Ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę. Nie twierdzę, że decyzja RFEF jest słuszna. Do strajku został jeszcze ponad tydzień, wiec istnieje szansa, że dojdzie do jakiegoś porozumienia w całej tej sprawie i strajk zostanie odwołany, a mecze odbędą się zgodnie z planem.
Jeżeli faktycznie mecze miałyby się nie odbyć w tym terminie to mogą je przełożyć. Inna sprawa, że nie bardzo jest na kiedy, bo w czerwcu rusza Copa América.
Ta strona była głównie przeznaczona do testów nowej wersji.
Natomiast co do czatu. Pisałem już wielokrotnie, że czata / shoutboxu na stronie nie było i nie będzie, bo sensownej dyskusji nie da się tam prowadzić przy takiej liczbie użytkowników. To się sprawdza, gdy jest na nim kilkanaście osób, nie kilka tysięcy. Pracujemy już nad osobnym miejscem, w którym będą mogły to czy się dyskusje na różne tematy i wtedy nie będzie już miejsca na grandę, jaka wyprawia się aktualnie w komentarzach.
Jedyny problem jaki zauważyłem, to dodatkowe akapity przy edycji postu. Żadnego scalania nie widzę. Potrzebuje więcej informacji, kiedy taki błąd powstaje.
Dopóki się klika, to się nie zmieni. Aczkolwiek nie tylko polskie media tym żyją, bo w zagranicznych również sporo miejsca poświęca się zamaskowanemu Lewandowskiemu.
Nic dziwnego. W końcu to Polski piłkarz. Dawno żaden zawodnik z naszego kraju nie miał takiej reputacji w Europie jak on. Dlatego media, zwłaszcza internetowe ciągną ten temat. Za tym idą kliknięcia itd. Kręci się.
To, że ktoś jest niezdrowy psychcznie/głupi/niekonsekwentny etc. owszem, nie daje podstawy do banowania, bo za głupotę nie jest przewidziany ban. Natomiast jeśli swoją głupotą (lub czymkolwiek innym, co wymienimy wcześniej) powoduje, że tworzy się burdel w komentarzach, to już zasługuje na odpowiednią "nagrodę".
Owszem, ja go zdjąłem, bo istotnie kara za tamten komentarz była nieadekwatna do czynu. Przy tak dużej ilości banów nakładanej dziennie może się to zdarzyć. Natomiast w momencie odkrycia sytuacji z multikontami nie ma miejsca na jakiekolwiek ułaskawienia.
Moje prywatne opinie tutaj nie mają znaczenia. Inna sprawa, że użytkowników na stronie jest zbyt dużo, bym był w stanie mieć o każdym jakąś opinię. Każdego traktuję tak samo, neutralnie.
Tak, Guma i Lobo, to multikonta i z tego powodu został nałożony wspomniany przez Ciebie ban. Od jakiegoś czasu usprawniamy usprawniamy szeroko pojętą moderację - nie tylko pod względem kadrowym, ale i technicznym. Wprowadziliśmy pewien system, który pomaga nam wykrywać multikonta i dzięki temu w ostatnich miesiącach sporo "znanych" użytkowników wyleciało.
Zresztą, ów delikwent nie ograniczył się tylko do dwóch kont.
Myślę, że z punktu widzenia sztabu trenerskiego Barcelony, to bez znaczenia. I nie chodzi tu o Lewandowskiego, mógłby to być ktokolwiek. Enrique chce, by to Barcelona dyktowała warunki i nie będą się dostosowywać tylko starać narzucić grę.
Na razie informacje o tym czy Lewy zagra z Barcą, to więcej pobożnych życzeń niż faktów. Hiszpańskie media podają, że nie zagra w pierwszym meczu, a inne, że w masce da radę. Należy poczekać na oficjalne info z klubu.
Ale nikt tu niczego nie wypomina. To zdanie podkreśla, że sytuacja kadrowa Barcelony jest na przeciwnym biegunie. Jeżeli nawet Verma jest zdrowy, to jest naprawdę świetnie pod tym względem.
Nie, bo "Gorące Tematy" to artykuły, w których aktualnie toczy się największa dyskusja, ale niekoniecznie musi to oznaczać największą liczbę komentarzy.
Reklamy na stronie ładują się na końcu, aby nie wydłużać niepotrzebnie ogólnego czasu ładowania. Rozmiar reklam, a konkretnie ich wysokość nie jest stały, dlatego pewne przesunięcie zawsze będzie obecne. Nie ma przeszkód jednak ustawić pewną minimalna wysokość przestrzeni na reklamę. Zminimalizuje to przesunięcie, ale nie wyeliminuje jej całkowicie. Nie możemy ustawić za dużej wysokości, bo wtedy będzie niepotrzebna dziura, jeśli pojawi się mniejsza reklama.
Nie robimy zmian wizualnych, ot tak dla fantazji. Wprowadzając niemal rok temu nową wersję strony mieliśmy kilka pomysłów, które zostały wprowadzone. Od tego czasu badaliśmy jak się sprawdzają, z jakich elementów korzystają użytkownicy i na podstawie wyników sukcesywnie wprowadzamy korekty.
To czy się komuś coś podoba wizualnie jest już kwestią gustu. Przede wszystkim ma być funkcjonalne.
Reklamy są po to, żeby strona mogła się utrzymywać. Ot taki los. Strona była, jest i będzie zawsze darmowa dla użytkowników. Natomiast na rodzaj wyświetlanych reklam nie mamy wpływu. Raz jest taka, raz inna. Wszystko zależy od aktualnych kampanii.
0
Ale miał jeszcze epizod w 2013, taki nieudany powrót, ale jednak był. Więc de facto skończył definitywnie dwa lata temu.
0
Jest wymieniony w fazie grupowej.
2
Pracujemy nad nowym regulaminem. Taki zapis zostanie tam uwzględniony.
0
Pracujemy nad nowym regulaminem. M.in taki zapis tam się znajdzie.
0
6400 komentarzy po klęsce z Bayernem dwa lata temu http://www.fcbarca.com/47686-barca-na-kolanach.html
5
Ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę. Nie twierdzę, że decyzja RFEF jest słuszna. Do strajku został jeszcze ponad tydzień, wiec istnieje szansa, że dojdzie do jakiegoś porozumienia w całej tej sprawie i strajk zostanie odwołany, a mecze odbędą się zgodnie z planem.
14
Jeżeli faktycznie mecze miałyby się nie odbyć w tym terminie to mogą je przełożyć. Inna sprawa, że nie bardzo jest na kiedy, bo w czerwcu rusza Copa América.
3
Może być z tym problem. Trzy lata temu jak był strajk, to mecze po prostu przełożono.
15
Messi po tym meczu z trzecią 10 w ocenach na FCBarca.com. Ciekawe, czy użytkownicy też będą jednomyślni ;)
0
Na razie nie planujemy.
0
Ta strona była głównie przeznaczona do testów nowej wersji.
Natomiast co do czatu. Pisałem już wielokrotnie, że czata / shoutboxu na stronie nie było i nie będzie, bo sensownej dyskusji nie da się tam prowadzić przy takiej liczbie użytkowników. To się sprawdza, gdy jest na nim kilkanaście osób, nie kilka tysięcy. Pracujemy już nad osobnym miejscem, w którym będą mogły to czy się dyskusje na różne tematy i wtedy nie będzie już miejsca na grandę, jaka wyprawia się aktualnie w komentarzach.
0
Jedyny problem jaki zauważyłem, to dodatkowe akapity przy edycji postu. Żadnego scalania nie widzę. Potrzebuje więcej informacji, kiedy taki błąd powstaje.
6
Już zrobiłem z nim porządek.
3
Dopóki się klika, to się nie zmieni. Aczkolwiek nie tylko polskie media tym żyją, bo w zagranicznych również sporo miejsca poświęca się zamaskowanemu Lewandowskiemu.
Inna sprawa, że wszelkie obrazki z Lewym jako Batmanem są świetne ;) Mój faworyt: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/v/t1.0-9/11114240_391640504359442_8642100249239676109_n.jpg?oh=6f1faaf3fa25bdaa55d3d7f8723189b5&oe=55C93BC2&__gda__=1440786504_0ca5e9446c2dce2c6ddeda2516d00dd0
4
Nic dziwnego. W końcu to Polski piłkarz. Dawno żaden zawodnik z naszego kraju nie miał takiej reputacji w Europie jak on. Dlatego media, zwłaszcza internetowe ciągną ten temat. Za tym idą kliknięcia itd. Kręci się.
0
A w jakiej sprawie pisałeś?
3
Proszę uprzejmie:
http://www.fcbarca.com/user/__RM__
http://www.fcbarca.com/user/RaulMadrid7
To, że ktoś jest niezdrowy psychcznie/głupi/niekonsekwentny etc. owszem, nie daje podstawy do banowania, bo za głupotę nie jest przewidziany ban. Natomiast jeśli swoją głupotą (lub czymkolwiek innym, co wymienimy wcześniej) powoduje, że tworzy się burdel w komentarzach, to już zasługuje na odpowiednią "nagrodę".
0
Owszem, ja go zdjąłem, bo istotnie kara za tamten komentarz była nieadekwatna do czynu. Przy tak dużej ilości banów nakładanej dziennie może się to zdarzyć. Natomiast w momencie odkrycia sytuacji z multikontami nie ma miejsca na jakiekolwiek ułaskawienia.
Moje prywatne opinie tutaj nie mają znaczenia. Inna sprawa, że użytkowników na stronie jest zbyt dużo, bym był w stanie mieć o każdym jakąś opinię. Każdego traktuję tak samo, neutralnie.
1
Tak, Guma i Lobo, to multikonta i z tego powodu został nałożony wspomniany przez Ciebie ban. Od jakiegoś czasu usprawniamy usprawniamy szeroko pojętą moderację - nie tylko pod względem kadrowym, ale i technicznym. Wprowadziliśmy pewien system, który pomaga nam wykrywać multikonta i dzięki temu w ostatnich miesiącach sporo "znanych" użytkowników wyleciało.
Zresztą, ów delikwent nie ograniczył się tylko do dwóch kont.
11
Myślę, że z punktu widzenia sztabu trenerskiego Barcelony, to bez znaczenia. I nie chodzi tu o Lewandowskiego, mógłby to być ktokolwiek. Enrique chce, by to Barcelona dyktowała warunki i nie będą się dostosowywać tylko starać narzucić grę.
11
Na razie informacje o tym czy Lewy zagra z Barcą, to więcej pobożnych życzeń niż faktów. Hiszpańskie media podają, że nie zagra w pierwszym meczu, a inne, że w masce da radę. Należy poczekać na oficjalne info z klubu.
0
Istotnie, dzięki za informację.
0
Ale nikt tu niczego nie wypomina. To zdanie podkreśla, że sytuacja kadrowa Barcelony jest na przeciwnym biegunie. Jeżeli nawet Verma jest zdrowy, to jest naprawdę świetnie pod tym względem.
0
"Soci" to wersja katalońska, "Socios" hiszpańska. Obie są poprawne.
8
Chciałbyś coś jeszcze dodać?
0
Owszem, powinno być odwrotnie. Dzięki za uwagę.
0
Nie, bo "Gorące Tematy" to artykuły, w których aktualnie toczy się największa dyskusja, ale niekoniecznie musi to oznaczać największą liczbę komentarzy.
1
Tak, dodałem tę minimalną wysokość do reklamy. Niestety nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się jaki ma rozmiar reklama dopóki się nie załaduje.
1
Reklamy na stronie ładują się na końcu, aby nie wydłużać niepotrzebnie ogólnego czasu ładowania. Rozmiar reklam, a konkretnie ich wysokość nie jest stały, dlatego pewne przesunięcie zawsze będzie obecne. Nie ma przeszkód jednak ustawić pewną minimalna wysokość przestrzeni na reklamę. Zminimalizuje to przesunięcie, ale nie wyeliminuje jej całkowicie. Nie możemy ustawić za dużej wysokości, bo wtedy będzie niepotrzebna dziura, jeśli pojawi się mniejsza reklama.
2
Nie robimy zmian wizualnych, ot tak dla fantazji. Wprowadzając niemal rok temu nową wersję strony mieliśmy kilka pomysłów, które zostały wprowadzone. Od tego czasu badaliśmy jak się sprawdzają, z jakich elementów korzystają użytkownicy i na podstawie wyników sukcesywnie wprowadzamy korekty.
To czy się komuś coś podoba wizualnie jest już kwestią gustu. Przede wszystkim ma być funkcjonalne.
Reklamy są po to, żeby strona mogła się utrzymywać. Ot taki los. Strona była, jest i będzie zawsze darmowa dla użytkowników. Natomiast na rodzaj wyświetlanych reklam nie mamy wpływu. Raz jest taka, raz inna. Wszystko zależy od aktualnych kampanii.