0

Bartek powie nic się nie stało była taktyka i piłkarze się jej stosowali

0

Brak pomysłów na grę i na zawodników a nie wspomnę o motywacji..

0

Ciekawe ile Messi i spółka będą bronić tego patalach...

0

Kurrrrrwwwwwww....

0

Bartomeu i nasz EV przecież to kochankowie

0

El Barca... El Valverde

0

Messi też jest słaby nikt mu nie pomaga a on jeszcze po Kontuzji

0

Arthur słaby dziś ludzie... Nikt nie gra

0

Mamy świetnego trenera ludziska... Nawet Liverpool nam zazdrości trenera ajj....

0

Nie warto oglądać

0

Nie ma wiary motywacji i trenera który by ta szatnia ruszył

0

Perez za Grubego i Antek na szpice... Kurw... VALDEK OBUDŹ SIĘ

0

Zagubiony to nasz taktyk

0

OUT to nasz as Valv...

0

Miała być rotacja składem konkurencja a Firpo gdzie... Jak ja widzę tego Ev to nie mogę

2

Valdek myślał że alba nie zniszczalny... A jak go zjechał sezon temu a teraz skreśla lewego obrońcę brawo nasz Taktyku

0

Ooo jaki valdek ostry kurw... 1 raz go takiego widze

0

Oby po tym meczu valdek został out

0

Fati chyba zesran...

14

Antuain co robi jest wszędzie

0

Arthur nie widoczny kurw...

1

Sancho wkręci dziś do nosa semedo

0

Busi zadowolony ze jest Captain

0

Valdek już osran....

0

Będzie ciężko z bvb

0

Obysmy mieli z niego Następcę naszego Krola

0

@Elosek na słabego Rakiticia

0

@Striker są jeszcze fotele i Wodzianka...

0

Mam nadzieję że tej zbroi nie obsra i postawi na De Jonga

0

Ja również Kanapa i ???? i emocje w 6 chłopa pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?