Sau_Ron
Dołączył/a: wrzesień 2021
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@maroon Ten świat jest już taki, że zaraz niczego nie będzie można powiedzieć. Niby wolność słowa, ale...
0
Zombiebobry, to musi być ciekawy film. Będzie oglądane...
0
@PatrykBarca LAVALANTULA :) polecam filmik
0
@DIPENNN Jak oni w ogóle ich wybierają? Czy ktoś po prostu rzuca nazwiskami i losowo jakoś to przechodzi czy co? xD
1
@PatrykBarca Samym tytułem zachęciłeś mnie do obejrzenia
0
@Rewolucja123 No, nie sądziłem, że może spotkać Barcę coś gorszego niż Koeman i Luuk, znowu się myliłem...
1
@Woland10 Potężny Ronald Koeman wyjaśnia media
2
Koeman mocno się pogubił i chyba nie do końca rozumie w czym tkwi problem. Nie mówię już tylko o taktyce, ale także o wypowiedziach na konferencjach. Oj Koeman, coś Ty narobił?
0
@sintesox Akurat o tę trójkę bym się nie martwił jakoś szczególnie, no może poza FDJ
0
@eckov Piękny to był mecz
0
@Gaz Przez Barcelonę przechodziło wiele nazwisk, ale śmiało mogę stwierdzić, że Luuk to zdecydowanie najgorszy transfer, który nie broni się dosłownie NICZYM.
0 szybkości
0 zwinności
0 kreatywności
0 pomysłu na ustawienie podczas akcji
0
@FC1899Barca Za każdym razem jak na to patrzę to się pytam - Co on brał?
0
@Pilka_jest_okragla Nie będę wypowiadał się na ten temat, bo nie mam jednego wyraźnego odczucia co do niego, ale rzeczywiście te wyjście z bramki, o którym mowa to jakieś nieporozumienie
2
@BarcaInfo Oni nigdy nie wyciągają wniosków, nie dziwić więc powinno, że sytuacja zamiast się poprawiać to jeszcze bardziej się pogarsza
1
@Comentateiro Na pewno nie od trenowania ^^
1
@Pawel13sz Wreszcie jakieś pozytywne informacje
0
@Kamilos84 Outlasta III w nim robią
1
@norbi77 Nie bierzcie narkotyków bo was zmiotą z planszy!
1
@Odcinkowy Kasper ogląda polską ekstraklasę? Zaskoczył mnie, nie powiem xD
1
@Deeespacito Słowo klucz ;D
1
@AllBundy Słuchaj All, jest jak jest. Nic nie poradzisz...
3
@barcelonaLM Tak wygląda nasza polityka, nic nowego...
0
@Gaz Nie wiemy ile dokładnie w tym prawdy, ale wygląda to niepokojąco i jeśli rzeczywiście jest tak jak mówią to jest większa tragedia niż można było przypuszczać.
1
@MesQueUnClub96 Umówmy się, że za rok 2020 to Robercik złota piłka, a za następny Messi
2
@gumaz Szeryf nie może być pijany na służbie xD
0
@gumaz Nie, niestety obowiązki w postaci pracy wzywają, chyba że mam wolne, wtedy jak najbardziej :D
1
@gumaz Siedzę na Rambli i prowadzę overwatch :D
1
@amanter Nigdy nie mów nigdy, w końcu każdy rekord zostanie kiedyś pobity
0
@gumaz Ja chodzę spać w okolicach 1:00 w nocy i łatwo mi się zasypia, ale niestety gdybym chciał położyć się wcześniej to miałbym z tym ogromny problem
0
@foczkyyyhg No bo tak właśnie jest. Jesteśmy w czarnej d..