2

@maroon Ten świat jest już taki, że zaraz niczego nie będzie można powiedzieć. Niby wolność słowa, ale...

0

Zombiebobry, to musi być ciekawy film. Będzie oglądane...

0

@PatrykBarca LAVALANTULA :) polecam filmik

0

@DIPENNN Jak oni w ogóle ich wybierają? Czy ktoś po prostu rzuca nazwiskami i losowo jakoś to przechodzi czy co? xD

1

@PatrykBarca Samym tytułem zachęciłeś mnie do obejrzenia

0

@Rewolucja123 No, nie sądziłem, że może spotkać Barcę coś gorszego niż Koeman i Luuk, znowu się myliłem...

1

@Woland10 Potężny Ronald Koeman wyjaśnia media

2

Koeman mocno się pogubił i chyba nie do końca rozumie w czym tkwi problem. Nie mówię już tylko o taktyce, ale także o wypowiedziach na konferencjach. Oj Koeman, coś Ty narobił?

0

@sintesox Akurat o tę trójkę bym się nie martwił jakoś szczególnie, no może poza FDJ

0

@eckov Piękny to był mecz

0

@Gaz Przez Barcelonę przechodziło wiele nazwisk, ale śmiało mogę stwierdzić, że Luuk to zdecydowanie najgorszy transfer, który nie broni się dosłownie NICZYM.
0 szybkości
0 zwinności
0 kreatywności
0 pomysłu na ustawienie podczas akcji

0

@FC1899Barca Za każdym razem jak na to patrzę to się pytam - Co on brał?

0

@Pilka_jest_okragla Nie będę wypowiadał się na ten temat, bo nie mam jednego wyraźnego odczucia co do niego, ale rzeczywiście te wyjście z bramki, o którym mowa to jakieś nieporozumienie

2

@BarcaInfo Oni nigdy nie wyciągają wniosków, nie dziwić więc powinno, że sytuacja zamiast się poprawiać to jeszcze bardziej się pogarsza

1

@Comentateiro Na pewno nie od trenowania ^^

1

@Pawel13sz Wreszcie jakieś pozytywne informacje

0

@Kamilos84 Outlasta III w nim robią

1

@norbi77 Nie bierzcie narkotyków bo was zmiotą z planszy!

1

@Odcinkowy Kasper ogląda polską ekstraklasę? Zaskoczył mnie, nie powiem xD

1

@Deeespacito Słowo klucz ;D

1

@AllBundy Słuchaj All, jest jak jest. Nic nie poradzisz...

3

@barcelonaLM Tak wygląda nasza polityka, nic nowego...

0

@Gaz Nie wiemy ile dokładnie w tym prawdy, ale wygląda to niepokojąco i jeśli rzeczywiście jest tak jak mówią to jest większa tragedia niż można było przypuszczać.

1

@MesQueUnClub96 Umówmy się, że za rok 2020 to Robercik złota piłka, a za następny Messi

2

@gumaz Szeryf nie może być pijany na służbie xD

0

@gumaz Nie, niestety obowiązki w postaci pracy wzywają, chyba że mam wolne, wtedy jak najbardziej :D

1

@gumaz Siedzę na Rambli i prowadzę overwatch :D

1

@amanter Nigdy nie mów nigdy, w końcu każdy rekord zostanie kiedyś pobity

0

@gumaz Ja chodzę spać w okolicach 1:00 w nocy i łatwo mi się zasypia, ale niestety gdybym chciał położyć się wcześniej to miałbym z tym ogromny problem

0

@foczkyyyhg No bo tak właśnie jest. Jesteśmy w czarnej d..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?