SZYCHA0005
Dołączył/a: listopad 2010
Gniezno
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Magicc89PL tyle że real sporo punktów gubił za koemana, za Xaviego prawie wcale, Xavi wygrywał z naszymi bezpośrednimi rywalami w walce o tytuł(Atletico, Sevilla, Betis, Real) - Koeman nie potrafił wygrywać z poważniejszymi przeciwnikami. Dlatego też kończymy na 2 a nie 8 miejscu
1
@BART97 ten post zainspiorwał mnie do odpalenia ukraińskiej piosenki i w sumie fajna
3
Mam wszystkie pakiety sportowe w Cyfrowym i jak zwykle Barcelony nie da się obejrzeć legalnie, pozdrawiam z pirackiego statku
0
wystarczyło że dobił piłkarzy publicznie ich szkalując xD
0
@Lukas90 mistrzostwo już dawno jest przegrane chłopie, jaki Xavi czy ty myślisz?
0
@Zoker esencja tego czatu xD
0
Jak pokaże że mu reanie zależy na klubie tj pensja max 8-10mln a najlepiej jeszcze mniej to jak najbardziej, a jak liczy się tylko kasa no to naura
1
@Marcin91fcb skojarzyło mi się od razu z Wąsatym kolegą ze skrzydła
0
@Solmyr tak się kończy imprezowanie xD
1
Oj biedne CSKA I Abramowicz z krwią na rękach.
0
A tak btw lagowało komuś w Polsat Boxie lige mistrzów? musiałem przełaczyć mecz na TVP... jaja
0
@Roobo zjechać trochę z pensji i na pewno ktoś by się znalazł
2
Co się stało z tym Messim? czy mu już nie zależy, chociaż mnie to aż tak nie boli bo wybrał najgorszy możliwy klub
1
@talizmo on tam ma chyba juz wyjebane kompletnie xD
0
@Kwiatek67 nie wiem za co szkoda, nikt go do przejścia do frajerów z PSG którzy mają kosę z Barcą nie zmuszał
3
"kibice barcelony są za realem" A kogoś to dziwi? po tym co robiło nam PSG?
0
@TheArtOfCremation bo PSG to frajerski klub xDD nic mnie nie piecze ale zobacz u siebie
0
@MESSIah16 chyba uwypuklili jak skorumpowana jest piłka nożna xD
1
@avenger i Robił Manitę realowi, największym mankamentem VV była motywacja, piłkarzom siadała psycha w lidze mistrzów
0
Depay nieźle tam się w Paryżu bawi
0
FIFA wstyd brudne pieniądze ważniejsze niż ludzkie życie.
2
Ale mnie irytują te kanały, mam eleven a teraz mecz leci znowu na canal+ i trzeba piracić mam wykupiony cały pakiet sport a i tak żeby oglądać tylko i wyłącznie Barcelone musiałbym mieć jeszcze canal+ i viaplay jakiś absurd to jest
33
Spartak powinien być instant wyrzucony z rozgrywek od tego zacznijmy
2
@Roxi bo Dani to legenda klubu
0
Łezka sie w oku kręci
0
Smutny wieczór, czytając zawistne komentarze na la rambli tylko dobijaja człowieka
2
@drozdi a co mam mówić o kontuzjowanym piłkarzu? ale z zajechaniem to prawda
0
LE dla mnie spoko w LM odpadlibyśmy pewnie z hukiem w 1/8 a tak moze cos pogramy z europejskimi zespolami zawsze doswiadczenie do mlodych zawodnikow, mamy okres przejściowy ale w końcu wrócimy
1
Mamy zbyt słabą kadrę na bayern koniec kropka, szkoda tego meczu z benfica
0
@tomcias10 jaką kadre ma bayern a jaka barcelona chłopie