O sobie

  • Zainteresowania Nie chce mi się pisać
  • Ulubiony zawodnik Jakub Wawrzyniak
  • Ulubione zespoły Nie chce mi się pisać
  • Barcelonie kibicuję od Ok. 1 do roku się zdarza (głównie w LM)

Statystyki

  • Dni w serwisie 4314
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 3

Komentarze

0

Co dowodzi, że real gra pewniej i lepiej. Skoro Barce ratuje Messi
:)

0

Sorry, Marca jest akurat w miarę sprawiedliwa. Takie bzdury to SPORT i Mundo Frustrativo piszą codziennie.

0

haha huhu śmieszne baaaardzo śmieszne

0

0

A Barcelona z teatru :D

Zobacz wszystkie

1

Tak, Bernabeu zachowuje się niestosownie. Ale może najpierw trzeba popatrzeć na siebie? :)

0

Wiesz na MŚ cała Portugalia była słaba a więc nie ma co obwiniać Ronaldo. Bycie decydującym nie ma większego znaczenia nawet w finale, jeżeli strzela się 51 goli w 47 meczach. A, że nie podciągnął drużyny to chyba nie ma sensu komentować...

0

0

Bul dópy, że ''jeden z największych symulantów'' wygra zasłużoną nagrodę? :)

0

haha huhu śmieszne baaaardzo śmieszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?