9

De jong załatwił sobie jak w wojsku, do psychologa i na rok L4 płatne 100%

4

@KamQiX i dalej gra jak przy przyjściu z Ajaxu XD przez 5 lat stanął w rozwoju, a pensja rośnie

8

De jonga można dodać do najgorszych transferów klubu, największa pensja, wieczne L4, gość ma Arabię Saudyjską w Europie mieszkając w pięknym mieście

1

Sądząc po niektórych komentarzach powinniśmy już zamknąć sezon i dać Realowi tryplet

9

Męczennik zaczyna show

1

@fart no to faktycznie jedyny plus, póki nie odejdzie de jong i Lenglet to nie będziemy mogli rejestrować normalnie zawodników, a znając życie będziemy się z nimi bujać do końca kontraktów

1

Grubo lecimy ze sprzedażami póki co Araujo za 10 mln, Oriol i Dest za darmo

0

Odejście de jonga i drugiego kwiatka Lengleta to byłoby największe wydarzenie tego okienka dla nas

3

Chelsea 17 kontraktów do + 2030 roku xd

1

Niech sobie Real wygrywa jakiś Superpuchar Europy, my za to przegraliśmy puchar Tymbarka

3

Jak wtorek to automaty

1

Z tym zbiorem amatorów zwanym zarządem nic nie ugramy, serio nie rozumiem jak można wydawać siano na kolejnego pomocnika, gdzie potrzebny jest skrzydłowy lub SPD, jak nie da się kupić żadnego z nich to lepiej było oszczędzić kasę i za rok spróbować kupić kogoś za większe pieniądze, no ale co to by było za okienko gdybyśmy standardowo nie wydali 60 mln na średniaka

10

Znowu kolejny sezon z pchaniem pomocnika na skrzydło, bez skrzydłowego, bez napastnika, z inwalidami w pomocy, z 17 letnim Yamalem trzymającym cały atak i tak tu się żyje w tej w Barcelonie

0

"Laporta, podpisz Nico!", a prezydent Barcelony odpowiedział na to: "Mamy już dobrą kadrę", dzisiaj dobre show pokazali

0

@okiemtypera_lucaxx95 i tempurka do tego

0

Na 6 naszych głównych pomocników nie grał żaden od pierwszej minuty, a tylko jeden wszedł na 20 minut

2

Oby Yamal dobrze odpoczął, bo kolejny sezon będzie pchanie gry przez jedno skrzydło, ciekawe kogo koło losu wylosuje do gry na LS, Olmo, Pedri czy Gavi

0

Znając Barcelonę to po kupnie Rodriego i braku skrzydłowego i go by próbowali upchnąć na skrzydle

1

@Sinirsey Roberto odskoczy każdą pozycję, a nie poczekaj

2

Media dalej będą wciskać, że gruby oszust próbuje do końca podpisać Nico

0

Roberto szacuneczek do końca, nigdy nie robił problemów o szmal czy pozycje w zespole, do końca akceptował swoją rolę

3

Władcy pierścieni top

0

Kolejny blok Leona

1

Leon trzy ataki nie skończone xD

1

Leon dwa punkty w dwóch setach, Zatorski impostor

1

X Zatorski D .

0

Znowu jednego mniej z Zatorskim

1

@AssisMoreira siatkarze bez piłki też by nie pograli

0

@Colon oczywiście, że z boksu

1

@Kengo mój wuefista z technikum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?