0

@Wiktor91
Oby bo prawie oczy wydłubałem sobie widelcem jak dziś oglądałem ten mecz

0

@addept
Jestem za

1

@ShawnC więcej więcej niech ich pokarze za tą obrzydliwa grę antyfutboll aresnalu

0

@Gibbon_FCB
Z taką ochydna gra ?? No proszę Cię

0

Teraz się cieszę w finale będę płakać jak przyjmią murarze z UK na dekiel z 5;0 xD

0

Wszystko przez tego negreire
Dymają Barcę w CL dymają w LL
I nie zapowiada się by było inaczej....

1

@MariusGajusMaximus
Tylko dla graczy Barcy

0

Komentarz usunięty

0

@Korsain
Dokładnie Bllleeeeeeeeee ja już rzygam tym bardziej po tej akcji gdzie Pubil przegrywa pozycje łapie w pasie chłopa i żółtko Jakby to byli gracze Barcy Var i Czerwo j***** uefalona mafia

2

@Johnson
Erick albo Cubarsi by mieli już czerwo xD

1

Wgl ten mecz to moglby być mecz o 3 miejsce xD a jutro moglby być final ;D

0

@MsBarca też lipę grają xD ale obecnie to dostaja na cymbał 1-0 i chyba to się nie zmieni więc na te chwile murarze z UK są w finale ...

0

@Tomek54321 .ja też xD ;) woole piękna grę niż to co te obie ekipy dziś pokazują...

0

@Kozinho.
Woda cukier + [cukier puder] rozpuszcza nakłada na włosy i czeka aż ostygnie
Mam nadzieję że pomogłem;)

1

Rzygam jak patrzy się na grę arsenalu mam nadzieję że w finale jeśli się do niego dostaną to zbiora Becki i im ta murarka nie pomoże....

2

@pluszek
Bolą oczy jak się patrzy na tych śpiących ludzi zamkniętych w swoich bańkach ....

2

Za 45 + okaże się czy będzie można śpiewać
Madrid, cabrón, saluda al campeón"

1

@turhiay
Ja myślę że lepiej będzie
Madrid, cabrón, saluda al campeón" ;D

1

@MagdJanko
A może oni coś ten teges że sobą po meczach xD pod prysznicem dlatego vini tak tanczy przy chorągiewce czyż to nie znak xD

4

@APTAPT
Co się dziwić jak trenuje ich trener z 3 ligi
Podróbka spartanina xD
Oraz Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa
Dzis weźmie winę na siebie przyzna się że to przez niego ukrzyżowali Jezusa

0

Ooo ten co z mappetem chodzi esspossito z
piczy aż koszulkę ściąga xD tak mu się coś chce

1

@mackowiakowy
Tak dobrze rozumiesz;)

1

@Gacu95
Czyli on przejmuje śmietankowych
XD

0

@TR3YWAY
Za mały przelew Perez zrobił
"Gill -- daje czerwo ile przelał Perez
" Var -- za mało anuluj czerwien my dalej będziemy prowadzić negocjacje z Perezem
" Gill -- ok baza zrozumiałem czekam na dalsze instrukcje ...

XD xD xD

1

@Krzysztof1987
Picza??

0

@Dari0G
Budujące dla kogo ;D ?

1

0

@Nazio_87
Ja obstawiam 90 xD pamiętaj że sedzia coś doliczy ;)
A tym bardziej że to Gill z nosa mazano

0

@Dari0G
Że Ci się tam chce wchodzić na ten psychiatryk ;) żebyś się tam nie zgorszył później;D

1

@Dari0G
Ahahahhahahaha xD xD dobre dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?