Salchent
Dołączył/a: styczeń 2018
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Arden Real powinien wywalić Bellinghama, bo chyba woli Messiego od Ronaldo
1
Dawaj już to P$G, człowiek po dzisiejszym meczu się doczekać nie może
0
@Faro jak city chce się pozbyć Rodriego to bierzemy
0
Z ciekawości jakiego zawodnika chcielibyście u nas obecnie zobaczyć, ja osobiście Rodriego
0
Weryfikacja ligi włoskiej
0
Ludzie z notatnika z dnia na dzień są co raz głupsi, płakać mamy, że awansowaliśmy czy jak
1
@Chucky Real bierze city i Walker pokazuje męczennikowi gdzie jego miejsce
0
Kiedyś MSN wchodziło na boisko i awans do ćwierćfinału to formalność, dziś gramy młodzieżą z kontuzjowaną pomocą, awans cieszy jeszcze bardziej, brawo chłopaki
1
@Popitek12 chłop mając 17 lat gra jak 27 letni obrońca, jak dalej się będzie tak rozwijać to będziemy mieć z niego pociechę na 15 lat
1
@dzanopl w końcu byli zawodnicy city
0
Byle nie City, niech sobie Real z nimi pogra
1
Roberto nowy kontrakt
0
Gość z numerem 9 do zmiany panie trenerze
1
O Boże kogo on wprowadza
2
Yamal jesteś boski
0
@D10SLEO póki Chris startuje Ramon może zapomnieć o tytule :D, niestety trafił w zły okres by sylwetkę ma również kozacka, jednak szczegóły u Chrisa są miażdżące
1
Ronnie Coleman najlepszy kulturysta z wagi open w historii, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
0
@ShawnC bramkę z psg i rajd z realem dał, styka na całą karierę :D
4
Yamal, Gavi, Cubarsi, piękne produkty naszej szkółki
0
Mbappe pasuje do nas, a Haaland do Realu, szkoda, że nie realne
0
@mateusz33 nie wiem, hmm może Man City
0
@IMBALEO źle się zestarzeją
1
Liverpool jaki szpital, Alison, Salah, Nunez, Jota, Jones, Trent, Thiago, Szoboszlai
1
@Arden i o 18 więcej straconych
2
Ładny strzał Dembele
1
De jong zaczął i skończył, piękny Holender
0
Raphinha by tego pewnie nie trafił, ale koniec końców brawo
0
Czemu gość nie dostał żółtej za faul na Cancelo
1
Boże jedyny co oni robią
2
No i powinno być z 3:0, a zaraz będzie jakieś 1:1