4

@NeroTFP1 w końcu ktoś to im wyjaśnił. Bo już miałem pisać.

0

@norbi77 zależy od klubu. W Barcelonie co pół roku.

1

@Kgorecki2500 Kaczyński zdecydował, że Wąsik I Kamiński dobrze posłużą do jego gry jako więźniowie polityczni.

24

Ile byście nie pisali jak to będziecie strzelać w Sylwka, to i tak byłego komendanta pisiej milicji nie przebijecie.

1

@Popitek12 nie, bo ten mundial nie powinien się tam odbyć w tamtym terminie.

2

@maroon piec na biomase, piec na gaz drzewny, pompa ciepła wiatrowa, pompa ciepła gruntowa, ogrzewanie elektryczne wspomagane fotowoltaiką. I zobaczymy jak będzie traktowany gaz biolpg

1

@hayek nic im nie spadnie. Kluby też nie są zadowolone z tylu meczów. I Arabowie podbijają stawki.

2

Piłkarze grożą podjęciem kroków prawnych w związku z rosnącymi wymaganiami meczowymi. Chodzi oczywiście o coraz większe obciążenia fizyczne i psychiczne, wszystko w związku z nowymi oraz rozwijającymi się rozgrywkami. Terminarze puchną do granic możliwości.

Maheta Molango, przewodniczący Stowarzyszenia Zawodowych Piłkarzy: "Czuję, że osiągnęliśmy etap, w którym ludzie są gotowi podjąć kroki prawne, gdzie ludzie są gotowi podjąć konkretne działania na boisku, aby spróbować rozwiązać ten problem, ponieważ jest to smutny stan rzeczy".

"Myślę, że to porażka futbolu, gdy piłkarze muszą wziąć sprawiedliwość w swoje ręce, ponieważ nie czują się chronieni”.

SkyNews

0

@GeneralXavi no nie wiem. Jakby wywalić stąd politykę, to ponad połowa kontentu wyglądałaby tak:

- gdzie kupię/obejrzę
- Jowita
- mój stary

Czyli jeszcze większa bieda niż polityczne nawalanki.

0

@LS jak to w życiu bywa prawakowi skończyły się argumenty, bo tego już w tvpis nie powiedzieli, więc wymyśla sobie bzdury. Dobrego dnia, mimo wszystko.

1

@LS nie no, w ogóle nie ma problemu. Coś tam sobie wlatuje w głąb kraju i nie ma problemu. Nieważne. Nic się nie stało. Nie ma po co ludzi ostrzegać, nie ma po co reagować. Lepiej zrobić sobie selfie z kołem gospodyń, albo rozwalić linię wysokiego napięcia helikopterem.

Bum z drugiej wojny raczej nie leży na drodze leśnej, a poza tym nikt na to wpływu już nie ma. Za to odpowiedzialny człowiek, na odpowiedzialnym stanowisku ma narzędzia na zabezpieczenie terenu, na który nie wiadomo co wleciało.

5

@LS bunkier od razu? Jak zwykle prawak nie widzi nic poza skrajnością. A ja na przykład gdy jadę z rodziną na spacer do lasu wolałbym wiedzieć, że nic co może zrobić bum tam nie leży od miesiąca, bo nieudolny minister zamiast obowiązkami zajmuje się propagandą.

1

Pan Zbyszek w formie


0

@Tom0VeB ale to logiczne. Firmy działające międzynarodowo nie działają marketingowo na każdy kraj osobno.

Teraz pytanie, czy jak w Polsce prawacy widzą reklamę z czarnoskórm piłkarzem, lub koszykarzem to też larum grają?

3

@MichuZ44 tu już tylko Braun i jego gaśnica pomoże.

@Tom0VeB tak,wejdź na angielską stronę na przykład i też znajdziesz tę dziewczynkę.

0

Do Polski właśnie wpłynęło 5 mld euro z programu RePowerEU będącego częścią KPO, to środki na tanią zieloną energię - napisała na platformie X minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz.

1

@tadzik447 teraz przed niedzielą, to by się przydało 0,7 czystej, druga gratis.

0

@Krisgum Tusk ma taki plan, żeby nad Wisłą zrobić Europejską Republike Islamską. Przyjechać ma około 50 mln. Muzułmanów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Polacy mają chwilę przed tym wyjechać do Niemiec na szparagi. I wszyscy będą żyć długo i szczęśliwie. Für Deutschland.

P. S. Ponoć poseł Braun ma zostać.

1

@Kgorecki2500 po pierwsze nie ma co mieszać dwóch różnych ustaw. To, że podpisał jedną, wcale nie znaczy, że przy drugiej nie jest marionetką. Oczywiście, że Duda, a raczej Kaczyński dał tu się ograć jak małe dziecko.

@skubi99 Duda w tej chwili jest jeszcze bardziej zależny od Kaczyńskiego, niż w poprzedniej kadencji. On wie, że kaczy to mściwy człowiek i nie raz robił głupoty, bo tak. Dudzie pis jest potrzebny, żeby nie stanąć przed TS. Dużej przewagi nie ma. I o ile posłowie pis za TS dla Dudy nigdy nie zagłosują, to zawsze na polecenie Kaczego część może się rozchorować, a cześć podczas głosowania za trzasnąć w kiblu.

2

@skype77 stary, ale to do ortopedy z takim pytaniem, a nie na la bambie pytasz

0

@Seneka tak właśnie

1

@Compadre zarejestrować go można dopiero w styczniu. Trening chyba już z drużyną zacznie

1

@TR3YWAY zostawiam komentarz, żeby znaleźć wieczorem. Dzięki.

0

@Barcanajlepszyteam Lewa już się zastanowiła i Lewy jest nie na sprzedaż

2

@NeroTFP1 gówniara z paletą? Nigdy! Ja to widzę tak:

1. Robert Lewandowski
2. Robert Lewandowski
3. Robert Lewandowski

1

@RosjaninBut prognoza to prognoza. Wcale mnie nie zdziwi, jak jutro ktoś na podstawie równie mocnych cyferek opublikuje inną.

16

No tak


8

@RosjaninBut to jest prognoza, a prognozy mają do siebie to, że się zmieniają.

0

@Rust_Cohle Ronaldo, Cruyff, van Basten, Beckenbauer, Platini.

To moja piątka

1

@ArterkHD jeśli pytasz o jakość, to ostatnio bardzo spadła. Jeszcze dwa lata temu było przynajmniej ok. Teraz jest słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?