Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wiktor91
Oby bo prawie oczy wydłubałem sobie widelcem jak dziś oglądałem ten mecz
0
@addept
Jestem za
1
@ShawnC więcej więcej niech ich pokarze za tą obrzydliwa grę antyfutboll aresnalu
0
@Gibbon_FCB
Z taką ochydna gra ?? No proszę Cię
0
Teraz się cieszę w finale będę płakać jak przyjmią murarze z UK na dekiel z 5;0 xD
0
Wszystko przez tego negreire
Dymają Barcę w CL dymają w LL
I nie zapowiada się by było inaczej....
1
@MariusGajusMaximus
Tylko dla graczy Barcy
0
Komentarz usunięty
0
@Korsain
Dokładnie Bllleeeeeeeeee ja już rzygam tym bardziej po tej akcji gdzie Pubil przegrywa pozycje łapie w pasie chłopa i żółtko Jakby to byli gracze Barcy Var i Czerwo j***** uefalona mafia
2
@Johnson
Erick albo Cubarsi by mieli już czerwo xD
1
Wgl ten mecz to moglby być mecz o 3 miejsce xD a jutro moglby być final ;D
0
@MsBarca też lipę grają xD ale obecnie to dostaja na cymbał 1-0 i chyba to się nie zmieni więc na te chwile murarze z UK są w finale ...
0
@Tomek54321 .ja też xD ;) woole piękna grę niż to co te obie ekipy dziś pokazują...
0
@Kozinho.
Woda cukier + [cukier puder] rozpuszcza nakłada na włosy i czeka aż ostygnie
Mam nadzieję że pomogłem;)
1
Rzygam jak patrzy się na grę arsenalu mam nadzieję że w finale jeśli się do niego dostaną to zbiora Becki i im ta murarka nie pomoże....
2
@pluszek
Bolą oczy jak się patrzy na tych śpiących ludzi zamkniętych w swoich bańkach ....
2
Za 45 + okaże się czy będzie można śpiewać
Madrid, cabrón, saluda al campeón"
1
@turhiay
Ja myślę że lepiej będzie
Madrid, cabrón, saluda al campeón" ;D
1
@MagdJanko
A może oni coś ten teges że sobą po meczach xD pod prysznicem dlatego vini tak tanczy przy chorągiewce czyż to nie znak xD
4
@APTAPT
Co się dziwić jak trenuje ich trener z 3 ligi
Podróbka spartanina xD
Oraz Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa
Dzis weźmie winę na siebie przyzna się że to przez niego ukrzyżowali Jezusa
0
Ooo ten co z mappetem chodzi esspossito z
piczy aż koszulkę ściąga xD tak mu się coś chce
1
@mackowiakowy
Tak dobrze rozumiesz;)
1
@Gacu95
Czyli on przejmuje śmietankowych
XD
0
@TR3YWAY
Za mały przelew Perez zrobił
"Gill -- daje czerwo ile przelał Perez
" Var -- za mało anuluj czerwien my dalej będziemy prowadzić negocjacje z Perezem
" Gill -- ok baza zrozumiałem czekam na dalsze instrukcje ...
XD xD xD
1
@Krzysztof1987
Picza??
0
@Dari0G
Budujące dla kogo ;D ?
1
@barcanawieki
Tak
0
@Nazio_87
Ja obstawiam 90 xD pamiętaj że sedzia coś doliczy ;)
A tym bardziej że to Gill z nosa mazano
0
@Dari0G
Że Ci się tam chce wchodzić na ten psychiatryk ;) żebyś się tam nie zgorszył później;D
1
@Dari0G
Ahahahhahahaha xD xD dobre dobre