Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Bykunn Raczej pamiętają odpały posłów KO przy granicy z białorusią
0
@RosjaninBut Nawet przystawka Hołownia też jest skończony :P
8
@GTBTP Sztab to sobie też fatalny wybrał
1
@PatrychoO Prostytutki :D
1
@spacer Może będzie też panną Nawrota :D
0
@Deathwing112 Niedługo będą dostawać w euro mieszkając w Polsce :P
1
@Criss18Barca Zdecydują wyborcy którzy nie odpowiedzieli na kogo głosują
2
@PeteR10 "Cóż szkodzi okłamać"
0
@Encore To chyba TVP oficjalnie przegrało wybory dla Trzaskowskiego xD
5
@chosenone Masz już rewir przydzielony?
15
@Encore Pewnie prince polo ukradli :D
15
@pax Na przyszłość polecam nie głosować w pierwszej Turze na osoby pokroju Trzaskowskiego to w drugiej turze będzie Zandberg lub Mentzen i nie będzie trzeba głosować na mniejsze zło.
1
@thecreativepl Oni to później poprawili ustawa przeszła do sejmu i KO zagłosowała przeciw
0
@nowy19pl Ale mają ogromne koszta, przychody w biznesie nie mają znaczenia tylko dochody.
1
@GTBTP Mi się zdaje że te wybory KO jak już to przegra kartą Murana bo codziennie widzę materiały od topowych Youtuberów z tą aferą nawet taki Nitro który głosował na Trzaska w 2020r i 2023r na KO po nich pojechał.
1
@Rifek W zeszłym roku to musieli na Nappleta wydać z 60-80 mln w FPP + 15 mln w FPP na Endricka, a rok wczesniej Bellingham około 50mln więc tam nie ma żadnych oszczędności nawet dźwignię musieli z Vipówkami zrobić na 80mln w zeszłym roku aby na plus wyjść w sprawozdaniu finansowym :P
1
Kurna to ten Trent ich sporo wyniesie w FPP z jakieś 30-40mln patrząc na to że 4-10 mln pójdzie na transfer miesięcznego zawodnika, pensja 15-20mln brutto i jeszcze premia za podpis :P
1
@michal26 Najmniejsza mobilizacja to moim zdaniem będzie od strony Zandbergowców
1
@Przemek2323 Nie wysoka frekwencja sama w sobie tylko lepsza mobilizacja wyborców lewej strony
8
@Aragorn33 Ale my mamy w drugiej turze dwóch kandydatów z aferami więc jeżeli ci to przeszkadza to sam powinieneś zrezygnować z drugiej tury patrząc na argument który przytoczyłeś.
12
@Aragorn33 Trzaskowski też ma afery z finansowaniem kampanii z zagranicy, finansowaniem z TVP. Rozumiem że nie idziesz na drugą turę wyborów :p
1
@tbas To kiedy to paliwo po 5,19?
4
@Aragorn33 No tak niekoniecznie https://i.imgur.com/scoIu6V.jpeg
18
@Barca_Big_Moment Źródło: Murański :D
6
@Kgorecki2500 Śmiechy będą jak Nawrot wygra o tyle te wybory xD
0
@Faro Przecież w zeszłym sezonie do kontuzji to Flick preferował Bernala na pozycji DP niż Casado
1
@Transu96 To że nikogo nie poprze to już było wiadome od ogłoszenia wyników I Tury :P
0
@Commando jak masz taką opcję to masz pierwszeństwo przy zakupie
11
@Commando Lepiej jakby kupił Joana i wypożyczył Rashforda z opcją nieobowiązkowego wykupu
0
@Barcelonista94 Diaz to z 70-80mln minimum a Rashforda można na wypożyczenie wziąć