0

Sędzia to chyba z Madrytu...

0

A może to właśnie dzisiaj jest, kiedy to Antek nam odpali.

0

W pierwszym meczu to nie oszukujmy się, to my zagraliśmy pada... ke a nie PSG wielki mecz.. Jak zagramy z zębem kto wie..

0

@MarioVeB! Dokładnie sprawdź najpierw kabel HDMI

2

@FC1899Barca Ronaldinho był najlepszym magikiem w świecie futbolu.. Ney w PSG tego nie pokazuje

25

Kto wierzy ten polubi... Nadzieja umiera ostatnia.

2

Kto wierzy ten polubi... Nadzieja umiera ostatnia. Barca!

0

@La Pulgaa dokładnie o to samo mi chodzi

2

Jeżeli będziecie gryźć Trawę będzie wam dane wygrać, choć nie mówię o awansie, choć wierzę do konca. Zostawić dobre wrażenie i kto wie...

1

Chciałbym zobaczyć w pierwszym składzie Moribe, Pedriego oraz Puiga

1

@fcbarcafan19 tylko że Barca pragnie Ligi Mistrzów.. To całkiem inna liga.. U siebie pokazali mam nadzieję, że po tych zwycięstwach nabiorą ochoty by chociaż wygrac

2

@AlexDark00 tylko oby częściej grał Riki

1

@Michal03 Przekręt Bartka tylko i wyłącznie.

1

Zabić tego człowieka to mało...

0

Messi stał się przewidywalny w tym wieku, tak samo jak CR7

1

Trzeba pochwalić Mingueze dobry występ. Dzięki Ci

0

Gdzie są zmiany.. Ku..... wa

0

Dawać Riquiego za Busiego... Koeman miej jaja...

0

Oscar M nam się rozkręca, na pewno jest dzisiaj lepszy niż Lengle

0

Miejmy nadzieję że te bramki dodadzą muuuu skrzydelll

4

Jak widzę Lengleta z piłką w polu karnym to mam zawal

1

Pedri w wyjściowym, to on nie ma kontuzji?

17

Szambo, które zostawił zaczyna bulgotać...

1

Jestem kibicem Barcy... Ale co jak co ten Fede Valverde mi się podoba, szczególnie z przed kontuzji.. Takich graczy nam trzeba.. I do tego przydałby się nam ten Oyarzabal

1

@VirtuoZ tego ku.... wa... Casemiro

0

@kuz dzięki za info chyba muszę wtyczkę poprawić.

0

Mam pytanie do was.. Kto ma elwvwn sport, czy też wam się tnie obraz?

0

Na jego miejscu, już bym spie... lał z Hiszpanii ba Na pewno z Barcelony.

3

Villarreal gra dużo lepiej, a powiedzenie szczęście sprzyja lepszym.. Gdzie ono? Łudziłem się na remis

5

Ten kto oglądał mecz, wie że to Sevilla nie zagrała dobrze.. Nie powiem że my nie chcieliśmy ale to też nie był za dobry mecz, to nie wystarczy na lepszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?