23

@Bykunn Raczej pamiętają odpały posłów KO przy granicy z białorusią

0

@RosjaninBut Nawet przystawka Hołownia też jest skończony :P

8

@GTBTP Sztab to sobie też fatalny wybrał

1

@PatrychoO Prostytutki :D

1

@spacer Może będzie też panną Nawrota :D

0

@Deathwing112 Niedługo będą dostawać w euro mieszkając w Polsce :P

1

@Criss18Barca Zdecydują wyborcy którzy nie odpowiedzieli na kogo głosują

2

@PeteR10 "Cóż szkodzi okłamać"

0

@Encore To chyba TVP oficjalnie przegrało wybory dla Trzaskowskiego xD

5

@chosenone Masz już rewir przydzielony?

15

@Encore Pewnie prince polo ukradli :D

15

@pax Na przyszłość polecam nie głosować w pierwszej Turze na osoby pokroju Trzaskowskiego to w drugiej turze będzie Zandberg lub Mentzen i nie będzie trzeba głosować na mniejsze zło.

1

@thecreativepl Oni to później poprawili ustawa przeszła do sejmu i KO zagłosowała przeciw

0

@nowy19pl Ale mają ogromne koszta, przychody w biznesie nie mają znaczenia tylko dochody.

1

@GTBTP Mi się zdaje że te wybory KO jak już to przegra kartą Murana bo codziennie widzę materiały od topowych Youtuberów z tą aferą nawet taki Nitro który głosował na Trzaska w 2020r i 2023r na KO po nich pojechał.

1

@Rifek W zeszłym roku to musieli na Nappleta wydać z 60-80 mln w FPP + 15 mln w FPP na Endricka, a rok wczesniej Bellingham około 50mln więc tam nie ma żadnych oszczędności nawet dźwignię musieli z Vipówkami zrobić na 80mln w zeszłym roku aby na plus wyjść w sprawozdaniu finansowym :P

1

Kurna to ten Trent ich sporo wyniesie w FPP z jakieś 30-40mln patrząc na to że 4-10 mln pójdzie na transfer miesięcznego zawodnika, pensja 15-20mln brutto i jeszcze premia za podpis :P

1

@michal26 Najmniejsza mobilizacja to moim zdaniem będzie od strony Zandbergowców

1

@Przemek2323 Nie wysoka frekwencja sama w sobie tylko lepsza mobilizacja wyborców lewej strony

8

@Aragorn33 Ale my mamy w drugiej turze dwóch kandydatów z aferami więc jeżeli ci to przeszkadza to sam powinieneś zrezygnować z drugiej tury patrząc na argument który przytoczyłeś.

12

@Aragorn33 Trzaskowski też ma afery z finansowaniem kampanii z zagranicy, finansowaniem z TVP. Rozumiem że nie idziesz na drugą turę wyborów :p

1

@tbas To kiedy to paliwo po 5,19?

4

18

@Barca_Big_Moment Źródło: Murański :D

6

@Kgorecki2500 Śmiechy będą jak Nawrot wygra o tyle te wybory xD

0

@Faro Przecież w zeszłym sezonie do kontuzji to Flick preferował Bernala na pozycji DP niż Casado

1

@Transu96 To że nikogo nie poprze to już było wiadome od ogłoszenia wyników I Tury :P

0

@Commando jak masz taką opcję to masz pierwszeństwo przy zakupie

11

@Commando Lepiej jakby kupił Joana i wypożyczył Rashforda z opcją nieobowiązkowego wykupu

0

@Barcelonista94 Diaz to z 70-80mln minimum a Rashforda można na wypożyczenie wziąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?