobem wypowiedzi... la liga - kręcidło wszędzie, nba - kręcidło wszędzie no k...a mać

2

Ćwiakała w swoim najnowszym wywodzie - nie ma co po raz kolejny się zajmowac winicjuszem, e tam mógł dostać drugą i szkoda gadać. OK, czekamy na kolejny film o biednym winim, prowokowanym nawet przez za wysoką trawę.

1

Wstydzić się czego? przegraliśmy 2-6 0-5 czy 0-4 u siebie ? ;) kim miał grać, przy takich brakach z przodu zagrał perfekcyjnie, gdyby nie #10 to byłoby dwa... Nie jestem fanem xaviego ale tutaj włoskiego dziadziusia oszukał. Dla stękających jak biali ograci city w ubiegłym roku? busowali i na końcu mieli farta.

0

@PietrasCoelho uważaj z tym pajacowaniem bo dostałem za to ostatnio 48h odpoczynku :) odpisałem tak białemu na naszej stronie i 3 minuty później już był ban

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?